قیمت امتیاز مسکن ملی در پرند

 

به گزارش جهان صنعت نیوز، علیرضا فخاری استاندار تهران در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه مسکن ملی در شهر جدید پرند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در سلسله بازدیدهایی که در قالب طرح نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم داشتیم به پرند آمدیم و از پروژه‌های مربوط به نیروهای مسلح که حدود ۵۵۰۰ واحد در دست اقدام است و بالای ۷۵  تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته بازدید کردیم و به امور زیربنایی و روبنایی در حوزه شهرک‌سازی مورد تاکید قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: همچنین مراسم کلنگ‌زنی مسکن ملی در زمینی به مساحت ۴۴۵ هکتار به عنوان ایران‌شهر و با جمعیت بالغ بر ۱۵ هزار نفر که در این شهر اسکان پیدا خواهند کرد انجام شد؛ هماهنگی‌های لازم جهت امور زیربنایی و روبنایی هم انجام گرفت، البته اقدام برای ایجاد خدمات زیربنایی و روبنایی بعد از پیشرفت ۲۵ تا ۳۰ درصدی انجام خواهد شد.

قیمت امتیاز مسکن ملی در پرند |خرید و فروش حواله و امتیاز مسکن ملی شهر پرند|قیمت فروش امتیاز مسکن ملی در شهر پرند | 02156953700

زمان تحویل مسکن‌های ملی

وی در خصوص زمان تحویل مسکن‌های ملی در پروژه ایرانشهر گفت: زمان تحویل حدود ۲۴ ماه در نظر گرفته شده که در صورت تامین اعتبارات ممکن هست در زمان کمتری هم واحدها تحویل متقاضیان شود.

وی در ادامه در مورد واگذاری زمین در قالب طرح جوانی جمعیت گفت: خوشبختانه در شهر جدید پرند برای اولین بار طرح واگذاری زمین برای ۴۴۰ خانواده در دستور کار است که یک کار بزرگ و ارزشمندی در سطح استان تهران است.

وی در خصوص افتتاح پروژه پرند هم گفت: با برداشتن موانع پروژه افتتاح متروی پرند تا هفته دولت انجام خواهد شد که یکی از موانع تأمین برق این پروژه است.

 

قیمت امتیاز مسکن ملی در پرند

 

آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران پرند در حاشیه کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرای پروژه ۴۴۵ هکتاری مسکن ملی در شهر جدید پرند اظهار کرد: شرکت عمران پرند تاکنون با ٣۵ انبوه‌ساز برای ساخت بیش از ١۴٢٠٠ واحد مسکونی در بزرگترین سایت نهضت ملی استان تهران در فاز ٧ پرند قرارداد منعقد کرده است.

وی ادامه داد: با فراخوان مناقصه طراحی و ساخت واحدهای باقی مانده پروژه نهضت ملی مسکن واقع در فاز ٧ شهر جدید پرند، قرارداد ساخت ٢٢١۶ واحد مسکونی با ٨ انبوه ساز دیگر در سایت ۴۴۵ هکتاری (ایرانشهر) منعقد گردید.

 

قیمت امتیاز مسکن ملی در پرند |خرید و فروش حواله و امتیاز مسکن ملی شهر پرند|قیمت فروش امتیاز مسکن ملی در شهر پرند | 02156953700

خرید و فروش امتیاز مسکن ملی پرند 

مدیرعامل شرکت عمران پرند در ادامه گفت: در اراضی ۴۴۵ هکتاری فاز ٧ شهر پرند که بزرگترین کارگاه عمرانی ساخت مسکن در استان تهران است، تاکنون با ٣۵ انبوه‌ساز برای ساخت حدود ١۴ هزار واحد مسکونی نهضت ملی قرارداد منعقد شده و هم اکنون عملیات اجرایی ١٢٠٠٠ واحد مسکونی در فاز ٧ آغاز شد و سقف طبقه اول تعدادی از واحدهای مسکونی در حال اجرا می‌باشد.

قیمت امتیاز مسکن ملی در پرند

 

0/5 (0 نظر)
error: Content is protected !!