مشاور املاک شهر پرند

 

املاک پرند در قالب پروژه مسکن مهر توسط بیش از 200 پیمانکار ایرانی و خارجی ساخته شده است. در پروژه املاک پرند افق دید فقط ساخت یک پروژه عمرانی نبوده است، بلکه در این پروژه به دید ساختن یک شهر عملیات انجام شده است. در حال حاضر معروفترین پروژه های خارجی از قبیل کوزو و کیسون و همچنین خیلی از پروژه های داخلی پرند طرفدارن بسیاری پیدا کرده اند.

شماره های تماس

همراه : 09106667004

ثابت : 02156953700

ثابت : 02156953800

از سال 1386 که پروژه مسکن مهر در شهر تهران کلید خورد قیمت املاک در این شهر بیش از 10 برابر افزایش داشته است. اگر بخواهیم به طور دقیق تر به افزایش قیمت ملک در 40 سال اخیر بنگریم خواهیم دید که سرمایه گذاری در املاک همیشه از تورم جلوتر بوده و حوزه املاک یکی از امن ترین و با صرفه ترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری می باشد.

مشاور املاک شهر پرند |خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر شهر پرند|سرمایه گذاری ملک شهر پرند |بنگاه املاک پرند|02156953700

پروژه عظیم مسکن مهر پرند (جایگزین: پروژه عظیم املاک پرند در قالب مسکن مهر)

 

جمعیت غیر ثابت تهران به بیش از 30 میلیون نفر رسیده است و همینطور سرعت مهاجرت به شهر تهران نسبت به بیست سال گذشته چندین برابر شده شده است. اکثر مهاجران بنا به دلایل اقتصادی، فرهنگی و غیره حاشیه تهران را جهت اسکان انتخاب می کنند. یکی از مناطق همجوار تهران شهر جدید پرند می باشد که گاهی شرایط املاک پرند از خود شهر تهران نیز بهتر می باشد. رشد جمعیت شهر پرند 25 درصد می باشد که بیست برابر میانگین رشد جمعیت کشور می باشد.

املاک پرند گزینه ای جذاب جهت سرمایه گذاری

پروژه مسکن مهر شهر پرند در سال 1388 با این هدف که 96 هزار واحد مسکونی ساخته شود؛ کلید خورد. بیشترین تعداد مسکن مهر در سطح کشور مربوط به مسکن مهر شهر جدید پرند می باشد. پیمانکاران به طور مداوم در حال تکمیل انشعابات آپارتمان ها و املاک پرند جهت تحویل می باشند.

املاک پرند از نظر توپولوژی خیلی نزدیک به مسکن مهر شهر پردیس می باشد. ولی مشاهده می شود که قیمت مسکن در شهر پردیس گرانتر از پرند بوده و تقاضای بیشتری برای شهر پردیس وجود دارد. دلیل اینکه پردیس پرتقاضاتر می باشد بدون شک شرایط آب و هوایی بهتر شهر پردیس است. زیرا افراد پردیس را جهت سکونت انتخاب کرده و خرید و فروش در این منطقه افزایش پیدا کرده است. ولی افراد املاک پرند را غالبا جهت سرمایه گذاری خریداری کرده و دید بلندمدتی دارند. شهر پرند در ابتدای راه پیشرفت و رونق می باشد و همین دلیل نشان دهنده این حقیقت است که در آینده قیمت مسکن مهر پرند رشد بالایی را تجربه خواهد کرد.

مشاور املاک شهر پرند |خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر شهر پرند|سرمایه گذاری ملک شهر پرند |بنگاه املاک پرند|02156953700

املاک پرند با توجه به نزدیکی این منطقه به فرودگاه امام خمینی و چندین بزرگراه مهم شهر تهران قطعا گزینه ای بسیار جذاب جهت سرمایه گذاری می باشد. افق جمیت پرند 500 هزار نفر می باشد که در حال حاضر بر اساس آمارهای غیر رسمی حدودا 200 هزار نفر در این شهر سکونت دارند.

مسکن مهر پرند گزینه ای جذاب جهت سرمایه گذاری (جایگزین: املاک پرند گزینه ای جذاب جهت سرمایه گذاری)

 

روند انجام خرید و فروش مسکن مهر پرند

خرید و فروش مسکن های مهر از سال 1393 آزاد اعلام شد و متقاضیان خرید و فروش این واحدها می توانند با مراجعه به کارگزاری که در شهر پرند قرار دارد نسبت به اعیان واحد مورد نظر اقدام نمایند. آزادی خرید و فروش مسکن مهر به نفع طرفین می باشد و مزایای بسیار زیادی دارد. خریداران می توانند با مراجعه به کارگزاری مسکن مهر از پرداختی های واحد مورد نظر اطمینان حاصل کنند. در زمان انتقال نام بین خریدار و فروشنده همانجا نیز اقساط منتقل خواهد شد. همین امر باعث می گرد که خیال فروشنده نیز بابت تاخیر یا عدم پرداخت اقساط و اخذ جریمه دیرکرد از جانب خریدار راحت شود. همیشه راه های غیر قانونی نیز برای نقل و انتقالات وجود دارد که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد. قطعا جهت خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر پرند بایستی با یک مشاور خبره در تماس بود و مراحل خرید و فروش می بایست به صورت متفکرانه و کاملا قانونی صورت پذیرد.

مشاور املاک شهر پرند |خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر شهر پرند|سرمایه گذاری ملک شهر پرند |بنگاه املاک پرند|02156953700

نکات حقوقی و قانونی مهم

لازم است چند نکته حقوقی مهم را در رابطه با املاک پرند گوشزد نماییم. زمین هایی که املاک مسکن مهر در آنها واقع شده اند به دو دسته ملکی و اجاره نود و نه ساله تقسیم می شوند. در واحدهای ملکی عرصه و اعیان با هم منتقل می شوند ولی در اجاره نود و نه ساله فقط اعیان منتقل می گردد. واحدهای مسکن مهر را در هر حالی می توان خریداری نمود. در حال ساخت، تحویل داده شده و حتی بعد از تنظیم اسناد هم می توان این دستگاه ها را خرید و فروش کرد.

در واحدهای نود و نه ساله فقط اعیان منتقل می گردد و زمین از جانب دولت به صورت نود و نه ساله به متقاضیان اجاره داده می شود. در این املاک طرفین نقل و انتقال اعم از انتقال دهنده و انتقال گیرنده همزمان با هم به بانک مراجعه می کنند. بانک نیز پس از انجام مراحل قانونی از قبیل تسویه بدهی، به روز رسانی اقساط و جایگزینی نام بدهکار به بانک مراتب را به صورت معرفی نامه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت عمران شهر جدید پرند و اداره کل شهرسازی اعلام می کند.

رعایت قوانین حقوقی در خرید ملک (جایگزین: رعایت نکات حقوقی جهت خرید املاک پرند)

تا زمانی که واحدهای مسکن مهر سند رسمی ندارند، استعلام مالکیت آنها از طریق اداره ثبت اسناد امکان پذیر نمی باشد. مرجع اطلاع از مالکیت پروژه های املاک پرند به شرکت های عمران و اداره کل راه و شهرسازی واگذار شده است. یکی از شروط نقل و انتقال واحدهای مسکن مهر نداشتن بدهی های معوقه و تسویه کامل بدهی های بانک می باشد. اگر واحد به ارگان هایی از قبیل بنیاد مسکن، شرکت مسکن مهر، شرکت عمران یا سازمان های دیگر بدهی داشته باشد، حتما بایستی این بدهی ها تسویه شده و بعد نقل و انتقال صورت پذیرد. ضمنا هر نفر می تواند فقط یک واحد مسکن مهر را به نام خودش ثبت نماید.

املاک پرند (پیرامید) نامی معتبر در میان مشاورین املاک

مشاور املاک شهر پرند |خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر شهر پرند|سرمایه گذاری ملک شهر پرند |بنگاه املاک پرند|02156953700

 

همانگونه که در این متن اشاره گردید خرید و فروش در پروژه های مسکن مهر پیچیدگی های بالایی دارند و جهت انجام معامله حتما بایستی از یک مشاور خبره بهره برد. املاک پرند (پیرامید) یکی از خبره ترین مشاورین املاک در شهر جدید پرند می باشد. این مشاور املاک با بهره گرفتن از تیمی متخصص، تمام نیازهای خریداران و فروشندگان املاک در شهر پرند را مرتفع می سازد. املاک پرند (پیرامید) دارای یک تیم حقوقی با تجربه نیز می باشد به طوریکه تمامی املاک قبل از معامله از لحاظ قانونی و حقوقی بررسی شده و از مشکلات احتمالی ممانعت به عمل آورده می شود.

املاک پیرامید با اعتباری چندین ساله این آمادگی را دارد که یکی از کاملترین بانک های اطلاعاتی فازهای مختلف املاک پرند را در اختیار خریداران قرار داده و با مشاوره و کارشناسی مناسب سرمایه گذاران را راهنمایی کند.

مشاور املاک شهر پرند |خرید و فروش اپارتمان و مسکن مهر شهر پرند|سرمایه گذاری ملک شهر پرند |بنگاه املاک پرند|02156953700

 

املاک پرند (پیرامید) (جایگزین: املاک پرند نامی معتبر)

مشاور املاک شهر پرند

5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!