پرند به عنوان یکی از شهرهای جدید با فرصت های عالی در تهران شناخته می شود. شاید در ابتدای کار افراد زیادی متقاضی خرید املاک در پرند نبودند، اما این روزها به دلیل ارزان قیمت بودن املاک پرند و قابل قبول بودن امکانات رفاهی موجود در آن، این شهر به یکی از بهترین شهرهای اطراف تهران برای خرید ملک و اجاره تبدیل شده است. فاز صفر پرند یکی از فازهای قدیمی در این شهر است که از سال 1382، احداث آن کلید خورد. املاک پرند فاز صفر، از جمله املاک محبوب در بین مردمی هستند که متقاضی خرید ملک و اجاره در پرند می باشند.

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

اگر شما هم قصد خرید و فروش املاک پرند فاز 0 را دارید، حتما باید به مجموعه های معتبر مراجعه کنید. با وجود تنوع بالایی از این املاک در فاز صفر پرند، انتخاب برای شما ساده است و می توانید بر اساس بودجه ای که دارید، بهترین املاک را در این شهر از تهران انتخاب کنید.

خرید و فروش و رهن و اجاره املاک پرند فاز صفر

فاز صفر پرند کجاست؟

شهر پرند یکی از شهرستان های نزدیک تهران است که این روزها با نام شهرستان فرصت های طلایی در تهران شناخته می شود. این شهر در حال حاضر توانسته به یکی از محبوب ترین شهرهای اطراف تهران تبدیل شود. چون قیمت خرید خانه و ملک در این شهرستان بسیار پایین تر از قیمت خرید ملک در تهران است. از طرفی به دلیل نزدیکی پرند به تهران، به راحتی می توان رفت و آمد روزانه از پرند به تهران داشت. همین موضوع باعث شده تا افرادی که متقاضی خرید ملک ارزان قیمت هستند و یا بودجه کافی برای اجاره و خرید خانه در تهران را ندارند، به شهر پرند مراجعه کنند.

شهر پرند دارای چندین فاز مختلف است که اگر با آن ها آشنایی داشته باشید، بهتر می توانید ملک مورد نظر خودتان را در شهر پرند انتخاب کنید. فاز صفر پرند، یکی از فازهای قدیمی در شهر پرند است که این روزها طرفداران خاص خودش را دارد. این فاز دارای 70 هزار هکتار زمین بوده و امکانات رفاهی ایده آلی دارد. از سال 1382 که ساخت خانه ها و املاک مختلف در این فاز کلید خورد تا به امروز، شاهد ساخت ساختمان های تجاری و مسکونی بسیار متنوعی در این فاز بودیم که هر کدام با قیمت های مختلف به فروش می روند.

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

بررسی امکانات رفاهی و ویژگی های فاز 0 پرند

قبل از خرید املاک فاز صفر پرند باید بدانید که در این فاز با چه امکانات رفاهی روبرو هستید؟ هر یک از فازهای پرند دارای امکانات رفاهی خوبی هستند که می توانید مطابق با سلیقه خودتان، هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. اما فاز صفر پرند، یکی از بهترین فازها برای خرید و فروش ملک است. چون هم در میان مردم جا افتاده و هم امکانات رفاهی و فرهنگی آن ایده آل است.

فاز صفر پرند، دارای 5 مرکز آموزشی و 8 مرکز تجاری است. این یعنی اینکه می توانید نیازهای فرزندان خود را به مدرسه و نیاز خودتان را به خرید کردن در فاز صفر پرند رفع کنید. همچنین، این فاز دارای مجتمع بزرگ ورزشی، دو بوستان بزرگ، مجتمع بزرگ فرهنگی و مجتمع بزرگ درمانی می باشد. خود فاز صفر پرند دارای 7 محل مسکونی است که هر کدام زیبایی های خاص خودشان را دارند. جالب است که بدانید نام این 7 محله در فاز صفر پرند بر اساس نام اماکن تاریخی انتخاب شده اند که عبارتند از:

 • پاسارگارد
 • کلیبر
 • سی و سه پل
 • نقش جهان
 • تخت جمشید
 • آپادانا
 • جام جم

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

آیا خرید ملک در فاز صفر پرند ارزشی دارد؟

بسیاری از افرادی که قصد خرید ملک در فاز صفر پرند را دارند، در مورد اینکه آیا خرید و فروش ملک در این منطقه ارزش مالی دارد یا خیر، ابهام دارند. به طور کلی، شهر پرند فرصت های بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها استفاده کنید. بنابراین، ارزش خرید املاک پرند فاز صفر بسیار زیاد است. به خصوص اگر بخواهید به قصد سرمایه گذاری این کار را انجام دهید. رشد امکانات رفاهی در این فاز از پرند بسیار زیاد است و در آینده ای نه چندان دور، شاهد رشد قیمت ملک در فاز صفر پرند خواهید بود.

بررسی امکانات رفاهی و ویژگی های فاز 0 پرند

خرید ملک با هدف سرمایه گذاری در پرند

اگر هدف شما از خرید ملک در پرند، سرمایه گذاری است، فاز صفر پرند گزینه بسیار خوبی برای شما محسوب می شود. خرید املاک فاز صفر پرند برای سرمایه گذاری، می تواند سرمایه شما را در آینده چندین برابر کند. حتی شما می توانید املاک بخرید و آن ها را اجاره دهید. با توجه به ارزان بودن هزینه های اجاره در پرند، بسیاری از مردم متقاضی اجاره کردن هستند. پس مطمئن باشید که خانه یا ملک تجاری که خریداری کرده اید، می تواند منبع درآمد خوبی برای شما باشد.

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

خرید ملک با هدف اسکان در پرند

اگر در شهر تهران کار می کنید و نیاز به خرید ملک برای اسکان را دارد، پرند یکی از بهترین مکان ها برای شما محسوب می شود. خرید ملک با هدف اسکان در پرند، به شما این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه، نوسازترین ملک را در پرند تهران خریداری کنید. از طرفی دیگر دغدغه قیمت برای خرید خانه مطرح نیست. چون قیمت ملک در فاز صفر پرند بسیار پایین تر از قیمت ملک در تهران و حتی محله های ارزان قیمت آن است.

خرید ملک با هدف سرمایه گذاری در پرند فاز صفر

خرید و فروش املاک پرند فاز صفر

خرید و فروش املاک فاز صفر پرند با هدف سرمایه گذاری و یا خرید جهت اسکان انجام می شود. با توجه به پر متقاضی بودن بازار خرید و فروش املاک در فاز صفر پرند، این روزها مراکز بسیار متنوعی در این حوزه به شما عزیزان خدمات ارائه می کنند که می توانید از آن ها کمک بگیرید. به طور کلی، دو راه برای خرید و فروش املاک پرند فاز صفر برای شما وجود دارد.

اولین راه این است که به صورت شخصی آگهی های خرید را بخوانید و از افرادی که بدون واسطه به شما خانه می فروشند، خانه بخرید. یا اینکه اگر فروشنده هستید، آگهی فروش خانه و ملک خودتان را در سایت های اینترنتی منتشر کنید و منتظر مشتری باشید. دومین راه که راه حل اصولی تری نیز برای خرید و فروش املاک فاز صفر پرند محسوب می شود، کمک گرفتن از مشاورین املاک می باشد. در این صورت می توانید مراحل خرید و فروش املاک در فاز 0 پرند را به صورت تخصصی تر و اصولی تر انجام دهید.

خرید و فروش املاک پرند فاز صفر

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

قیمت خرید و فروش املاک پرند فاز صفر

یکی از سوالات رایجی که برای خریداران و فروشندگان ملک در پرند به وجود آمده است این است که خانه در فاز صفر پرند متری چقدر به فروش می رود؟ بسته به اینکه شرایط خانه برای خرید چگونه باشد، قیمت خرید و فروش املاک فاز صفر پرند نیز متفاوت خواهد بود. به همین خاطر، برای اینکه درک بهتری از دلیل تفاوت قیمت خرید و فروش املاک پرند فاز 0 داشته باشید، بهتر است که به عوامل موثر بر روی هزینه خرید و فروش ملک در فاز صفر پرند توجه داشته باشید.

 • متراژ خانه

اولین عامل موثر بر روی قیمت املاک پرند فاز صفر، متراژ خانه است. بدیهی است که هر چقدر متراژ خانه بزرگ تر باشد، هزینه خرید و فروش آن نیز افزایش پیدا می کند. البته اکثر خانه های آپارتمانی موجود در فاز صفر پرند، به صورت نقلی ساخته شده اند. به همین خاطر متراژ آن ها محدود و کوچک است. با این حال انتخاب یا عدم انتخاب ملک بزرگ و کوچک در فاز صفر پرند بستگی به سلیقه شما دارد.

 • محله خانه

محله قرارگیری خانه در فاز صفر پرند نیز می تواند بر روی قیمت خرید و فروش املاک فاز 0 پرند تاثیر بگذارد. البته معمولا قیمت املاک در محله های فاز پرند مشابه است و تفاوت چندانی میان آن ها نیست.

 • نوساز بودن یا نبودن خانه

برخی از املاک فاز صفر پرند از سال 1382 ساخته شده اند و قدمت بیشتری دارند. بدیهی است که قیمت این خانه ها پایین تر از قیمت خانه های نوساز در فاز صفر پرند است. بنابراین، اگر قصد دارید با هزینه کمتری را پرند خانه بخرید، می توانید خانه هایی را انتخاب کنید که بیشتر از 10 سال قدمت ساخت دارند.

 • دکوراسیون و میزان کار انجام شده در خانه

برخی از املاک پرند فاز صفر به صورت نوساز هستند و هنوز هیچ کار خاصی در آن ها انجام نشده است. مثلا کابینت آشپزخانه در آشپزخانه نصب نشده و یا اینکه خانه هنوز رنگ نشده است. در این صورت هزینه خرید این خانه بسیار پایین تر از خانه ای خواهد بود که به صورت کامل به شما عزیزان ارائه می شود.

قیمت املاک پرند فاز صفر

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

 

رهن و اجاره املاک فاز 0 پرند

اگرچه قیمت خرید و فروش املاک فاز صفر پرند بسیار مناسب است. اما باز هم برخی از مردم به ویژه قشر جوان قادر به خرید خانه در فاز 0 صفر پرند نیستند. در این زمان است که می توان از خدمات رهن و اجاره املاک فاز 0 پرند کمک گرفت. رهن و اجاره املاک پرند فاز 0 به دو دسته رهن و اجاره املاک تجاری و رهن و اجاره املاک مسکونی تقسیم بندی می شود.

رهن و اجاره املاک فاز  0 پرند به صورت مسکونی، می تواند با تنوع بسیار زیادی انجام شود. خانه های مسکونی بزرگ تا کوچک آماده رهن و اجاره داده شدن به مردم عزیز هستند. شما نیز می توانید بر اساس بودجه و شرایطی که مد نظر دارید، یکی از انواع خانه های مسکونی موجود در فاز صفر پرند را اجاره کنید و در یک بازه زمانی کوتاه در این شهر اقامت داشته باشید.

فاز صفر پرند یکی از فازهای پر رفت و آمد و شلوغ است. بنابراین، فرصت خوبی برای افرادی است که می خواهند در پرند کسب درآمد داشته باشند تا یک ملک تجاری را در فاز 0 پرند احداث و راه اندازی کنند. رهن و اجاره املاک پرند فاز صفر به صورت تجاری نیز انجام می شود. کلیه افرادی که نیاز به اجاره ملک برای شروع کسب و کار خودشان را دارند، می توانند ملک مورد نظر خودشان را در مجتمع های تجاری و یا محله های مختلف فاز 0 پرند اجاره کنند.

قیمت رهن و اجاره املاک در فاز صفر پرند

قیمت رهن و اجاره املاک فاز صفر پرند بر اساس نوع ملک (تجاری و مسکونی بودن) و شرایط مختلف ملک محاسبه می شود. هر چقدر متراژ ملک بزرگ تر باشد و شرایط آن نیز ایده آل تر، رهن و اجاره ملک نیز با هزینه بیشتری انجام می شود. معمولا ملک های تجاری قیمت بالاتری برای رهن و اجاره دارند. ولی می توان ملک های مسکونی را با قیمت ارزان تری اجاره نمود.

قیمت رهن و اجاره املاک فاز 0 پرند بر اساس انصاف صاحب ملک نیز قابل تعیین است. متاسفانه برخی از صاحبین ملک اصلا توجهی به شرایط فرد اجاره کننده و مستاجر ندارند و هر چند وقت یک بار هزینه ها را بالا می برند. این موضوع فشار زیادی را به فرد مستاجر وارد می کند. ولی خوشبختانه شمار صاحبین خوش انصاف در فاز صفر پرند هم کم نیست و می توانید از آن ها برای اجاره املاک پرند فاز صفر کمک بگیرید.

تعداد محدودی از املاک فاز صفر پرند با رهن کامل به شما عزیزان ارائه می شوند. رهن کامل یعنی اینکه می توانید بدون نیاز به پرداخت ماهانه اجاره، در آن ملک حضور داشته باشید. با این حال قیمت رهن و اجاره املاک در این فاز می تواند بر حسب شرایط شما متغیر باشد. کافیست که آگهی های موجود برای رهن و اجاره انواع املاک مسکونی و تجاری را در پرند با هم مقایسه کنید.

 

املاک پرند فاز0 |خرید و فروش خانه و آپارتمان فاز0 پرند|خرید و فروش مغازه فاز0|رهن واجاره آپارتمان و مغازه فاز0 پرند|شخصی ساز فاز1

 

 

نتیجه گیری

فاز صفر پرند یکی از فازهای قدیمی در شهر پرند محسوب می شود که این روزها با داشتن امکانات رفاهی و فرهنگی خوب، توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم پیدا کند. رهن و اجاره املاک پرند فاز صفر و خرید و فروش ملک در این فاز، رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. این موضوع باعث شده تا به عنوان یک مشاور املاک در پرند، بهترین خدمات را در حوزه خرید و فروش و رهن و اجاره در فاز 0 پرند به شما عزیزان ارائه کنیم. پس اگر دغدغه خرید ملک یا رهن و اجاره دادن ملک خودتان را دارید، کافیست که با ما در ارتباط باشید. در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید خانه بخرید یا خانه خودتان را اجاره دهید.

املاک پرند فاز0

شماره های تماس با مشاوران خرید و فروش

همراه : 09106667004

ثابت: 02156728098

ثابت : 02156953700

ثابت : 02156953800

 

 

آخرین آپدیت و بروزرسانی : نیم ساعت پیش

آگهی بیشتر...

 

 

1-اسامی پروژه ها شرکت ها خیابان ها کوچه های مسکونی ساخته شده در فاز0 پرند:

 

 • پروژه تعاونی کیسون فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی گرانیت پی فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی بانک ملی فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی دانشگاه شریعتی فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی شرکت نفت فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی هوانیروز فاز0 پرند
 • پروژه تعاونی مهارم فاز0 پرند
 • خیابان نقش جهان فاز0 پرند
 • خیابان پرسپولیس فاز0 پرند
 • خیابان چهلستون فاز0 پرند
 • خیابان تخت جمشید فاز0 پرند
 • خیابان آپادانا فاز0 پرند
 • خیابان آدران فاز0 پرند
 • خیابان جام جم فاز0 پرند
 • کوچه جندی شاپور فاز0 پرند
 • کوچه زیگوارت دوم فاز0 پرند
 • کوچه تخت سلیمان فاز0 پرند
 • کوچه ارگ بم فاز0 پرند
 • کوچه کلات نادری فاز0 پرند
 • کوچه شاهمیران فاز0 پرند
 • کوچه گنجنامه فاز0 پرند
 • کوچه علیصدر فاز0 پرند
 • کوچه مسجد کبود فاز0 پرند
 • کوچه شهاب فاز0د پرند
 • کوچه رضوی فاز0 پرند
 • کوچه مسجد شیخ لطف الله فاز0 پرند
 • کوچه شمس العماره فاز0 پرند
 • کوچه ارگ کریمخانی فاز0 پرند
 • کوچه خورشید فاز0 پرند
 • کوچه عمارت هشت بهشت فاز0 پرند
 • کوچه عالی قاپو فاز0 پرند
 • کوچه سلطانیه فاز0 پرند
 • کوچه بیستون فاز0 پرند
 • کوچه هلیله فاز0 پرند
 • کوچه قدمگاه فاز0 پرند
 • کوچه پاسارگاد فاز0 پرند
 • کوچه طاق بستان فاز0 پرند
 • کوچه الموت فاز0 پرند

املاک پرند

املاک پرند فاز0

املاک پیرا مید

02156953700

02156953800

02156890991

صفحات پر بازدید:

املاک فاز1 پرند

املاک فاز2 پرند

املاک فاز3 پرند

خرید و فروش خانه در فاز5 پرند

اسامی و اسم های و خیابان ها کوچه ها و محله های پروژه های شهر پرند

املاک پرند فاز0

0/5 (0 نظر)
error: Content is protected !!