املاک فاز6 شهر پرند |خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 شمالی|خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 جنوبی |02156953700 | 02156953800

املاک فاز6 شهر پرند

املاک فاز6 شهر پرند

املاک در شهر جدید پرند فاز 6

شهر جدید پرند با داشتن 7 فاز مختلف در نزدیکی تهران سبب شده تا شرایط سرمایه گذاری ایده الی برای افراد به وجود بیاید. به صورت کلی می‌توان گفت که پرند به دو بخش اصلی شامل مسکن مهر و ساختمان های سند دار یا شخصی ساز تقسیم بندی می گردند. زمانی که از املاک سنددار صحبت می کنیم منظور همان سند های تک برگ هستند که در فازهای صفر، یک، دو و بخشی از فازهای سه را شامل می شود. املاکی که در این فازها وجود دارند به واسطه اشخاص ساخته شده اند یا بخشی از آنها را تعاونی ها بنا کرده‌اند. اما املاکی که در فازهای 4 و 5 و 6 و بخشی از 3 وجود دارد به مسکن مهر مطلق است که بنام کردن آنها تنها با شرایط خاصی انجام می گردد.

در فازهای صفر تا سه به نسبت فازهای چهار تا شش امکانات رفاهی و خدمات شهری بیشتری وجود دارد؛ البته با تکمیل پروژه های مختلف رفاهی ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش قیمت در این فازهای چهار تا شش نیز باشیم. افرادی که تمایل دارند تا با قیمت های مناسب تر املاک بخرند میتوانند از این فازها استفاده کنند. شاید جالب باشد که بدانید مشاورین املاک به افرادی که قصد سرمایه گذاری در پرند را دارند معمولا املاک پرند فاز6 شمالی و املاک پرند فاز6 جنوبی را پیشنهاد می دهند چرا که متقاضیان زیادی برای خرید دارند.

فاز6 شمالی و فاز6 جنوبی 

یکی از فازهای که در پرند قیمت آپارتمان بسیار مناسب است فاز شش می باشد و شرایط سرمایه گذاری عالی را برای مشتریان به وجود می آورد؛ املاک پرند فاز 6 شمالی که مسکن مهر می باشد اکثرا پروژه های آن توسط ترکیه ساخته شده است و البته املاک پرند فاز 6 جنوبی نیز شامل پروژه های معروفی همچون کیسون می باشد که جز پرفروش ترین آپارتمان و پرطرفدار به شمار می رود و فروش آن ها بخوبی صورت می پذیرد.

آینده سرمایه گذاری در فاز 6 پرند همانند دیگر فازها می تواند بسیار درخشان باشد چرا که مزیت های متعددی سبب می شود تا مشتریان این فاز را برای خرید آپارتمان انتخاب نمایند. فاز شش به بزرگراه غدیر وصل می شود که شرایط را از نظر تردد بسیار راحت و آسان خواهد کرد و امکانات مختلفی در این فاز قرار گرفته است.

لیست پروژه ها، شرکت ها، خیابان ها و کوچه های مسکونی که در فاز ۶پرند ساخته شده اند:

املاک فاز6 شهر پرند

پروژه شهرک آسمان ( کوزو ۶) شمال فاز ۶ پرند، پروژه اساس گستر فاز ۶ پرند، فرابتن شمال فاز ۶ پرند، پروژه وایون فاز ۶ پرند، پروژه آبادگران ری نو فاز ۶ پرند، پروژه پارس سازه نوید فاز ۶ پرند، پروژه مهاب مکانیک فاز ۶ پرند، پروژه یادمان بنا فاز ۶ پرند، پروژه آبادگران دهدشت فاز ۶ پرند، پروژه بستاب بنا فاز ۶ پرند، پروژه اینتا پارس، پروژه کیسون، پروژه هسا ۱ و ۲ و ۳ و ۴، پروژه آبسار، پروژه پولاد پادیر، پروژه نوآوران اسکان، پروژه آبنیه پی داتیس، پروژه میلاد کاوش، پروژه آرتا معمار، پروژه عمران گستران پایدار، پروژه اسکان سازان قم، پروژه بهمن هامون، پروژه آورین پادیر، پروژه فرا صنعت پارس، پروژه رمکان بنا، پروژه تک ایستا جنوب، پروژه ایلیا کویر، پروژه سمن سوله، پروژه مریم یا ولیعصر، پروژه میثاق، پروژه آرش آرمه، پروژه سمن سوله، پروژه دریای نور، پروژه سابیر بین الملل، پروژه کرمانشاهان، پروژه صفه ، پروژه چینه ایلیا و پروژه درناوند.

اگر تصمیم به خرید املاک پرند فاز 6 شمالی  یا املاک پرند فاز 6 جنوبی  را دارید کافیست از مشاوره املاک پرند استفاده نمایید.

لیست خیابان های فاز ۶ پرند

خیابان نواب صفوی، خیابان نیایش، خیابان دستغیب، خیابان آیت الله صدر، خیابان میثاق، خیابان پارس، خیابان ادب شمالی، خیابان جاهد، خیابان آریا شمالی، خیابان سامان شمالی، خیابان دانشور، خیابان آفرین، خیابان شادان، خیابان شکیبا، خیابان فاضل، بلوار رسول اکرم، بلوار بعثت، بلوار معرفت، بلوار باغستان، بلوار مفتح، بلوار امام علی، بلوار کوه نور، بلوار امامت، خیابان تناور، خیابان تشریفات، خیابان تربیت، خیابان انگیزش و خیابان پاییزان.

مشاوره خرید املاک پرند فاز 6 شمالی و املاک پرند فاز 6 جنوبی یا خرید و فروش املاک در هر کدام از فازهای پرند توسطاملاک پرند با مدیریت حسین هدایتی انجام می شود. بنگاه املاک پرند به شما کمک می کند تا بتوانید یک معامله مطمئن را با بهترین قیمت ها تجربه کنید و مشاوره های تخصصی و حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می دهد تا در زمان خرید و فروش املاک در پرند با هیچ گونه ابهامی روبه‌رو نباشید.

فاز شش پرند

با سکونت در آپارتمان های بلند پرند ویو کاملی از شهر جدید و زیبایی پرند را خواهید دید چرا که بخش بزرگی از این فاز در منطقه مرتفع بوده است و به نسبت دیگر فازهای از شرایط آب و هوای بهتری برخوردار است که این موضوع یک مزیت مهم برای این فاز محسوب می گردد. مساحت کلی فاز شش 1170هکتار می باشد و 3885 واحد آپارتمان در آن قرار می گیرد. در فاز شش امکاناتی نظیر ساختمان پزشکان و داروخانه وجود دارد و جایگاه پمپ بنزین داشته است. در فاز ۶ راه ارتباطی بین این فاز به سمت جاده ملارد و کرج در نظر گرفته شد؛ زمانی که این فازها به صورت کامل راه اندازی شوند قطعا امکانات و شرایط ویژه ای دارند‌ که سکونت در آنها را بسیار راحت خواهد کرد.

 

اشتغال زایی و امکانات در شهر پرند

شهر پرند یکی از اصلی ترین شهرک ها برای پروژه های مسکن مهر است و میتوان گفت موقعیت جغرافیایی پرند، وجود دو نیروگاه اختصاصی برق، اختصاص خط یک مترو تهران پرند و داشتن یکی از بزرگترین سایت های دانشگاهی کشور به مساحت ۴۰۰ متر و نزدیک بودن آن به شریان های اصلی کشور نظیر راه آهن شهری تهران پرند و… به عنوان المانهای محسوب می‌شود که آینده درخشانی را برای تمامی فازهای پرند رقم می زند.

شهر پرند به دلیل احداث چند شرکت صنعتی در آن از نظر کسب و کار موقعیت خوبی داشته است و با توجه به اینکه در کنار کوه بنا گردیده از آب و هوای تمیز و خنکی برخوردار بوده و همچنین به فرودگاه امام خمینی نزدیک است و در نهایت قیمت خرید مسکن در پرند به نسبت پایتخت و شهرهای قم، کرج ارزان تر است و همین جهت افراد زیادی تمایل به خرید آپارتمان در آن داشته است.

شماره های تماس :

09106667004

02156953700

02156953800

املاک فاز6 شهر پرند

5/5 (21 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. محمد
    محمد ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ پاسخ

    دست مریضاد استاد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!