مسکن ملی پرند فاز3

آغاز خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 

با به صدا در آمدن زنگ آغاز خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 در سال ۱۴۰۲بسیاری از متقاضیان مسکن دولتی و ارزان قیمت می توانند اقدام به خرید واحد آپارتمان دلخواه خود کنند. با برداشته شدن محدودیت خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 از سوی دولت، فصل جدیدی در معاملات املاک فاز ۳ رقم خواهد خورد. چرا که بسیاری از هموطنان متقاضی خرید مسکن این واقعه را به فال نیک گرفته و از انتظار خرید مسکن قیمت مناسب به در آمده‌ اند.

شماره های تماس 

09106667004

02156953700

02156953800

انجام معامله خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 تحت نظر مشاور املاکهای معتبر و خرید خانه بر اساس اصول و ضوابط حقوقی، تضمین کننده موفقیت شما در امر خانه‌ دار شدن خواهد بود. به عبارت دیگر لازم است با شرایط انتقال مالکیت مسکن ملی پرند آشنا باشید و برای خرید مسکن از مراکز متخصص از لحاظ حقوقی در این امر کمک بگیرید.

خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3.

مسکن ملی پرند فاز3 |خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز3|امتیاز مسکن ملی فاز3 پرند|املاک پرند فاز3 پرند| 02156953700 |02156953800 | امتیاز ملی پرند

فاز 3 پرند را بهتر بشناسیم!

مسکن ملی پرند فاز3

پرند به عنوان یک شهر تازه تاسیس در مرکز کشور، در خانه دار شدن بسیاری از هموطنان نقش مستقیم داشته است. این شهر بیش از ۱۷ هزار مسکن ملی را در خود دارد و فاز ۳ پرند فقط بخشی از این شهر محسوب می‌ شود. فاز ۳ پرند به نوبه خود در خانه‌ دار شدن شمار زیادی از هموطنان نقشی مهم ایفا کرده است. برخی عقیده دارند که پرند را باید یک کلان شهر به شمار آورد. چرا که علی رغم تازه تاسیس بودن، مساحت زیادی را پوشش می‌ دهد و بیشتر آن بافت شهری و مسکونی است.

فاز ۳ پرند یک منطقه خوش آب و هوا و چهار فصل در شهر پرند به حساب می‌ آید. با اجرایی شدن پروژه‌های بزرگ ساختمانی و فعالیت شرکت‌ های تعاونی مهم همچون تعاونی ناصرین و شرکت کارکنان فرودگاه در آن، برجهای بسیاری با نظم و ترتیب عالی در کنار هم احداث شده و محلی استثنایی برای اسکان بسیاری از ماست. این نقطه از پرند در حال حاضر قابلیت اسکان بالغ بر ۳۰ هزار نفر را دارد.

اگرچه طرح ساخت و ساز در فاز ۳ پرند از سال ۸۳ کلید خورده است. اما، در این مدت پیشرفت شهرسازی در فاز ۳ پرند سرعتی بیشتر و قابل ملاحظه در مقایسه با هر مکان دیگر داشته است. همانطور که گفته شد، این امر از فعالیت شرکت‌ های تعاونی مهم در این منطقه ناشی می‌ شود. به همین علت مسکن ملی فاز سه پرند در خانه‌ دار کردن منطقه مرکزی کشور نیز سهم بالایی دارد.

املاک شخصی ساز و مسکن ملی پرند فاز 3 دو بخش اصلی املاک این منطقه را تشکیل می‌ دهند. در کل این منطقه را به دو بخش شمالی و جنوبی می‌ توان تقسیم نمود که سهم واحدهای آپارتمانی یا همان املاک ملی در آن بیشتر است. تنوع مسکن آپارتمانی در این منطقه بالا می‌ باشد. به طوریکه با انواع گوناگونی از بلوک‌ های آپارتمانی مواجه هستیم. در این بابت در قسمت‌ های بعد صحبت خواهیم نمود.

مسکن ملی پرند فاز3 |خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز3|امتیاز مسکن ملی فاز3 پرند|املاک پرند فاز3 پرند| 02156953700 |02156953800 | امتیاز ملی پرند

محله های مهم فاز 3 پرند

جهت خرید مسکن ملی پرند فاز 3 به سبب گستردگی مساحت این منطقه در محله‌های گوناگون امکان انتخاب و خرید خواهید داشت. بنابراین جا دارد در اینجا به ذکر نام برخی از مهمترین محله‌ های پرند فاز ۳ پرداخته شود. مهمترین محله های این فاز عبارتند از: محله‌ های سنایی. میرداماد. پروین اعتصامی. مولانا. سعدی. علامه جعفری. بهار. خیام. شمس. غزالی. رودکی. فردوسی. اخوان ثالث. عطار. عراقی. صبا. شیخ بهایی. نظامی. بزرگمهر. جابربن حیان. بوعلی سینا. باباطاهر. بیهقی و… .

هر محله موقعیت و خصوصیات شهری خاص خود را دارا می‌ باشد که مجال پرداختن به تمام آنها وجود ندارد. با این حال، لازم به ذکر است بدانید که در محله‌ های گفته شده مسکن‌ های مختلفی دست یافتنی هستند که برخی از آنها نیمه ساز و در دست ساخت و برخی دیگر کاملاً مجهز و قابل سکونت می‌ باشند.

مسکن ملی پرند فاز3

فاز 3 پرند.

موقعیت، بافت شهری و خطوط ارتباطی فاز 3 پرند

فاز ۳ پرند از نظر موقعیت جزء قسمت‌ های مرکزی شهر جدید پرند به حساب می‌ آید. همانطور که تصویر فوق هم به خوبی گویای این واقعیت است، این منطقه در همجواری فاز ۲ و ۴ پرند قرار دارد. به عبارت دیگر، فاز ۳ موقعیت بهتری نسبت به اغلب فازهای شهر پرند داشته و بافت شهری آن نیز جدید و به روز می‌ باشد. همچنین، امکانات شهری قابل توجهی در آن موجود بوده و زندگی در آن راحت‌ است.

فاز ۳ پرند در فواصل نزدیکی از آزادراه‌ ها  و خطوط ارتباطی مهم همچون فرودگاه قرار دارد. این امر ارتباط فاز ۳ پرند را با شهرهای مهم اطراف و تمام نقاط کشور همچون تهران، کرج و اسلامشهر محکم می کند. همین مورد دلیل اصلی بسیاری از متقاضیان مسکن مهر برای سکونت گزیدن در آن است. جالب است بدانید مطالعات خط تهران تا پرند از سال ۸۴ آغاز شده و تکمیل گشته است. از طرفی، با توجه به اینکه فاز ۱ و ۲ و سایر فازهای همجوار نیز به بهره‌ برداری رسیده‌ اند، فاز ۳ از نظر موقعیت ارتباطی در بهترین وضعیت قرار دارد.

با توجه به جمعیت کمتر این شهر در مقایسه با کلان شهرها نه تنها میزان سر و صدا در آن کمتر می‌ باشد، بلکه هوای آن هم سالم‌ تر است. البته این امر از موقعیت جغرافیایی شهر پرند نیز ناشی می‌ شود. فاز ۳ پرند علیرغم دیگر فازهای این شهر بادخیز نیست و یک منطقه چهار فصل با ثبات آب و هوایی می باشد. امکانات رفاهی و شهری در آن مانند مراکز درمانی آموزشی، فرهنگی، بانک و غیره در حد مطلوب می‌ باشد. در حالت کلی نیز کیفیت آپارتمان‌ های مسکن ملی و کیفیت شهری در این منطقه بالا است. مسئله دیگر به جذابیت شهر و منطقه مربوط می‌ شود. از آنجایی که فاز ۳ در یک منطقه هموار و تخت بنا شده است. همچنین، به علت آنکه به عنوان یک شهر تازه تاسیس بهترین طرح‌ های شهرداری در آن اجرا شده‌ اند، زیبایی نمای شهر در این منطقه بالا است و برخی از متقاضیان مسکن ملی این شهر را به علت زیبایی سیمای آن دوست دارند.

موقعیت جغرافیایی شهر پرند.

مسکن ملی پرند فاز3 |خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز3|امتیاز مسکن ملی فاز3 پرند|املاک پرند فاز3 پرند| 02156953700 |02156953800 | امتیاز ملی پرند

مزایای خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 

به عنوان مزایای مسکن ملی پرند فاز 3 مسائل مختلفی را می‌ توان پیش کشید. پیرامون هر کدام از این مسائل می‌ توان ساعت‌ ها صحبت نمود. با این حال، جهت آشنایی بیشتر شما به طور مختصر و مفید به آنها اشاره‌ ای مستقیم خواهیم داشت.

تنوع مسکن و آپارتمان در این منطقه از نظر تعداد طبقات هر بلوک و مساحت زیر بنای هر واحد زیاد است. به طوری که انواع آپارتمان ۳ طبقه تا برج های بلند را شامل می شوند. از طرفی، متراژ زیربنای آپارتمان ها متنوع است و هر نوع واحد نقلی و کوچک و واحدهای بزرگ را در بر می گیرند. این امر تنوع قیمت واحدهای آپارتمانی را نیز به دنبال دارد و به خریداران با توجه به وسع مالی آنها قدرت انتخاب می دهد. در مقابل، تمام املاک از استانداردهای لازم برخوردار بوده و دارای بافت نو و مهندسی می باشند. مسکن های ملی فاز ۳ از بهترین معماری و سَبک های جدید برخوردار هستند. هر واحد فول امکانات بوده و جدای از متراژ زیربنا، تمامی امکانات لازم برای یک منزل ایرانی خوب را در خود دارد.

ارزش املاک پرند و از جمله املاک فاز ۳ با توجه به موقعیت خوب این منطقه و رشد شهر رو به افزایش می باشد. بنابراین، خرید واحد آپارتمانی چه برای سکونت و زندگی و چه برای سرمایه گذاری امری پسندیده است. با خرید امتیاز مسکن ملی می توانید ارزش سرمایه خود را به شکلی مطمئن حفظ کنید.

مسکن ملی پرند فاز3

ترافیک به عنوان یکی از مهمترین معضلهای زندگی در عصر کنونی در این منطقه بسیار کم می باشد و این امر رفت و آمد را آسان می کند. به علاوه، منطقه فاز سه در نزدیکی شهرک صنعتی می باشد و سکونت گزیدن در آن منجر به کوتاهی فواصل رفت و برگشت افراد شاغل می گردد و از این نظر خیلی مورد توجه است.

وجود فضاهای سبز و اماکن تفریحی، المان‌های شهری جذاب با معماری فاخر، خدمات شهری از جمله ایستگاه ها و وسایل نقلیه عمومی و… نیز از دیگر مزایا و امکانات شهری این منطقه هستند.

برخی از مزایای شهر پرند.

مسکن ملی پرند فاز3 |خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز3|امتیاز مسکن ملی فاز3 پرند|املاک پرند فاز3 پرند| 02156953700 |02156953800 | امتیاز ملی پرند

معایب

مسلما در این شهرک تازه تاسیس برای املاک فاز ۳ پرند و این منطقه معایبی هم می توان برشمرد. این موارد در واقع نوعی کاستی هستند و اغلب آنها به مرور زمان قابل حل و برطرف سازی هستند. از جمله اینکه برخی آپارتمان‌ ها گرچه جزء بلوک‌ های تکمیل به شمار می آیند، دارای یک سری نواقص تاسیساتی و ساختاری مانند نبود سیستم های برودتی مناسب هستند. همچنین در برخی بلوکها کیفیت سیستم آسانسوری پایین است، یا آنکه بلوکها به کل فاقد آسانسور هستند.

کمبود امکانات شهری در محلات گوناگون همچون دستگاه های خودپرداز و شعبه های بانکی، مراکز فروش، مراکز درمانی، آموزشی و غیره برخی دیگر از معایب این فاز هستند که گاها شاهد وجود آنها هستیم.

قیمت مسکن ملی پرند فاز 3

مسکن ملی پرند فاز3

مسکن ملی پرند فاز 3 شاید محکم ترین دلیل هر ایرانی برای انتخاب این منطقه برای سکونت باشد. معمولا املاک پرند به سبب قیمت مناسب معروف هستند و هر مسکن پرند را با نرخ های فوق العاده ارزان‌ تری نسبت به نرخ مسکن در کلانشهرها می توان خریداری نمود. اخیرا نیز شاهد موج ارزانی در املاک پرند بوده ایم که شرایط بهتری را برای خرید منزل مهیا می کند. با هر حال، فاکتورهای گوناگونی قیمت مسکن ملی پرند فاز 3 را تحت تاثیر قرار می دهند و املاک این منطقه قیمت های متفاوت دارند.

برخی از واحدهای فاز 3 پرند.

متراژ زیربنا و اولویت طبقه دو فاکتور اساسی در تعیین قیمت مسکن ملی پرند  هستند. مسلما هرچه واحد مورد نظر بزرگتر و در طبقه پایین تری باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. بر این اساس، واحدهای آخرین طبقات ارزانترین قیمتها را دارند و هر چند سکونت گزیدن در طبقات آخر بلوکها مشقتهای خود را دارد، اما خرید آنها صرفه اقتصادی داشته و مشکل مستاجری را حل می کند. نیمه ساخت بودن بلوک و عدم وجود برخی امتیازها در واحدها نیز از قیمت آنها می کاهد و آنها را در ردیف واحدهای ارزان قرار می دهد.

قیمت مسکن ملی پرند فاز 3 به کیفیت بنا و نوع معماری و در کل به خصوصیات ساختاری ساختمان مورد نظر هم بستگی دارد. اعتبار شرکت تعاونی سازنده آپارتمان و حتی مهندس ناظرها و عوامل اجرایی بلوکها نیز می توانند قیمت مسکن را تحت تاثیر قرار دهند. همچنین، محوطه ساختمان، اندازه حیاط اصلی بلوک و امکاناتی نظیر پارکینگ و انباری، طراحی دکور داخل منزل و موارد مشابه خود جزء عوامل تعیین کننده قیمت مسکن ملی پرند فاز 3 هستند.

املاک پرند فاز3

خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3؛ زندگی رویایی در شهر جدید پرند.

مسکن ملی پرند فاز3 |خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز3|امتیاز مسکن ملی فاز3 پرند|املاک پرند فاز3 پرند| 02156953700 |02156953800 | امتیاز ملی پرند

اصول خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3

مسکن ملی پرند فاز3

یکی از مهمترین نکات پیش از مسکن ملی پرند فاز 3 که هر هر کس به منظور دفاع از حقوق خود باید در نظر داشته باشد، کارشناسی کردن ملک مورد نظر است. برای آنکه تمام جوانب را بسنجید و ملک را به صورت تضمین شده معامله کنید، ضرورت دارد از افراد و مجموعه های خبره در امر مسکن کمک بگیرید. این امر هرچند ممکن است هزینه داشته باشد؛ اما جزء اصول خرید ملک است و در موفقیت فرد تاثیرگذار است. جهت جلوگیری از کلاهبرداری های احتمالی در زمینه خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 حتی پیشنهاد می شود ملک را از طریق شهرداری منطقه هم سنجیده و از سلامت و قانونی بودن آن به اطمینان برسید.

مهارت مشاوران املاک و توانایی اعضای مجموعه در تشخیص کیفیت بافت ساختمان و قانونی بودن عملکرد آنها و در حالت کلی حسن سابقه آن در موفقیت خریدار ملک بسیار موثر است. بنابراین، چه به عنوان کسی که در زمینه خرید ملک مهارت دارد و چه به عنوان یک فرد مبتدی، بر هر فرد واجب است که معامله ملک را از طریق یک مرکز قانونی و معتبر انجام دهد.

اگر قصد خرید و فروش مسکن ملی پرند فاز 3 را دارید و میخواهید تحت نظر و راهنمایی بهترین متخصصان حقوقی املاک با بهترین شرایط و سوابق، انتقال مالکیت رضایت بخش و مطمئن داشته باشید، از طریق همین مجموعه با مشاوران حقوقی متخصص مجموعه در ارتباط باشید.

5/5 (3 نظر)
error: Content is protected !!