فروش امتیاز مسکن ملی پرند

 

خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

برای اطلاع از قیمت امتیاز مسکن ملی در شهر پرند با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

 

شماره همراه : ۰۹۱۰۶۶۶۷۰۰۴

تلفن ثابت : ۰۲۱۵۶۹۵۳۷۰۰

تلفن ثابت : ۰۲۱۵۶۹۵۳۸۰۰

 

این روزها خرید خانه و سرپناه به عنوان یکی از مهمترین اهداف اقتصادی هر خانواده شمرده می‌شود. به همین دلیل لازم دانستیم در مورد خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند اطلاعاتی ارائه دهیم. پرند یک شهر تازه تاسیس است که در 30 کیلومتری تهران قرار دارد. همچنین نزدیکی این شهر به فرودگاه بین المللی امام خمینی و همچنین آزادراه تهران قم ساوه، موجب محبوبیت بسیار آن شده است. بسیاری این شهر جدید را با نام شهر فرصت‌های طلایی می‌شناسند. یکی از مهمترین ویژگی‌های مهمی که شهر پرند داراست، هوای پاک و دور از آلودگی است. همچنین باید گفت این شهر ترافیک‌های بسیار سنگین تهران را نیز ندارد. در ادامه این متن به ذکر توضیحاتی در مورد خرید و فروش مسکن ملی در پرند می‌پردازیم.

 

فروش امتیاز مسکن ملی پرند |قیمت امتیاز مسکن ملی در شهر پرند|خرید و فروش مسکن ملی در فاز6 پرند |02156953700 | 02156953800

 

امتیاز مسکن ملی در شهر پرند

 

تماس با مشاوران 

شماره همراه : ۰۹۱۰۶۶۶۷۰۰۴

تلفن ثابت : ۰۲۱۵۶۹۵۳۷۰۰

تلفن ثابت : ۰۲۱۵۶۹۵۳۸۰۰

خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند، فرصتی بسیار استثنایی می‌باشد. قابل ذکر است که در شهر پرند حدود 17 هزار 700 مسکن ملی در حال ساخت است، که تامین زمین آن در فازهای مختلف انجام شده است. زمان تحویل این پروژه در صورتی که متقاضیان آورده خود را در زمان مقرر واریز کنند، اوایل سال 1402 اعلام شده است. اما در این مقاله، قصد بررسی خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند را داریم. توجه کنید که در گذشته خرید و فروش امتیاز مسکن ملی کاملا غیر قانونی محسوب می‌شد. اما به تازگی و با توجه به سخنرانی‌های جدیدی که وزیر راه و شهرسازی انجام داده است، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی در شهر پرند آزاد اعلام شده است. توجه کنید که خرید و فروش این نوع ملک‌ها می‌بایست در شرایط خاصی انجام شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نحوه خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

 

سفته، یکی از مدارک مورد نیاز برای خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

در این قسمت از مقاله به ذکر جزئیاتی در مورد خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند می‌پردازیم. لازم به ذکر است که این اقدام می‌بایست زیر نظر افراد متخصص و با تجربه از لحاظ حقوقی انجام شود. املاک پرند، یکی از معتبرترین مراکز برای عقد چنین قراردادهایی است. توجه کنید که برای انجام معامله مربوط به امتیاز مسکن ملی، ارائه سفته نقش کلیدی را بازی می‌کند. به این صورت که خریدار( متقاضی دوم) از فروشنده ( متقاضی اول) برای ضمانت، سفته دریافت خواهد کرد. در حقیقت فروشنده با استفاده از سفته، این اطمینان را به خریدار می‌دهد که تا پایان امور اداری و قانونی، همراه او خواهد بود.

هنگام دریافت سفته بهتر است به چند نکته مهم توجه کنید. اولین مورد این است که فرد صادر کننده سفته می‌بایست حتما آن را مهر و امضا نماید. همچنین درج تاریخ صدور سفته نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. لازم به ذکر است که مبلغ وارد شده در سفته نیز باید به صورت حروفی نگارش شود.

فروش امتیاز مسکن ملی

 

فروش امتیاز مسکن ملی پرند |قیمت امتیاز مسکن ملی در شهر پرند|خرید و فروش مسکن ملی در فاز6 پرند |02156953700 | 02156953800

 

 

اقرارنامه و تعهد نامه برای خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

توجه کنید که برای فروش امتیاز مسکن ملی می‌بایست در دفتر اسناد رسمی، اقرارنامه و تعهدنامه تنظیم شود. منظور از ارائه اقرار نامه، انتقال حقی از خود به دیگری به صورت قانونی می‌باشد. در این سند کتبی فرد دارنده امتیاز مسکن ملی، حق خود نسبت به ملک مورد نظر را به فرد خریدار انتقال می‌دهد. توجه کنید که این کار می‌بایست در دفتر اسناد رسمی و به صورت کاملا قانونی انجام شود. این سند کتبی می‌بایست به امضای هر دو طرف معامله برسد. بنگاه معاملاتی پرند، تمامی امور مربوط به خرید و فروش مسکن ملی را به صورت کاملا قانونی و در زمانی کوتاهی انجام می‌دهد.

فروش امتیاز مسکن ملی می‌بایست زیر نظر افرادی حقوق‌دان صورت گیرد. توجه کنید که اولین آورده متقاضیان مسکن ملی، 40 میلیون تومان بوده است. این در حالی است که متقاضیان می‌بایست حدود 300 تا 350 میلیون تومان دیگر نیز پرداخت نمایند. با احتساب تسهیلاتی که به متقاضیان تعلق گرفته است، قیمت تمام شده این ملک‌ها بین 700 تا 750 میلیون تومان خواهد بود. چنانچه متقاضیان مسکن ملی، آورده‌های خود را در وقت معین واریز نمایند، روند ساخت این خانه‌ها سریعتر انجام خواهد شد.

عقد مبایعه نامه، جهت خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

عقد مبایعه نامه برای انجام خرید و فروش مسکن ملی در پرند، بسیار الزامی می‌باشد. در حقیقت در این مبایعه نامه اطلاعات دقیقی در مورد زمان دقیق تحویل ملک، ارائه می‌شود. همچنین میزان مبلغ دریافتی توسط فروشنده نیز در این مبایعه نامه ذکر خواهد شد. عقد چنین قراردادهایی موجب آسودگی خیال خریدار جهت قانونی بودن این کار خواهد شد.

قابل ذکر است که هنگام عقد مبایعه نامه، می‌بایست به نکات مهمی توجه داشته باشید. اولین اقدامی که قبل از امضای مبایعه نامه باید انجام دهید، چک کردن مدارک هویتی طرف مقابل است. این مدارک شامل: شناسنامه، کارت ملی و مدرکی است که صاحب امتیاز بودن او را نسبت به مسکن ملی را ثابت می‌کند، می‌شود. املاک پرند، با بکارگیری افرادی متخصص، توجهی ویژه به قانونی انجام شدن معامله خواهد کرد. با برقراری تماس با کارشناسان ما، می‌توانید از تمامی شرایط مربوط به خرید و فروش مسکن ملی آگاه شوید.

خرید و فروش مسکن ملی در شهر پرند

 

فروش امتیاز مسکن ملی پرند |قیمت امتیاز مسکن ملی در شهر پرند|خرید و فروش مسکن ملی در فاز6 پرند |02156953700 | 02156953800

 

مزایای انجام معامله در املاک پرند(پیرا مید)

بنگاه معاملاتی املاک پرند( پیرا‌مید) یکی از بهترین مراکز برای انجام معاملات مربوط به خرید و فروش مسکن ملی در پرند است. افرادی که در این بنگاه مشغول به فعالیت هستند، دارای تجربه بالایی در امر خرید و فروش مسکن می‌باشند. این افراد اطلاعات دقیقی در مورد بهترین فاز ساخته شده در شهر پرند دارند. افراد مشغول بکار در بنگاه معاملاتی پرند، با بررسی سلیقه شخصی و همچنین میزان بودجه شما، بهترین منطقه شهر پرند را برای خرید ملک، به شما معرفی می‌کنند. توجه کنید که استفاده از تخصص افراد کاربلد و حرفه‌ای، موجب رشد سرمایه شما در کوتاه مدت خواهد شد. برای بهره‌گیری از تخصص این افراد، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ثبت شده در وب‌سایت با آنها در ارتباط باشید.

به این نکته توجه کنید که خرید و فروش مسکن ملی در املاک پرند، به صورت کاملا قانونی انجام خواهد شد.

سخن آخر

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند که سرمایه گذاری در شهرهای تازه تاسیسی مانند پرند، بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد. شهر پرند دارای امکانات رفاهی و درمانی مناسبی است. به این صورت که این شهر به چندین درمانگاه،  بیمارستان، آمفی تئاتر و مرکز خرید مجهز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش مسکن ملی در پرند و همچنین ارتباط با کارشناسان، از طریق شماره تلفن‌های درج شده در وب‌سایت با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

املاک پرند 

فروش امتیاز مسکن ملی پرند

5/5 (33 نظر)
error: Content is protected !!