املاک پرند
املاک پرند

سرمایه گذاری ملکی شهر پرند

سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند یک گزینه عالی ای است که حتی قشر متوسط روبه پایین نیز خواهند توانست خرید ملک را در این شهر جدید انجام دهند. 
خرید و سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند مزیت های زیادی را به همراه خواهد داشت که همین مزیت ها باعث شده افراد زیادی اقدام به سرمایه گذاری ملک در این شهر کنند.
اگر شما هم قصد خرید و سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند را دارید و می خواهید بیشتر با این شهر آشنا شده واز مزیت ها، چگونگی و قیمت خرید ملک در آن اطلاعات کامل را کسب کنید، مطالعه این مقاله را تا انتها از دست ندهید.
مزیت سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند

همان طور که می دانید خرید ملک یکی از امن ترین و کم ریسک ترین راههای سرمایه گذاری می باشد که از بی ارزش شدن پول و سرمایه شما در این شرایط اقتصادی و تورم جلوگیری می کند.
اما بخش زیادی از مردم کشور ما توانایی خرید ملک و آپارتمان در شهرهای بزرگ به ویژه شهر تهران را ندارند. بالا رفتن بی رویه قیمت ملک در شهر تهران؛ حتی اجاره کردن را برای بسیاری از مردم سخت و غیر ممکن کرده چه برسه به خرید آن!
در سال های اخیر رشد جمعیت بسیار زیاد در تهران، شلوغی فوق العاده، هزینه های بالا زندگی و گران بودن مسکن؛ موجب گردیده است تا  بسیاری از مردم، شهرهای جدید اطراف پایتخت را برای سکونت و خرید ملک و همچنین سرمایه گذاری انتخاب کنند.
شهر پرند از جمله شهرهای نزدیک پایتخت می باشد که هر روز به امکانات این شهر برای زندگی افزوده شده و افراد زیادی زندگی و سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند را انتخاب می کنند.

 چرا باید به سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند فکر کنیم؟
یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود شهر پرند گزینه عالی برای سرمایه گذاری باشد، تازه تاسیس بودن آن است و اینکه به ترقی و رشد کامل نرسیده است و در سالهای آینده؛ شاهد بزرگ تر شدن، پر جمعیت تر شدن، توسعه و افزوده شدن امکانات رفاهی بیشتر به این شهر خواهیم بود که همین نیز افزایش قیمت را در بر خواهد داشت.
خرید و سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند
در واقع اگر بخواهیم دلایل عالی بودن شهر پرند را برای سرمایه گذاری به طور دقیق تر و کامل تر بیان کنیم و علت های  مناسب بودن سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند را بررسی کنیم؛ می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • ارزان بودن قیمت ملک
 • موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیک بودن به پایتخت
 • آّب و هوای تمیز، سالم و پاک
 • رعایت اصول شهرسازی مدرن
 • نزدیک بودن به فرودگاه امام خمینی
 • دسترسی آسان به آزاد راه تهران-ساوه و تهران- قم
 • دارا بودن مترو، ون، اتوبوس و تاکسی مستقیم به شهر تهران
 • احداث بیمارستان، مراکز تفریحی و تجاری عظیم
 • بافت شهری مدرن، نوساز و تمیز
 • پهن و خلوت بودن خیابان ها
 • وجود ملک و آپارتمان با رنج های قیمتی متنوع برای بودجه های متفاوت
 • آب آشامیدنی شیرین
 • عدم وجود ترافیک و آسان بودن رفت و آمد

همه موارد ذکر شده در بالا باعث شده است تا شهر پرند روز به روز بزرگ تر شود و توسعه یابد و در نتیجه مسکن در آن رشد و پیشرفت عالی را دارا باشد و در آینده بر این رشد افزوده خواهد شد.
به همین جهت سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند در بخش های مختلف تجاری و مسکونی آن یک فرصت عالی خواهد بود.

فرصت سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند

سرمایه گذاری آپارتمان و مسکن مهر شهر جدید پرند

تا اینجا در مورد امکانات و سرمایه گذاری ملک در شهر جدید پرند صحبت کرده ایم.
در ادامه می خواهیم درباره انواع آپارتمان های این شهر و منطقه و فازهای آن صحبت کنیم و همچنین در مورد سرمایه گذاری آپارتمان و مسکن مهر شهر جدید پرند اطلاعات کاملی را ارائه دهیم.

سرمایه گذاری آپارتمان و مسکن مهر شهر جدید پرند

شهر جدید پرند دارای 7 بخش مختلف می باشد که هر کدام از این بخش ها فاز نامیده می شود و از فازهای صفر تا هفت می باشد.
فاز صفر تا سه پرند، بهترین مناطق این شهر می باشد که از امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری برخوردار است. آپارتمان های این فاز لوکس تر و طبیعتا از قیمت بالاتری نیز نسبت به دیگر فازها برخوردار می باشد.
فازهای بعدی یعنی فازهای 5 و 6 شامل خانه های مسکن مهر است و دارای قیمت کمتری است و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری.
درسته این فاز مربوط به مسکن مهر نسبت به فازهای یک و دو از امکانات کمتری برخوردار است، اما قیمت کمتر و در حال احداث بودن بسیاری از امکانات رفاهی در این منطقه، موجب شده است تا در آینده نزدیک این مناطق نیز به رشد مناسب خود برسند.
سرمایه گذاری آپارتمان و مسکن مهر شهر جدید پرند فرصت خوبی برای افرادی است که می خواهند با قیمت کمتری صاحب خانه شوند و یا اینکه برای سالهای آینده سرمایه گذاری درست و مناسب را داشته باشند.

املاک پرند 

5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!