خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

فروش و خرید مسکن مهر پرند

فروش و خرید مسکن مهر پرند

سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن مهر پرند

افراد بسیاری در کلان شهر تهران به دنبال صاحب خانه شدن هستند اما افزایش قیمت لحظه به لحظه مسکن، این رویای شیرین را به تعویق می اندازد. البته برای جلوگیری از این تاخیر راه های بهتری نیز وجود دارد. خرید و فروش مسکن مهر پرند فرصتی را برای افراد فراهم می کند تا در مجاورت کلان شهر تهران صاحب خانه شوند.

چرا خرید و فروش مسکن مهر پرند؟

خرید و فروش مسکن مهر پرند در فازهای مختلف انجام می شود. همان طور که می دانید منطقه پرند در حال حاضر 7 فاز در حال کار دارد. فازهای 4، 5، 6 و 7 فازهای جدید مسکن مهر پرند هستند. این فازها شرایط ایده آل برای زندگی افراد فراهم می کنند. بیشتر افرادی که تمایل دارند در پرند خانه بخرند، به دنبال محیطی امن و در عین حال آرام هستند. خوشبختانه فازهای پرند شرایط ایده آل برای یک زندگی آرام را فراهم می کنند. فازهای پرند در محیطی آرام احداث شده اند، تازه تاسیس هستند و در بسیاری از نقاط سکنه چندانی ندارند. این فازها از نظر دسترسی به موقعیت هایی نظیر مرکز شهر، سوپرمارکت، نانوایی و… در وضعیت ایده آلی هستند و رفت و آمد به آن ها به راحتی میسر می شود.

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند

تمام این امکانات از جمله امتیازات خرید و فروش مسکن مهر پرند می باشد، ضمن اینکه این شهر آلودگی هوا نیز ندارد. قطعاً در فازهای پرند از شلوغی، ترافیک، صف های طولانی فروشگاه و… خبری نیست، بنابراین با خیال راحت و بدون دغدغه می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

بسیاری از افراد زمانی که تصمیم به مشارکت در خرید و فروش مسکن مهر پرند می گیرند، نگران هستند. بهتر است بدانید که کلیه معاملات انجام شده در مسکن مهر پرند با سند اصلی و اورجینال انجام می شود که امکان استعلام گیری و پیگیری آن نیز وجود دارد، بنابراین جای هیچ گونه نگرانی در مورد این نوع خرید و فروش وجود ندارد.

قبل از اینکه اقدام به خرید و فروش مسکن مهر پرند کنید، بهتر است اطلاعات لازم را در مورد این شهر به دست آورید. در این صورت می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی اقدام به خرید آپارتمان در شهر پرند کنید.

شهر پرند چه شهری است؟

شهر پرند یک شهر جدید است که سابقه و قدمت چندانی ندارد. این شهر همانند سایر شهرهای حومه برای جلوگیری از انفجار جمعیت، ترافیک بالا، آلودگی، کمبود امکانات و… احداث شده است. این ویژگی ها نشان می دهند که شهر پرند می تواند موقعیت خوبی برای زندگی ساکنان فراهم کند، چرا که چنین شهرهایی با در نظر گرفتن استانداردهای مهم زندگی همچون دسترسی مناسب به مراکز، موقعیت عالی، محیط آرام و… شکل گرفته اند.

شهر پرند از نظر موقعیت در جنوب غرب استان تهران قرار گرفته و تنها 30 کیلومتر با کلان شهر تهران فاصله دارد. افرادی که در شهر تهران شاغل هستند، می توانند به راحتی و بدون دردسر به شهر تهران رفت و آمد داشته باشند. این امکان از طریق خودروی شخصی یا وسایل نقلیه عمومی امکان پذیر است. امکانات و قابلیت های شهر پرند به حدی است که بسیاری از افراد این شهر را با نام شهر فرصت های طلایی نامگذاری کرده اند.

سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن مهر پرند

موقعیت شهر پرند و قیمت مناسب مسکن در این شهر باعث شده بخش قابل توجهی از سرمایه گذاران و افراد عادی به خرید و فروش مسکن مهر پرند روی بیاورند. دلیل این موضوع کاملاً مشخص است. همان طور که گفته شد شهر پرند، شهر فرصت های طلایی است و آینده درخشانی دارد. هر چند که نشانه های درخشان بودن آینده این شهر هم اکنون نیز هویدا می باشد.

با خرید و فروش مسکن مهر پرند می توانید با قیمت مناسب صاحب خانه شوید، همچنین می توانید با خرید خانه و آپارتمان در این محدوده در یک سرمایه گذاری عظیم و گسترده مشارکت داشته باشید. شهر پرند موقعیت خوبی نسبت به آزاد راه تهران-ساوه دارد، ضمن اینکه به فرودگاه امام خمینی نیز بسیار نزدیک می باشد. ارتفاع این شهر 1100 متر از سطح دریاست و مساحت شهر پرند هم معادل 17 هزار هکتار می باشد.

 

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

فازهای شهر پرند

برای خرید و فروش مسکن مهر پرند بهتر است فازهای این شهر را نیز به خوبی بشناسید. به طور کلی افرادی که به دنبال خرید خانه های ویلایی هستند، فاز 2 شهر پرند را برای زندگی انتخاب می کنند. مسکن های ملی شهر پرند در فاز 7 آن قرار گرفته اند. در فاز 5 می توانید خانه های مرتفع را معامله کنید. به طور کلی اغلب خانه هایی که در فاز 5 شهر پرند ساخته می شوند، مرتفع می باشند. این فاز را با نام کوزو نیز می شناسند. فاز 6 پرند را نیز با نام شهرک سلام معرفی می کنند.

شهر جدید پرند 7 فاز دارد که این فازها با کاربری صنعتی و مسکونی احداث شده اند. در واقع این شهر صرفاً برای جذب و کشاندن جمعیت احداث نشده و به همین خاطر در زمینه بهره برداری پارک های فناوری، شرکت های دانش بنیان و شهرک های صنعتی مشارکت دارد. واحدهای مسکونی که در شهر پرند ساخته می شوند، از نوع مسکن مهر، شرکتی یا شخصی هستند. خانه های شرکتی و شخصی در سه فاز اول این شهر یعنی یک تا 3 قرار گرفته اند. این در حالی است که پروژه های مسکن مهر مربوط به سه فاز بعدی یعنی 4 تا 6 هستند.

خرید و فروش مسکن مهر فاز4 پرند

خرید و فروش مسکن مهر فاز4 پرند می تواند برای سرمایه گذاران و افراد عادی ایده آل باشد. خانه های مسکن مهر در فاز 4 پرند احداث شده اند. این خانه ها از امکانات خوبی برخوردار هستند و نوساخت می باشند اما به اندازه فاز صفر و یک شهر پرند متراژ ندارند. با این وجود از فضای استاندارد برای زندگی برخوردار می باشند. فاز 4 شهر پرند نخستین مکانی است که احداث مسکن مهر در آنجا کلید خورد. واقعیت امر این است که این فازها نسبت به فازهای یک تا سه امکانات رفاهی کمتری دارند. کمبود خدمات شهری و امکانات رفاهی در این فازها به این دلیل است که بعد از اتمام پروژه های مسکن مهر جمعیت زیادی به سمت این فازها روانه شدند و این موضوع تامین امکانات رفاهی و خدمات شهری را به تعویق انداخت.

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

خرید و فروش مسکن مهر فاز4 پرند

این موضوع نشان می دهد که خرید و فروش مسکن مهر فاز4 با استقبال بیش از اندازه همراه بوده است. در حال حاضر چندین پروژه رفاهی برای این فاز در نظر گرفته که به زودی تکمیل می شود. احتمالاً این موضوع باعث افزایش قیمت مطلوب مسکن فاز 4 خواهد شد. قیمت مسکن مهر پرند پایین است و همین موضوع باعث شده که جمعیت زیادی به خرید خانه در فازهای 4، 5 و 6 روی بیاورند. صاحبان املاک در بیشتر موارد واحدهای شمالی فاز 6 و واحدهای جنوبی فاز 5 را برای سرمایه گذاری پیشنهاد می کنند.

به طور کلی در خرید و فروش مسکن مهر پرند نرخ تعیین شده برای هر متر مربع پایین است. این قیمت نشان می دهد که سرمایه گذاری در این محدوده بسیار مقرون به صرفه می باشد. 100 میلیون تومان از هزینه خرید مسکن مهر با وام 18 درصد پرداخت شده و بقیه هزینه نیز به شکل چند مرحله ای به صاحبان ملک پرداخت خواهد شد.

خرید و فروش مسکن مهر فاز5 پرند

خرید و فروش مسکن مهر فاز5 در پرند با توجه به قیمت مناسبی که دارد، بسیار مورد توجه می باشد. توجه داشته باشید که فازهای شهر پرند با توجه به میزان امکانات و خدمات شهری تقسیم بندی شده اند، بنابراین اگر می خواهید سرمایه گذاری با قیمت کم را شروع کنید، فاز 4، 5 و 6 گزینه های مناسبی برای شما خواهند بود. با پیش خرید آپارتمان در فاز 5 می توانید در یک سرمایه گذاری عظیم مشارکت کنید. البته قبل از پیش خرید، کلیه اطلاعات لازم درباره سابقه تحویل آپارتمان ها، کیفیت ساخت، سندیت و اعتبار ملک و… را به دست آورید.

 

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

خرید و فروش مسکن مهر فاز5 پرند

فاز 5 به خرید و فروش مسکن مهر پرند اختصاص دارد، ضمن اینکه در حال تکمیل و بهره برداری می باشد. این فاز از نظر امکانات در حد قابل قبول بوده و زیرساخت مناسبی به ساکنان ارائه می کند. بهره برداری از دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی این منطقه باعث شده امکانات زندگی در این محدوده افزایش پیدا کند. منطقه کوزو سابق یا همان آفتاب جزء مناطق فاز 5 بوده که اکنون ساکنان زیادی دارد. بیشتر افراد این محدوده از سرمایه گذاری در این منطقه رضایت دارند، چرا که قیمت آپارتمان در این فاز پیشرفت زیادی داشته است. این مسئله نشان می دهد که فاز 5 برای سرمایه گذاری گزینه مناسبی است.

آپارتمان هایی که در خرید و فروش مسکن مهر فاز5 پرند مورد توجه هستند، بلوک بندی شده بوده و به شکل برج می باشند. این آپارتمان ها هیئت مدیره دارند و به آسانی مدیریت می شوند. 14 هزار هکتار و 28 هزار واحد مسکن مهر به فاز 5 شهر پرند اختصاص داده شده است. در این واحدهای مسکن مهر 1000 نفر جای گرفته اند.

فاز 5 امکاناتی مانند فروشگاه های زنجیره ای جانبو، کوروش، رفاه و… را دارد. مترو از این فاز می گذرد و اکنون ریل های آن جای گذاری شده اند. درمانگاه شبانه روزی دارد و دارای 4 داروخانه می باشد.

خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند

خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند برای سرمایه گذاری بسیار ایده آل است. خانه های این فاز به چند دلیل گزینه ای مناسب و آینده دار برای سرمایه گذاری هستند. اول اینکه این محدوده از آب و هوای دلپذیر و مناسبی برخوردار می باشد. دوم اینکه قیمت مسکن مهر پرند در فاز 6 تقریباً از 4 میلیون شروع می شود.

پروژه های پرفروش و مشهور خرید و فروش مسکن مهر پرند به شهرک آسمان (کوزو) مربوط می شود. این محدوده ساخت ترکیه است و در ناحیه شمال فاز 6 شهر پرند واقع شده است. پروژه کیسون هم یکی دیگر از پروژه های مسکن مهر پرند بوده که بسیار پرطرفدار می باشد. این پروژه در قسمت جنوب فاز 6 پرند است. پروژه های هسا این فاز هم در زمینه خرید و فروش مسکن مهر بسیار فعال هستند. آپارتمان های این پروژه به شکل 6 طبقه و سه طبقه ساخته شده اند و نقشه اصولی و خوبی دارند.

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند

سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند با توجه به پروژه غدیر هم بسیار آینده دار می باشد. پروژه غدیر در حال حاضر با متری معادل 10 میلیون تومان پیش فروش می شود و این مسئله فاز 6 پرند را بیش از قبل محبوب می کند. این پروژه مساحتی معادل 88 هکتار دارد. از طرفی فاز 6 پرند موقعیت ارتباطی بسیار خوبی دارد، چون به بزرگراه غدیر وصل می شود. این بزرگراه جزو بزرگ ترین بزرگراه های کشور بوده و همین موضوع باعث افزایش قیمت مسکن مهر پرند در فاز 6 شده است.

امکانات فاز6 پرند

احداث مترو از دیگر مواردی است که می تواند سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن مهر پرند را حائز اهمیت کند. بخش قابل توجهی از ساکنان این شهر افرادی هستند که کارمند شهر تهران می باشند، بنابراین احداث مترو رفت و آمد افراد شاغل را راحت و سریع می کند.

از امکانات رفاهی فاز 6 پرند باید به درمانگاه، فروشگاه، مدرسه و مرکز خرید اشاره کرد. این امکانات به همراه قیمت پایین آپارتمان می توانند فاز 6 را برای سرمایه گذاری یا خرید خانه محبوب کنند.

اهمیت خرید و فروش مسکن مهر پرند

 

خرید و فروش مسکن مهر پرند |املاک پرند|قیمت مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش آپارتمان سند دار و مسکن در پرند|02156953700 | 02156953800

 

 

تورم و افزایش قیمت خانه و آپارتمان به ویژه در کلان شهرها باعث شده جمعیت بسیاری تا آخر عمر اجاره نشین باشند. خوشبختانه خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند شرایطی را فراهم کرده که افراد می توانند با پرداخت قیمت پایین آن هم به شکل چند مرحله صاحب خانه شوند. دریاچه مصنوعی یکی از پروژه های در حال احداث فاز 6 بوده که در راستای بهبود امکانات تفریحی و گردشگری انجام می شود. این فاز پیست مناسبی برای پیاده روی دارد، همچنین امکان ورزش هایی مثل کوهنوردی هم در این ناحیه وجود دارد. پروژه کوزو، کیسون و… همگی به شکل استاندارد و ضدزلزله با سازه های بتنی طراحی و ساخته شده اند. فاز 6 پرند یک بیمارستان 200 هزار نفری دارد که  به زودی آماده بهره برداری خواهد شد. این بیمارستان در بلوار رسول اکرم و در همان ابتدای فاز 6 شهر پرند می باشد.

سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن مهر فاز6 پرند

 

4.8/5 (19 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!