سایت املاک پرند

شماره های تماس با مشاوران خرید و فروش ملک های مسکن مهر : 02156953700 و 02156953800 و 02156890991

شماره تماس با مشاوران خرید و فروش ویلایی و تعاونی ساز و شخصی ساز: 02156728098

آخرین آپدیت و بروزرسانی : نیم ساعت پیش

آگهی بیشتر...

سایت املاک پرند

 

بهترین راه برای خرید و فروش مسکن مهر پرند

پرند نام یکی از شهر هایی است که قدمت چندانی ندارد و می توان آن را یکی از شهر های تازه تاسیس دانست که با پروژه های مسکن مهر شناخته شده است. خرید و فروش مسکن مهر شهر پرند و همچنین خرید و فروش آپارتمان در پرند که جدا از پروژه مسکن مهر ساخته شده است باعث رونق این شهر شده است. همچنین بیشتر کارشناسان آینده ایی رو به رشد را برای آن متصور باشند و برای سرمایه گذاری های بلند مدت بسیار مناسب باشد. این سرمایه گذاری ها در شهر پرند می تواند شامل خرید و فروش زمین تجاری و زمین مسکونی، خرید و فروش آپارتمان لاکچری در پرند و خرید و فروش مغازه در پرند باشد  ادامه درباره این شهر و آینده ی رو به رشدی که دارد بیشتر توضیح می دهیم.

خرید و فروش مسکن مهر پرند

مسکن مهر فرصت خوب برای سرمایه گذاری

امروزه خیلی از افرادی که از مستاجر بودن در شهر های بزرگ خسته شده اند به دنبال این هستند با سرمایه خود  خانه ایی برای زندگی بخرند. اغلب به دلیل گران بودن خانه ها در تهران بزرگ و همچنین دلیل های مختلف دیگر مانند آلودگی هوا شلوغی و مواردی از این قبیل افراد مختلف به مکان هایی مانند پرند که به تازگی تاسیس شده اند روی می آورند. به همین دلیل خرید و فروش مسکن مهر شهر پرند بسیار رونق گرفته است و خیلی از مستاجر ها را صاحب خانه کرده است.  در ادامه درباره مسکن مهر و سایر اطلاعات شهر پرند بیشتر توضیح می دهیم.

مسکن مهر پرند

تقسیمات شهری پرند

شهر تازه تاسیس پرند دارای 7فاز است. اگر قصد خرید و فروش مسکن مهر پرند را دارید باید بدانید تمام این شهر از مسکن مهر ساخته نشده است بلکه فاز های 4 و 5 و 6 شهر پرند را مسکن مهر تشکیل داده است و بقیه فاز های آن یعنی فاز صفر، 1، 2 و 3 شخصی ساز است. برخلاف تصور اکثر افراد است خرید و فروش مسکن مهر پرند مربوط به تمام این شهر نمی شود بلکه بیشتر برای فاز های 4 تا 6 است.

مزیت های خرید و فروش مسکن مهر در شهر پرند

خرید و فروش مسکن مهر در شهر پرند به دلیل موقعیت جغرافیایی پرند برای افراد مختلف می تواند دارای مزیت های فراوانی باشد. در زیر به مزیت های آن اشاره کرده ایم:

  • شهر پرند در 35 کیلومتری تهران و در جهت غرب پایتخت ایران قرار دارد. افرادی که می خواهند در جایی به غیر از تهران شلوغ زندگی کنند و البته صاحب خانه شوند پروژه های مسکن مهر می تواند بهترین انتخاب برای آنها باشد.
  • این افراد باید با توجه به موقعیت محل کار خود در شهر تهران اقدام به انتخاب مسکن مهر در بین شهر های تازه تاسیس اطراف پایتخت بکنند.
  • خرید و فروش مسکن مهر پرند برای کسانی مناسب است که از شلوغی تهران به دور باشند اما محل کار و رفت و آمد آن ها در محدود غرب تهران است بهترین انتخاب است.
  • شهر پرند در نزدیکی و حاشیه اتوبان ساوه تاسیس شده است و با پروژه های مسکن مهر و همچنین سایر خرید و فروش های زمین مسکونی و زمین تجاری می تواند تا 16 فاز گسترش پیدا کند.  در نتیجه پروژه های جدید مسکن مهر پرند می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری افرادی باشد که می خواهند در خرید و فروش مسکن مهر پرند سرمایه گذاری کنند.

دسترسی به شهر پرند

همان طور که گفته شد این شهر در 35 کیلومتری غرب پایتخت ایران قرار دارد و نزدیک به فرودگاه امام خمینی است و برای افرادی که کار آن ها به نحوی با این فرودگاه مرتبط است بهترین انتخاب برای زندگی است. شهر پرند با اتوبان های ساوه تهران و و قم تهران به تهران وصل می شود. همچنین به غیر از این مورد افرادی که قصد خرید و فروش مسکن مهر پرند را دارند باید بدانند که این شهر در مسیر راه آهن تهران جنوب قرار گرفته و می توان با قطار به تهران رفت و آمد کرد. همچنین متروی تهران پرند نیز در حال احداث و گسترش است تا دسترسی ساکنان این شهر به تهران راحت تر باشد.  تا قبل از کامل شدن مترو تهران پرند خط ها اتوبوس توسط شهرداری طراحی و احداث شده است که شهر پرند را به دو ایستگاه متروی صادقیه و شاهد متصل می کند و از این دو ایستگاه به سایر نقاط تهران می تواند دسترسی داشت.

امکانات پرند

تهران شهر بزرگی است که روز به روز به تعداد آ افزوده می شود به همین دلیل دارای آب و هوای بسیار آلوده ای است و در بیشتر مواقع امکانات آن، ظرفیت این حجم از جمعیت را ندارد. از اینرو مسئولین تصمیم به ساخت شهرهای تازه تاسیس را در نزدیکی تهران گرفته اند که سعی شده است در این شهرها بیشترین و بهترین امکانات در نظر گرفته شود. در زیر به امکانات شهر تازه تاسیس پرند اشاره کرده ایم:

  • شهر پرند دارای آب و هوای سالم است و همچنین هوای خنکی دارد و البته باد خیر نیز است. این شهر به دلیل قیمت مناسب ملک انتخاب مناسبی برای کسانی است که قصد سرمایه گذاری و خرید و فروش مسکن مهر پرند را دارند.
  • همچنین می توان گفت شهر پرند به دلیل تازه تاسیس بودن دارای ساختمان ها با اصول و قواعد ساختمان سازی است این شهر امکانات رو به رشدی دارد و قطعا امکانات آن در سال های آینده بسیار بیش تر نیز خواهد شد. به همین دلیل سرمایه گذاری و خرید و فروش مسکن مهر پرند می تواند توجیه اقتصادی قابل قبولی داشته باشد.
  • این شهر حدود 40 مدرسه دارد و امکانات آموزشی در این شهر بسیار بالا است همچنین پروژه های مختلف برای توسعه امکانات شهر پرند در حال احداث است. از پروژه هایی که  قرار است در آینده در این شهر تاسیس شود می توان به دریاچه مصنوعی بزرگ پرند، ساخت سینما های رو باز اشاره کرد.
  • همچنین به غیر از این مورد شهر پرند در طی برنامه هایی قرار است محل جدید دهکده المپیک باشد و این مجموعه ورزشی از تهران به پرند منتقل شود در نتیجه شهر پرند آینده ایی بسیار رو به رشدی از نظر گردشگری ورزشی خواهد داشت و می تواند رویداد های مهم را میزبانی کند و توسعه بسیار چشمگیری را در بین شهر های تازه تاسیس اطراف پایتخت داشته باشد.

خرید و فروش آپارتمان در پرند

املاک پرند

 

سایت املاک پرند

خلاصه مطالب

خرید و فروش مسکن مهر پرند می تواند فرصت مناسب برای سرمایه گذاری باشد زیرا پرند هر چند شهر تازه تاسیس است اما آینده ایی بسیار رو به رشدی دارد و همچنین به دلیل امکانات قابل توجه ایی که دارد و در آینده نیز اضافه خواهد شد می تواند انتخاب مناسب برای زندگی باشد

0/5 (0 نظر)
error: Content is protected !!