معرفی پروژه کیسون پرند |خرید و فروش مسکن مهر کیسون پرند|املاک پرند فاز6 کیسون|املاک شهرک مهستان|02156953700 | 02156953800

معرفی پروژه کیسون پرند

معرفی پروژه کیسون پرند

 

 

آشنایی و معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 :

در این مقاله می‌ خواهیم به معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 بپردازیم، به طور کلی یکی از مهم ترین نیاز های بشری، سکونت در محلی آرام می‌ باشد. این روز ها هزینه ‌ها و قیمت ملک به حدی بالا رفته است که هر کسی، دیگر توان خرید خانه ویلایی و یا آپارتمان را ندارد. از این رو در برخی از شهرک ‌ها و شهر های اطراف تهران، پروژه‌ های عظیمی را به کار گرفته اند. مسلماً خرید خانه و آپارتمان از این پروژه ‌های اطراف تهران بسیار مقرون به صرفه ‌تر بوده و افرادی که وسع کافی برای خرید خانه در مناطق خوب داخل تهران را ندارند، می ‌توانند به این شهر ها و شهرک‌ ها مراجعه نمایند.

 

آشنایی با شهر پرند و مزیت های آن:

پرند، یکی از شهر های خوب و معروف در اطراف تهران است که این روز ها از طرفداران زیادی بهره‌ مند شده است. به دلیل افزایش جمعیت در شهر تهران، شهرنشینی به اطراف تهران گسترش پیدا کرده است. شهر های مختلفی در اطراف تهران وجود دارند که بسیار نزدیک به تهران می ‌باشند.  رفت و آمد از این شهر ها به تهران بسیار راحت است. شهر پرند نیز جز شهرستان رباط کریم می‌ باشد و حدود ۱۷ هزار هکتار وسعت دارد. فاصله شهر پرند تا تهران ۳۰ کیلومتر بوده و در ضلع جنوب غربی تهران قرار دارد. به طور کلی برای شهر پرند، ۷ فاز در نظر گرفته شده است که دارای کاربری های صنعتی و مسکونی می ‌باشند. به علت ترافیک بسیار اندک و هوای تمیز، ساکنین تهران می ‌توانند برای زندگی به این شهر مراجعه نمایند. به عبارت بهتر، افراد از ترافیک ‌های زیاد شلوغی و هوای آلوده می ‌توانند به شهر پرند فرار کنند.

 

 

 

یکی از مزیت ‌های شهر پرند، این است که در مجاورت فرودگاه امام خمینی واقع شده است و ایستگاه مترو اختصاصی خود را دارا می‌ باشد. از آنجایی که در شهر پرند، شهرک ‌های صنعتی به نسبت زیادی وجود دارند، پروژه ‌های بزرگی از نظر مسکونی نیز در این شهر در حال ساخت می ‌باشند. در واقع می‌توان گفت، پیشرفت صنعت و افزایش جمعیت باعث شده است که پروژه‌ های بزرگی در شهر پرند به وجود آیند. یکی از این پروژه‌ هایی که ما می‌ توانیم به شما معرفی نماییم، پروژه کیسون پرند فاز6 می ‌باشد.

 

معرفی پروژه کیسون پرند |خرید و فروش مسکن مهر کیسون پرند|املاک پرند فاز6 کیسون|املاک شهرک مهستان|02156953700 | 02156953800

 

واحد مسکونی

آَشنایی با فاز 6 پرند:

در فاز 6 پرند، پروژه ‌های مسکونی گسترده‌ تر شده اند. البته باید گفت که در این فاز دسترسی به مراکز درمانی و تجاری کمتر می ‌شود. با این حال فاصله ی این فاز تا مراکز بهداشتی و تجاری خیلی زیاد نیست. به همین دلیل نمی ‌توان موقعیت فاز 6 پرند را نسبت به فاز های دیگر کمتر دانست. از آنجایی که همواره صنعت، مراکز تجاری و جمعیت در حال افزایش است، پیش بینی می ‌شود که در سل های  آینده نه چندان دور جمعیت فاز ۵ و 6 پرند افزایش پیدا کرده و مراکز تجاری، درمانی و غیره نیز در این فاز ها گسترش پیدا کنند. در واقع پیشرفت چشمگیری را برای این فاز می ‌توانیم پیش ‌بینی نماییم.

اهمیت و معرفی پروژه کیسون پرند فاز6:

حال که با شهر پرند و شرایط آب و هوایی و همچنین فاز های آن علی الخصوص فاز 6 آن آشنا گردیدید، نوبت به معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 می‌ رسد. به طور کلی پروژه کیسون در فاز ششم پرند دارای ۱۰ فاز است. یعنی این پروژه خود به تنهایی شامل ۱۰ فاز می ‌باشد. به اصطلاح هر کدام از این فاز ها را زون می‌ نامند. نام این فاز های به شرح زیر است:

پروژه کیسون فاز6 زون 1

پروژه کیسون فاز6 زون 2

پروژه کیسون فاز6 زون 3

پروژه کیسون فاز6 زون 4

پروژه کیسون فاز6 زون 5

پروژه کیسون فاز6 زون 6

پروژه کیسون فاز6 زون 7

پروژه کیسون فاز6 زون 8

پروژه کیسون فاز6 زون 9

پروژه کیسون فاز6 زون 10

 

در هر زون نیز ما شاهد تعداد بسیار زیادی از بلوک‌ های مختلف با ساختار متفاوت هستیم. یکی از مزیت ‌های مهمی که ما می ‌توانیم در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 اعلام کنیم، این است که این پروژه توسط بهترین و حرفه‌ ای‌ ترین پیمانکاران کشور ترکیه و همچنین تحت نظر شرکت عمران شهر پرند ساخته شده است. پروژه کیسون پرند فاز6، بسیار پروژه عظیم، زمانبر و پیشرفته ‌ای می ‌باشد که می ‌توان تعداد واحد های مسکونی آن را حدود  16080 دانست.

به جرات می ‌توان گفت که یکی از بزرگترین و عظیم‌ ترین و گسترده ‌ترین پروژه‌ هایی که ما می ‌توانیم در حال حاضر به صورت مسکونی در کشور مشاهده نماییم، پروژه کیسون پرند فاز6 است.

 

پروژه مسکونی

 

مزیت ها و معرفی پروژه کیسون پرند فاز6:

از مزیت هایی که در رابطه با معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 می ‌توان نام برد، این است که این پروژه دارای ساختار بتنی محکم، قوی و یکپارچه است. استحکام و مقاومت این پروژه بسیار بالا بوده به طوری که می‌ توان گفت در برابر شدید ترین زلزله‌ ها نیز مقاوم است. همواره ساختمان‌ ها در معرض عوامل طبیعی نظیر: سیل، باران، تگرگ، طوفان و زلزله قرار دارند. این پروژه به حدی استحکام دارد که می ‌تواند در برابر تمامی این حوادث طبیعی مقاوم باشد و در زمان وقوع هر کدام از این حوادث هیچ گونه آسیبی نبیند. هر کدام از زون ‌های پروژه کیسون پرند دارای بلوک‌ های مختلفی هستند. تفاوت بلوک ‌هایی که ما به شما معرفی می ‌نماییم، در این است که از نظر متراژ، تعداد خواب و رفاهیات با یکدیگر تفاوت دارند. بی شک این تفاوت باعث تفاوت قیمت در فروش هر کدام از واحد ها و بلوک‌ ها نیز خواهد شد.

طبق آماری که گزارش شده است، می‌ توان گفت حدود 6۳ درصد از واحد های پروژه کیسون پرند فاز6 دو خوابه بوده، ۲۴ درصد آن سه خوابه بوده و تنها ۱۳ درصد از این واحد ها یک خوابه هستند. هر کدام از بلوک‌ هایی که در این پروژه قرار دارند، ۵ طبقه می ‌باشند. یعنی تمامی بلوک ‌ها ۵ طبقه بوده و در هر طبقه ۸ واحد جای می ‌گیرد. لذا از نظر تعداد طبقات، هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و همچنین در هر بلوک تعداد معینی واحد قرار دارد. با این حال متراژ هر واحد با یکدیگر متفاوت بوده و از نظر تعداد اتاق خواب نیز دارای تفاوت می ‌باشند.

 

بلوک

 

نکته جالب در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6:

نکته مهمی که در رابطه با پروژه کیسون پرند فاز6 باید بدانید این است که هر بلوکی دارای واحد های هم متراژ با تعداد اتاق خواب‌ های معین و یکسان است. در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6، باید بگوییم که این پروژه از ۴ سازه با متراژ‌ های مختلف تشکیل شده است. به عبارت بهتر  باید بگوییم که چهار نوع واحد در این پروژه وجود  دارند که از نظر تعداد اتاق خواب و متراژ با یکدیگر متفاوت می ‌باشند. در ادامه به شرح هر کدام از این انواع واحد ها خواهیم پرداخت.

 

طبقه های 8 واحدی

 

انواع مختلف واحد ها در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6:

انواع مختلف واحد های این پروژه به شرح زیر است:

اولین واحدی که می ‌خواهیم به شما از این پروژه معرفی نماییم، واحد هایی با متراژ کوچک و به صورت تک خواب می ‌باشند. این واحد ها دارای متراژی معادل ۵۷ متر مربع هستند. این واحد ها برای افرادی که می‌ خواهند زندگی مجردی داشته باشند یا اینکه زوج ‌هایی که تازه ازدواج کرده اند، مناسب می ‌باشند. لذا افراد با بودجه ی کم می ‌توانند از این واحد ها خریداری نمایند. از آنجایی که این واحد ها دارای قیمت مناسبی نیز می‌ باشند، برای سرمایه‌گذاری و اجاره دادن نیز بسیار عالی هستند.

از دومین نوع واحد های این پروژه، ما می ‌توانیم به واحد های دو خوابه با متراژ ۷۲ متر مربع اشاره نماییم. این واحد ها از نظر متراژ دارای اندازه ی متوسط بوده و شامل دو اتاق خواب می ‌باشند. این دسته از واحد ها، بسیار خوش ساخت بوده و از نظر طراحی دارای طراحی بسیار عالی می ‌باشند. به گونه ‌ای که شما اگر دارای دو فرزند نیز باشید، می‌ توانید در این واحد‌ ها، فضای مناسبی جهت زندگی داشته باشید.

سایر انواع واحد ها:

سومین واحدی که  می توانیم در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 نام ببریم، واحد های دو خوابه با متراژ ۷۵ متر مربعی هستند. این واحد ها همانند واحد نوع ۲ می ‌باشند و از نظر ساخت و طراحی نیز بسیار عالی هستند. تنها تفاوتی که این واحد ها نسبت به واحد های نوع قبل دارند، افزایش متراژ به اندازه ۳ متر است که مسلماً برای آپارتمان ‌ها این متراژ نیز قابل توجه است.

چهارمین نوع از واحد های پروژه کیسون پرند فاز6، واحد هایی بزرگتر، خوش ساخت ‌تر، با متراژی معادل ۸6 متر مربع هستند. این واحد ها دارای سه خواب بوده و فضای کافی برای یک خانواده پرجمعیت را دارند. خانواده‌ هایی با  تعداد دو الی سه فرزند نیز می ‌توانند در این آپارتمان ها ساکن شوند. به طبع هر چقدر رفاهیات و امکانات واحد ها افزایش پیدا کند، قیمت آن ها نیز افزایش پیدا خواهد نمود.

 

 

سرمایه گذاری

 

قیمت واحد ها و معرفی پروژه کیسون پرند فاز6:

تفاوت قیمت در واحد های مختلف پروژه کیسون پرند فاز6، می ‌تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. از جمله این عوامل ما می ‌توانیم به متراژ، تعداد اتاق خواب‌ ها، نوع بلوک و امکانات آن ها اشاره نماییم.

از مهم ترین امکاناتی که برای هر کدام از بلوک‌ ها و واحد های پروژه کیسون پرند فاز 6 می ‌توان نام برد، آسانسور با ظرفیت مناسب، پارکینگ، انباری، واحد های خوش ساخت و خوش طراحی و غیره است. انباری برخی از واحد ها داخلی بوده و برخی دیگر از واحد ها انباری آن ها در بخش دیگری قرار دارد.

تنها نکته ‌ای که در رابطه با معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 وجود دارد، این است که واحد های تک اتاق خوابه با متراژ ۵۸ متر مربع فاقد انباری هستند. هر کدام از بلوک‌ ها دارای دو ورودی مجزا بوده که یکی برای ورود اتومبیل‌ ها و دیگری برای ورود ساکنین است. همچنین برای افزایش امنیت هر یک از بلوک‌ ها به صورت سراسری، دور تا دور و برای هر بخش از بلوک ‌ها از دوربین مداربسته استفاده شده است.

محوطه زیبا

 

معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 و رفاهیات آن:

پارکینگ همه ی بلوک ‌ها غیر مسقف بوده و محوطه بسیار خوبی را شما خواهید داشت. محوطه ی بلوک های این پروژه به حدی ایمن و بزرگ است، که می ‌توان به راحتی جای پارک پیدا نمود و هیچ گونه نگرانی و مسئله ‌ای در رابطه با پارک کردن خودرو های خود نداشت.

مسئله ی مهمی که در رابطه با امکانات و امنیت، پروژه کیسون پرند فاز6 وجود دارد، این است که این پروژه به کلانتری ۱۸ شهر پرند و همچنین شهرک عمران شهر پرند بسیار نزدیک است. در واقع کلانتری ۱۸ پرند واقع در بلوار امام علی است که می‌ تواند برای ساکنین این پروژه امنیت بسیار بالایی را به ارمغان آورد. همچنین آرامش را به خانواده‌ هایی که ساکن این پروژه هستند، القا کند.

در معرفی پروژه کیسون پرند فاز6، باید بگوییم که این پروژه را با نام شهرک مهستان نیز می ‌شناسند. لذا اگر تمایل دارید تحقیقات بیشتری در رابطه با این پروژه داشته باشید، می ‌توانید از نام دیگر آن یعنی شهرک مهستان نیز استفاده کنید.

 

پروژه ی کیسون

چرا سرمایه گذاری در پروژه ی کیسون پرند فاز 6 خوب است؟

حال می ‌خواهیم به شما بگوییم که چرا بایستی، در منطقه فاز 6 شهر پرند، سرمایه گذاری کنید. به طور کلی در زمانی که افراد می‌ خواهند به خرید خانه بپردازند، بسیار مضطرب بوده و دغدغه ‌های مختلفی را در ذهن خود پرورش می ‌دهند. با این حال ما به شما باید بگوییم که اگر می ‌خواهید به خرید یکی از واحد های پروژه کیسون پرند فاز6 بپردازید، اصلاً نگران نباشید. در ادامه ی این مقاله ما به شما دلایلی را معرفی خواهیم نمود که این اضطراب کاهش پیدا کرده و با دیدی باز به خرید واحد مورد نظر خود از این پروژه بپردازید. ابتدا از مزیت‌ های این منطقه و این شهر خواهیم گفت، تا متوجه باشید که شما قرار است ساکن چه منطقه‌ ای شوید. به طور کلی شهر پرند در همه فاز های خود علی الخصوص در فاز 6 دارای آب و هوای بسیار مناسبی می ‌باشد.

برخلاف شهر بزرگ تهران که آلودگی هوا بسیار بالا است، این منطقه دارای هوای بسیار پاکیزه ‌ای بوده و افرادی که دارای بیماری ‌های تنفسی می ‌باشند، نیز می ‌توانند به راحتی در این فاز سکونت پیدا کنند.

مسئله ی دومی که در رابطه با خرید این واحد های مسکونی وجود دارد، این است که واحد های این پروژه بسیار مقرون به صرفه بوده و افرادی که حتی هزینه کمی برای خرید آپارتمان دارند، نیز می ‌توانند به خرید این واحد ها بپردازند. در این پروژه خبری از قیمت‌ های گزاف و نجومی شهر تهران نیست. علیرغم اینکه شما دسترسی راحتی به تهران خواهید داشت، می ‌توانید در یک آپارتمان با امکانات خوب اما قیمت بسیار پایین زندگی کنید.

 

امنیت و آرامش

 

معرفی پروژه کیسون پرند فاز6 و بهترین سرمایه گذاری:

از این رو منطقه ی پرند و پروژه کیسون یک گزینه بسیار عالی برای سرمایه‌ گذاری است. حتی اگر شما نخواهید در این واحد ها زندگی کنید، می ‌توانید به راحتی آن ها را با قیمت خوب اجاره داده یا اینکه نگه دارید و در سال ‌های آتی با سود بسیار زیاد به فروش برسانید. این پروژه در نزدیکی بزرگراه غدیر قرار داشته که یکی از بزرگترین بزرگراه های کشور می ‌باشد. به همین دلیل می ‌توان رشد خوبی را برای قیمت آپارتمان ها و مناطق مسکونی این منطقه در نظر گرفت.

 

5/5 (6 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!