معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6

معرفی پروژه کوزو 5 و 6 پرند در شهر جدید پرند تهران

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 به عنوان یکی از متفاوت‌ ترین پروژه‌ های عظیم ایرانی به لحاظ معماری، محور اصلی بحث ما می‌ باشد. در شهر جدید الاحداث پرند گرچه پروژه‌ های بسیاری در حال اجرا می‌ باشند؛ اما پروژه کوزو از آن جهت معروف  و شناخته شده می‌ باشد که یک پروژه معمولی نیست. مجری این پروژه عظیم یک شرکت موفق ترکیه‌ ای می‌ باشد که در فاز ۵ و ۶ پرند ساخت بناهای مهمی را در دستور کار گرفته است. اگر تا انتهای این بحث با ما همراه باشید، با کامل‌ترین معرفی پروژه کوزو 5 و 6 پرند آشنا خواهید شد.

معرفی پروژه کوزو 5 و 6 پرند.

شرکت کوزو مجری ساخت آپارتمان‌ ها و برج های آسمان خراش در ایران

با هدف ساخت آپارتمان‌ ها و برج‌ های آسمان خراش با معماری متفاوت و کاربردی در ایران اقدامات مختلفی شده است. شرکت کوزو یکی از معتبرترین شرکت‌ های ترکیه‌ ای با اعتبار جهانی می‌باشد که به علت موفقیت‌ هایی که در زمینه ساخت بهترین ساختمان‌ها داشته، بسیار مورد توجه واقع شده است. خوشبختانه با استقبال خوبی که از این شرکت به عمل آمده، امروزه در شهر جدید پرند نیز پروژه‌ های ۵ و ۶ تحت نظر این شرکت در حال احداث هستند.

پیش از معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6، وظیفه خود و حق متقاضیان املاک پرند کوزو فاز 5 و املاک پرند کوزو فاز 6 می‌ دانیم که پیرامون اعتبار و سابقه کاری شرکت کوزو بحث کنیم. از این رو بخشی از این مقاله را مستقیماً به این بحث اختصاص دهیم.

 

 

 

شرکت و گروه بین المللی کوزو به عنوان یک گروه ترکیه‌ ای در سال ۱۹۴۳ با اهداف فعالیت‌ های عمرانی تاسیس شده است. از آن زمان تا به حال این گروه موفقیت‌ های بسیاری کسب کرده و بیشتر فعالیت‌ های آن در سطح بین المللی صورت می‌ پذیرد. از این رو، امروزه در نقاط مختلفی از جهان بیش از ۵۰۰ پروژه عظیم از نوع مسکونی، تجاری، بیمارستانی، هتل و غیره توسط این شرکت با موفقیت کامل به اجرا رسیده است. این شرکت از نظر موفقیت در ردیف برترین شرکت‌ های جهان می‌ باشد. به طوری که هم اکنون دارای مقام ۱۲۶ در بین مهمترین شرکت‌ های جهان است.

خوشبختانه امروزه شانس فعالیت گروه بین‌ المللی کوزو در کشور ما افزایش یافته است. در واقع شرکت عمرانی کوزو پارس یکی از شاخه‌ های این گروه بین‌ المللی است که فعالیت‌ های خود را در کشور ما آغاز نموده‌ است. به طوری که هم اکنون دو پروژه مهم یعنی پروژه کوزو 5 (شهرک آفتاب) و پروژه کوزو 6 (شهرک آسمان) توسط این شرکت در دست ساخت هستند. شرکت کوزو تقریباً از سال ۱۳۸۹ در کشور ما فعالیت خود را آغاز نموده و فعالیت‌ ها توسط این شرکت در حال انجام هستند.

با همکاری شرکت کوزو و خلق بناهای ترکیه ای هم اکنون شاهد خلق بناهای متفاوتی در سطح کشور می‌ باشیم که محبوبیت بسیاری کسب کرده‌ اند. اما، مهمتر این است که بناهای ساختمانی بر اساس اصول معماری ساخته می‌ شوند و کاملاً استاندارد و ایمن هستند. در واقع بهترین مهندسین و ناظر کارها در این پروژه‌ ها مشارکت دارند که ساختمان‌ ها را بر اساس بهترین و جدیدترین دانش معماری اجرا می‌ کنند.

معرفی پروژه کوزو 5 و 6 پرند و شرکت کوزو

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

 

اهمیت پروژه کوزو در حل معضل مسکن

معضل مسکن یکی از مهم‌ترین مشکلات کشور ما می‌ باشد که باعث گسترش شهرها و حتی احداث شهرهای جدید از جمله شهر پرند شده است. از طرفی نیاز مردم به مسکن بر اساس سلیقه و توان مالی آنها متفاوت است. به همین علت، پروژه‌ های شهری به شکل‌ های متفاوتی اجرا می‌ شوند و در حال حاضر برج‌ ها و آپارتمان‌ ها رنگ‌های متفاوتی به خود گرفته‌ اند. در واقع آپارتمان‌ ها بهتر از سایر ساختمان‌ ها پاسخگوی نیاز جوامع به مسکن می‌ باشند. بنابراین، بیشتر پروژه‌ ها از نوع آپارتمانی می‌ باشند. پروژه کوزو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در قالب آن  آپارتمان‌ های مسکونی با سبک ترکیه‌ ای در حال اجرا  هستند.

اهمیت پروژه کوزو در حل معضل مسکن کشور بسیار زیاد است. به طوری که بسیاری از هموطنان که در مرکز کشور زندگی می‌ کنند، برای داشتن یک زندگی جدید و راحت‌ تر به سمت شهر جدید الاحداث پرند هجوم آورده‌ اند. در این قسمت از کشور پروژه‌ های مهم کوزو با بهترین کیفیت و رعایت تمامی استانداردها در حال اجرا می‌ باشند. با توجه به وسیع بودن پروژه کوزو قطعاً با اتمام این پروژه معضل مسکن بسیاری از هموطنان حل خواهد شد.

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6؛ شهرک آفتاب و پروژه کوزو 5

حتماً شما هم به عنوان یک هم وطن ایرانی نام شهرک آفتاب یا املاک پرند کوزو فاز 5 را شنیده‌ اید. همانطور که پیش از این هم اشاره شد، املاک کوزو 5 یکی از مهم‌ترین پروژه های ترکیه‌ ای در کشور می‌ باشد. شهرک آفتاب هم به لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم به لحاظ کیفیت و بافت خوب ساختمانی بسیار معروف شده است.

شهرک آفتاب یک مجتمع مسکونی می‌ باشد. به عبارت دیگر، این مجتمع یکی از ۲۷۱ مجتمع مسکونی موجود در محله فاز ۵ در شهر جدید پرند است. در عصر نوین که هر روزه بر تعداد مجتمع‌ های مسکونی یک شهر افزوده می‌ شود و نیز به علت آنکه مجتمع‌ ها می‌ توانند به لحاظ ساختاری و موقعیت کاملاً شبیه باشند، برای تشخیص آنها از هم، نامگذاری مجتمع‌ ها بهترین راه حل است.

ممعرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

 

 

 

 

تمام عملیات مربوط به طراحی و ساخت پروژه کوزو 5 (شهرک آفتاب) تحت نظر شرکت کوزو صورت پذیرفته است. املاک این مجتمع نیز کاملاً کارشناسی شده می‌ باشند و از سلامت کامل ساختمانی برخوردار هستند. این املاک ترکیه‌ ای ساز تقریباً همه چیز تمام می‌ باشند. به عبارت دیگر، در ساختار آنها نیازهای بشر در عصر حاضر در نظر گرفته شده است. به همین علت داشتن زندگی راحت در آنها تضمین شده می‌ باشد. از طرفی املاک مربوط به پروژه کوزو ۵ متنوع ساخته شده‌ اند. به همین علت متقاضیان سکونت در این مجتمع متناسب با نیاز خود می‌ توانند واحدها را انتخاب کنند. بنابراین، در ساخت پروژه کوزو ۵ علی رغم بسیاری از دیگر پروژه‌ ها، حداکثر امکانات رفاهی برای یک واحد مسکونی در نظر گرفته شده است. در نتیجه، بی‌ دلیل نیست که امروزه شهرک آفتاب نه تنها در  مرکز بلکه در کل کشور معروف و شناخته شده می‌ باشد.

پروژه کوزو 5 (شهرک آفتاب) نه تنها یکی از مطمئن‌ ترین پروژه‌ های عمرانی جهت سکونت می‌ باشد، بلکه به علت کیفیت بالایی که این پروژه دارد، مناسب برای سرمایه‌گ ذاری نیز می‌ باشد. در واقع واحدهای این پروژه فول امکانات بوده و به عنوان نوعی آپارتمان بی‌نقص هم مناسب برای سکونت می‌ باشند و هم با خرید آنها ارزش سرمایه شما در طولانی مدت حفظ شده و با سود قابل ملاحظه‌ای همراه خواهد بود.

 

 

 

موقعیت جغرافیایی و املاک پرند کوزو فاز 5

موقعیت جغرافیایی برای انتخاب مسکن و داشتن یک زندگی راحت و بی‌ دغه، اولویت اول بسیاری از خریداران مسکن می‌ باشد. موقعیت جغرافیایی و نزدیک بودن مسکن به برخی از مراکز و امکانات شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چرا که با نزدیک بودن محل سکونت به مراکز مختلف به طور خود به خود بسیاری از هزینه‌ ها کاهش پیدا می‌ کند. از طرفی، شمار انبوهی از مشکلات احتمالی حل مانند سختی رفت و آمد اهالی خانه حل می شود.

املاک پرند کوزو فاز 5 به لحاظ موقعیت جغرافیایی کاملاً ممتاز هستند. به عبارت دیگر شهرک آفتاب در یکی از بهترین نقاط شهر جدید پرند احداث شده است. به طوری که بسیاری از امکانات شهری لازم در نزدیکی آن واقع می‌ باشند. به طور مثال از نظر نزدیکی به مراکز آموزشی می‌توان پیش دبستانی و مراکز غیرانتفاعی افق را ذکر نمود. به همین ترتیب مراکز خرید، دندانپزشکی ها و دیگر اماکن خدماتی مانند بانک ها و… در فاصله نسبتا نزدیکی از آن واقع هستند.

پایتخت مسکن مهر و معرفی پروژه کوزو 5 و 6 پرند

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

 

جالب است بدانید شهرک آفتاب پرند امروزه “پایتخت مسکن مهر” لقب گرفته است. همین مورد خود به تنهایی تاکیدی بر تمایز و برتری این پروژه می باشد و نشان از اهمیت و محبوبیت شهرک آفتاب است.  البته کیفیت پروژه شهرک آفتاب را نباید با مسکن مهر و حتی با مسکن ملی اشتباه گرفت. چرا که احداث این پروژه زمانی کلید خورده است که سخن از مسکن مهر و مسکن ملی در میان نبوده است. از آنجایی که مجری این پروژه یک شرکت ترکیه‌ ای است، با مسکن‌ های مهر دارای تفاوت‌ های اساسی می‌ باشد. از مهمترین این تفاوت‌ ها می‌ توان به کیفیت ساخت و ساز و حتی طرح و نقشه های داخلی واحدها اشاره کرد.

 

قیمت مسکن در فاز ۵ پرند 

با توجه به صحبت‌ هایی که پیش از این به میان آمد، باید پی برده باشید که املاک پرند کوزو فاز 5 از نوع مسکن‌ های ممتاز می‌ باشند. بنابراین، به لحاظ قیمت قطعاً در رده بالاتری نسبت به مسکن مهر قرار دارند. با این حال، قیمت گذاری املاک پرند کوزو فاز 5 با توجه به نوع املاک صورت می‌ پذیرد. به عبارت دیگر اولویت طبقات، فول امکانات بودن، متراژ زیربنا و مواردی از این قبیل در قیمت گذاری مسکن مهر تاثیرگذار هستند. بنابراین می‌ توان انتظار داشت که املاک ذکر شده به لحاظ قیمتی با یکدیگر در تفاوت باشند.

در حالت کلی قیمت املاک پرند کوزو فاز 5 مناسب و اقتصادی می‌ باشد. این املاک را با قیمت‌ های مناسب‌ تری در مقایسه با منازل ویلایی و  آپارتمان های کلانشهرها می‌توان تهیه کرد. مناسب بودن قیمت املاک پرند کوزو فاز 5 امروزه نظرهای بسیاری را به خود جلب کرده است. بنابراین می‌توانند گزینه‌ ای مناسب برای افراد جویای مسکن استاندارد با قیمت اقتصادی باشند.

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6؛ شهرک آسمان و پروژه کوزو 6

شهرک آسمان یکی از شهرک‌ های مسکونی واقع در شهر جدید پرند و ساخت آن مربوط به سال ۹۶ می‌ باشد. در واقع این شهرک یکی از ۲۴ شهرک مربوط به پروژه کوزو در فاز ۶ شهر جدید پرند است. این شهرک بیشترین تنوع مربوط به واحدهای مسکونی را به خود اختصاص می‌ دهد، به طوری که انواع واحد ۱، ۲ و ۳ خوابه را شامل است. این واحدها به لحاظ متراژ زیربنایی نیز متفاوت هستند. همچنین بلوک‌ های مختلف در این شهرک دارای واحدهای مشابه می‌ باشند. تعداد بلوک‌ های ساختمانی در این شهرک زیاد بوده و بهترین مسکن‌ها را در خود دارد.

شهر جدید پرند

شهرک آسمان و املاک پرند کوزو فاز 6 در شهر جدید پرند به عنوان مسکن‌ های همه چیز تمام شناخته می‌ شوند. این املاک ساخت شرکت ترکیه‌ای کوزو هستند. در نتیجه، علاوه بر کیفیت سازه، به لحاظ معماری و خاص بودن بسیار مورد توجه قرار می‌ گیرند. داشتن پارکینگ مشاع، نگهبانی محوطه، امکاناتی نظیر آب، برق، گاز و خطوط تلفن، محوطه سازی زیبا، دو لاین آسانسور برای تمام طبقات و… جزو حداقل امکانات هر بلوک می باشد.

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6؛ امکانات شهری و موقعیت جغرافیایی املاک پرند کوزو فاز 6 

آن چیزی که بیش از هر مورد دیگر منجر به منحصر به فرد بودن شهرک آسمان شده است، از موقعیت جغرافیایی آن ناشی می‌ شود. زیرا، شهرک آسمان در شمالی ترین منطقه پرند بوده و نزدیک به کوه پایه های تخته رستم می باشد. در نتیجه شهرک آسمان به لحاظ موقعیت جغرافیایی نیز نسبت به دیگر شهرک‌ ها دارای برتری است. با این حال، این قسمت از شهر پرند از امکانات شهری بسیار خوبی برخوردار می‌ باشد و تقریباً همه چیز در دسترس است.

از جمله امکانات شهری مربوط به املاک پرند کوزو فاز 6 می‌ توان به نزدیک بودن بازارچه، داروخانه و اماکن دارویی، مراکز خرید، بانک‌ ها و… اشاره کرد.

 

معرفی پروژه کوزو5 و کوزو6 |خرید و فروش برج های 15 طبقه شهر پرند|پروژه شهرک آفتاب پرند|پروژه شهرک آسمان شهر پرند|02156953700| 02156953800

 

قیمت املاک کوزو 6

املاک کوزو 6 با توجه به خصوصیات آنها قیمت گذاری می‌ شوند. به طور مثال، اصلی‌ ترین فاکتور تاثیرگذار در قیمت املاک ذکر شده مربوط به متراژ زیربنای آنها می‌ باشد. به این ترتیب، مسلماً هرچه زیر بنای واحد مربوطه بیشتر باشد، قیمت بیشتری نیز برای آن در نظر گرفته می‌ شود. با این حال، تقدم طبقات اهمیت داشته و با زیاد شدن تعداد طبقات از قیمت املاک کاسته می‌ شود. به این ترتیب هر واحد می‌ تواند قیمتی متفاوت با سایر واحدها داشته باشد. البته واحدهایی که در یک طبقه هستند و شرایط یکسانی دارند می‌ توانند قیمت‌ های مشابه داشته باشند.

واحدهای املاک کوزو 6 معمولاً متراژی بین ۶۰ تا ۹۰ متر دارند و هر بلوک شرایط خاص خود را دارد. قیمت‌ ها معمولاً مصوب می‌ باشند. با این حال، از تورم و شرایط اقتصاد تاثیر پذیرفته و هر واحد قیمت خاص خود را دارد.

جهت اطلاع از جزئیات مربوط به قیمت املاک کوزو ۶ می‌ توانید با املاک پرند در تماس مستقیم باشید. در این مجموعه ضمن آنکه می‌ توانید از مشاوره‌ های کارشناسان ما بهره‌مند شوید، شانس شما برای خرید بهترین منزل با قیمت‌ های واقعی نیز افزایش خواهد یافت.

 

5/5 (6 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!