شماره های تماس :

09106667004

02156953700

02156953800

راهنمای خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند

این روزها خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند به شدت افزایش یافته است. در گذشته کلان شهر تهران مانند امروز بزرگ و پرجمعیت نبود. اما فرصت‌های شغلی و امکانات تحصیلی و دانشگاهی باعث شده تا بسیاری از افراد از شهرستان‌ها به شهر تهران مهاجرت نمایند. قطعاً قیمت‌های منازل داخل شهر تهران برای افراد مهاجرت کننده و یا کم درآمد شهر تهران بسیار بالا است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند بهترین راهکار برای افرادی است که به دنبال فرار از آلودگی هوای تهران و زندگی در مکانی با آلودگی و سر و صدای کمتر هستند. شهر پرند با داشتن موقعیت جغرافیایی واقع در 30 کیلومتری جنوب غربی تهران، یک گزینه ایده‌آل برای افرادی است که تمایل دارند در مکانی با آلودگی کمتر و نزدیک به شهر تهران  زندگی نمایند. آلودگی کمتر، نزدیکی به شهر تهران و داشتن قیمت‌های مناسب از بزرگترین مزایای  زندگی در شهر پرند است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند به دلیل نحوه ساخت و تنوع مسکن مهر پرند باعث شده تا هر شخصی با توجه به بودجه و سلیقه خود قادر باشد مسکن مورد نظر خود را انتخاب نماید. اندازه واحدها، نحوه ساخت، نمای ظاهری ساختمان، دیزاین داخلی و تجهیزات به کار رفته به خریداران امکان انتخاب خانه‌ای متناسب با نظر و سلیقه شخصی افراد را می‌دهد. شهر پرند دارای فازهای مختلف است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز4 پرند، خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز5 پرند، خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند انجام می‌شود. اگر شما هم جز افرادی هستید که به دلیل کمبود درآمد خود قادر به خرید خانه در شهر تهران نیستید. پیش خرید و فروش آپارتمان‌های مسکن مهر پرند بهترین انتخاب برای خانه‌دار شدن شما است.

خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند راهی به سوی خانه‌دار شدن

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند شامل چه فازهایی از مسکن مهر است؟

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند در فازهای 4،5،6 است. تا امروز تقریباً 100 هزار مسکن مهر در شهر پرند آماده شده است. در کل بیشتر خانه‌های ساخته شده در شهر پرند شامل مسکن مهر هستند.

قیمت خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند براساس فاز آن تعیین می‌شود. مسکن‌های مهر شهر پرند توسط شرکت‌های ساختمان‌سازی معتبر و نام آشنا و یا شرکت‌های پیمانکاری ساخته شده است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند عالی‌ترین کمک برای افراد با بودجه کم است که رویای خانه‌دار شدن دارند. اولین فاز مسکن مهر پرند، فاز 4 است. مسکن‌های مهر از آن دسته مسکن‌هایی هستند که امکان رشد و افزایش قیمت آنها در آینده کاملاً قطعی است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند با وجود نداشتن برخی از امکانات در این مسکن‌ها، اما به علت کامل کردن این امکانات در آینده، قیمت آنها به شدت افزایش می‌یابد.

بنابراین خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند در حقیقت یک نوع سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز4 پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز4 پرند به دلیل تکمیل تمام امکانات آن به شدت افزایش یافته است. همانطور که گفتیم فاز 4 اولین فاز مسکن مهر در شهر پرند است.

در خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند دیگر واحدهای ساخته شده در شهر پرند، منظور واحدهای مسکونی غیر از پروژه مسکن مهر، به طور کامل و با تجهیزات تحویل خریداران می‌شود.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز4 پرند نیز با اینکه متعلق به مسکن مهر است، دارای امکانات بقیه واحدهای ساخته شده در شهر پرند است. اما فاز 5 و 6 دیگر امکانات این واحدها را ندارند و شما باید به مرور زمان اقدام به تکمیل و ساخت آن نمائید.

سرمایه‌گذاری موفق با خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز5 پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز5 پرند، علیرغم عدم تکمیل بعضی از امکانات آن نسبت به فاز 4، توسط بسیاری از افراد انجام شده است. فاز 5 نسبت به فاز 4 امکانات کمتری دارد. به همان نسبت قیمت آن نیز کمتر می‌باشد.  فاز 5 تا شهر تهران فاصله بسیار کمی دارد.

اگرتوانایی خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز4 پرند را ندارید. می‌توانید از واحدهای مسکونی این فاز خریداری نمایند. دانشجویان و افرادی که از شهرهای دیگر با توان مالی کم مهاجرت کرده‌اند، به راحتی می‌توانند با خرید واحدهای فاز 5 و6 خانه‌دار شوند.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند

با خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند با قیمتی مناسب و فاصله‌ای نزدیک به شهر تهران، به تحصیل و کار خود در نزدیک شهر تهران بپردازید.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهردر شهر پرند مناسب‌ترین انتخاب برای افراد کم در آمد است. همانطور که گفتیم تاکنون در شهر پرند فقط سه فاز مسکن مهر ساخته شده است.

این فاز، فاز پایانی مسکن مهر در شهر پرند است. البته ممکن است در آینده فازهای دیگری بعد از اتمام این فاز افزوده شود. اگر شما هم جز افرادی هستید که زندگی در ارتفاعات را بسیار دوست دارید.  این فاز مناسب شما است. فاز 6  با توجه به قرار گرفتن در ارتفاعات شهر پرند دارای چشم انداز زیبا و هوای فوق‌العاده پاکیزه‌ای است. اما به دلیل امکانات کمتر قیمت آن نسبت به سایر فازها کمتر می‌باشد.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند با وجود امکانات کمتر نسبت به سایر فازها در آینده جای رشد و پیشرفت خوبی دارد. به همین علت افرادی که توانایی مالی برای خرید فازهای 4و 5 مسکن مهر را نداشته باشند، می‌توانند با خرید مسکن در فاز 6 مسکن مهر پرند، خانه‌دار شوند.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند

نحوه خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر قوانین مخصوص به خود را دارد. مسکن‌های مهر ساخته شده در سراسر کشور ایران معمولاً به صورت پیش خرید خریداری می‌شوند. علاوه بر این بسیاری از افراد نیز واحدهای مسکونی را به صورت کامل و با پرداخت کل مبلغ خریداری می‌نمایند. خرید واحدهای مسکونی مسکن مهر به صورت پیش خرید، از طریق سایت مسکن مهر و املاک شهر پرند امکانپذیر است از جمله مشکلاتی که در مورد واحدهای پیش خرید وجود دارد، عدم تحویل به موقع آن است.

حتماً قبل از خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمائید. مشاور املاک مسکن مهر پرند به بهترین شکل ممکن شما را در این زمینه راهنمایی می‌کنند. مشاوره‌های مفید و سودمند مشاوران املاک مسکن مهر پرند به شما عزیزان کمک می‌کند تا از بروز بسیاری از مشکلات در زمینه خرید مسکن مهر در آینده جلوگیری نمائید. پس حتماً قبل از خرید مسکن مهر پرند با افراد با تجربه در این زمینه مشاوره و سپس اقدام به خرید نمائید.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند راهی به سوی خانه‌دار شدن شما

بررسی مزیت‌های پیش خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند

  • پرداخت پول به صورت پیش خرید

بسیاری از افراد توانایی پرداخت کل مبلغ واحد مسکونی را به صورت یکجا ندارند. اما پرداخت پول به صورت پیش خرید ایجاد امکان توانایی خرید با مبلغ بسیار کم را برای افرادی که توانایی خرید مسکن به صورت یکجا را نداشته‌اند، فراهم کرده است.

  • پرداخت مابقی هزینه مسکن به صورت اقساطی

در خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر پرداخت اقساطی این امکان را برای افراد کم درآمد فراهم می‌کند تا بتوانند با پرداخت پیش خرید و اقساط صاحب خانه در شهر تهران شوند. علاوه براین بسیاری از افرادی که پس‌انداز متوسطی دارند می‌توانند با همان پس انداز اندک اقدام به پیش خرید مسکن مهر نمایند.

  • امکان خرید برای همه اقشار جامعه

از بزرگترین مزیت‌های خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر این است که هر فردی با هرسطحی از درآمد می‌تواند اقدام به پیش خرید مسکن مهر نماید. این موضوع باعث خانه‌دار شدن بسیاری از افرادی می‌شود که به دلیل توانایی مالی ضعیف قادر به خرید مسکن در شهر تهران نیستند.

بررسی معایب خرید مسکن مهر

  • تصاعدی بودن مبلغ اقساط

پس از پرداخت مبلغ پیش خرید، در بازه زمانی مشخصی مبلغ اقساط افزایش می‌یابد. یعنی مبلغ اقساط مسکن مهر همان مبلغ اولیه نیست. به همین دلیل خریداران محترم باید قبل از خرید مسکن مهر  در مورد پرداخت افزایش هزینه‌های تمام اقساط برنامه‌ریزی داشته باشند. این موضوع به علت افزایش هزینه‌های مصالح و دستمزد شرکت‌های ساخت و ساز رخ می‌دهد.

  • نداشتن کیفیت در مصالح و نحوه ساخت

گاهی اوقات شرکت‌های ساخت و ساز و یا پیمانکاری از مصالح و تجهیزات با کیفیت در ساخت مسکن‌ها استفاده می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که مسکن‌های ساخته شده کیفیت چندانی نداشته باشد. در بسیاری از موارد کارفرماها از عدم استفاده مصالح و تجهیزات بی‌کیفیت اطلاعی ندارند. در چنین شرایطی پیمانکاران و شرکت‌های ساختمانی بدون اطلاع کارفرما، مواد و مصالح ساختمانی بی‌کیفیت را در ساخت مسکن استفاده می‌کنند.

  • عدم رعایت نکات ایمنی و ساخت و ساز

گاهی اوقات هنگام ساخت از افراد با تجربه و متخصص در زمینه ساخت مسکن استفاده نمی‌شود. عدم رعایت نکات ایمنی به دلیل سهل انگاری افراد بی‌تجربه باعث ایجاد مشکلات زیادی در آینده خواهد شد. به عنوان مثال شاهد تخریب بسیاری از ساختمان‌ها در هنگام زلزله به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در هنگام ساخت هستیم. یا بسیاری از آتش‌سوزی‌ها، به دلیل رعایت نکات ایمنی در هنگام برق‌کشی ساختمان رخ می‌دهد.

  • عمل نکردن به تعهدات و رها کردن ساخت ساختمان

از دیگر مشکلات خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر عمل نکردن طرف مقابل به تعهدات خود است. ساختمان را به صورت نیمه کاره رها و به تعهدات خود عمل نمی‌کند. در چنین شرایطی مشکلات زیادی برای خریدار ایجاد می‌شود. خریدار باید شکایتنامه‌ای علیه فروشنده تنظیم نماید و پس از طی مراحل قانونی بقیه کارهای ساختمان انجام شود.

  • عدم انجام تعهدات در موضوع قرارداد

گاهی اوقات هنگام تحویل مسکن خریدار متوجه می‌شود بسیاری از مفاد قرارداد در ساخت و ساز و تجهیزات رعایت نشده است. در اینگونه مواقع مانند رها کردن نیمه کاره ساخت و ساز باید به مراجع قضایی مراجعه کرد.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند با قیمتی مناسب

با قیمت مناسب مسکن مهر پرند، خانه‌دار شوید.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر به خانه‌دار شدن شما عزیزان کمک می‌کند. هزینه‌های بالای زندگی و افزایش قیمت و اجاره باعث شده، تا بسیاری از افراد دیگر توانایی خرید مسکن را نداشته باشند. از سویی بسیاری از افراد آرزوی خانه‌دارشدن دارند، اما با توجه به شرایط فوق امکان خانه‌دار شدن برای آنها وجود ندارد.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر بهترین شرایط خانه‌دار شدن، برای این افراد است. پرداخت اقساطی در حقیقت کمک بسیار بزرگی برای این افراد است. خرید مسکن مهر پرند، به مستاجران و دانشجویان کمک می‌کند تا از هزینه‌های سنگین اجاره بها خلاصی یابند.

خرید و فروش مطمئن با مشاور املاک پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر باید با مشورت افراد با تجربه انجام شود. در دین مبین اسلام توصیه به مشورت شده است. این توصیه مخصوصاً هنگامی که افراد قصد خرید دارند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. خرید مسکن آن هم در کلان شهر تهران، کاری بسیار سخت و پیچیده است.

مشاور املاک پرند خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر آماده ارائه انواع مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان هستند. انتخاب یک مشاور املاک با تجربه و با اخلاق حرفه‌ای به شما عزیزان در این زمینه کمک زیادی می‌کند.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند از طریق مشاوره با املاک پرند

راهنمای خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

مزایای سکونت در مسکن مهر پرند

خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند به دلیل مزایایی که دارد. این روزها محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. همانطور که اشاره کردیم مسکن مهر پرند، در نزدیکی شهر تهران قرار گرفته است. به همین علت انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که تمایل به مهاجرت و یا سرمایه‌گذاری در شهر تهران را دارند. اما آنچه باعث محبوبیت  روزافزون  مسکن مهر برای سکونت شده، وجود مترو است. متروی تهران- پرند در حال راه‌اندازی و تاسیس است.

خریداران محترم خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند می‌توانند از مترو برای رفت و آمد به داخل شهر تهران استفاده نمایند. از سویی آلودگی هوای تهران نسبت به سایر شهرها بسیار بیشتر است. اما مسکن مهر شهر پرند به دلیل داشتن فاصله از شهر تهران، هوای پاکیزه‌تری نسبت به شهر تهران دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد سکونت در شهر پرند را به شهر تهران ترجیح می‌دهند.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر در شهر پرند در حقیقت یک نوع سرمایه‌گذاری است. اگر شما پس انداز کمی دارید و می‌خواهید برای آینده فرزندانتان سرمایه‌گذاری کنید. مسکن مهر شهر پرند انتخاب عاقلانه‌ای برای سرمایه‌گذاری با هزینه کم است.

خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند و همچنین خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز5 پرند و خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر فاز6 پرند با قیمتی مناسب بهترین سرمایه‌گذاری است. فاز 4 نسبت به فاز 5 و 6 امکانات بیشتری دارد. اما به همان نسبت قیمت خرید آن نیز بیشتر است.  با افزودن امکانات بیشتر به مسکن‌های خریداری شده و با گذشت زمان به قیمت این واحدهای مسکونی نیز افزوده می‌شود. به این ترتیب افراد کم درآمد علاوه بر  مسکن،  بر سرمایه‌شان نیز افزوده می‌شود.

خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر پرند

املاک پرند

0/5 (0 نظر)
error: Content is protected !!