املاک پرند فروش

شماره های تماس

09106667004

02156953700

02156953800

02156728098

خرید املاک پرند، فرصتی تکرار نشدنی

خرید ملک پرند

آیا از شرایط و مزایای خرید مسکن مهر و املاک پرند مطلع هستید؟ شهر پرند با موقعیت جغرافیایی مناسب، مأوایی مناسب برای مهاجران و سرمایه گذاران به شمار می‌آید. این شهر با قرارگیری در 30 کیلومتری ضلع جنوب غربی تهران، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

تنوع در املاک منطقه پرند، سبب برآورده شدن اغلب نیاز مردم در خرید و اجاره مسکن، ملک و زمین شده است. این شهر روبه پیشرفت، در 6 فاز متفاوت توسعه یافته است. در فازهای 4، 5 و 6 شهر پرند، ساختمان های مسکن مهر قرار گرفته اند. پیش خرید آپارتمان های مسکن مهر در پرند، فرصت مناسبی برای صاحب خانه شدن با مبلغ نسبتا مطلوبی است. توجه به نکاتی چون موقعیت واحد، میزان پیشرفت پروژه و زمان تحویل آن، از متضرر شدن افراد می کاهد. مشاوران املاکی مسکن پرند، افراد متقاضی را به طور مناسب در زمینه مدنظر راهنمایی می‌کنند.

املاک پرند، پایتخت مسکن مهر ایران

املاک پرند شامل مسکن مهر نیز می‌شوند؟ بله فاز های 4، 5 و 6 شهر نوساز پرند، به عنوان پایتخت مسکن مهر ایران شناخته می شوند. حدود 100 هزار واحد مسکن مهر طی سال‌های اخیر در فاز های 4 الی 6 پرند ساخته شده اند. البته برخی از آنها به مرحله بهره برداری نرسیده اند.

ساخت اغلب واحدهای مسکن مهر پرند به شرکت های ساختمانی بزرگ واگذار شده است. برخی هم توسط پیمانکاران جزء ساخته شده اند. آنچه که حائز اهمیت است وفور مسکن مهر در املاک پرند است. از این رو بخش عظیمی از املاک این منطقه را مسکن مهر تشکیل می‌دهد که بسیاری از واحدهای آن از سال 99 به بهره برداری رسیده اند. قیمت خرید و فروش مسکن مهر در پرند متناسب با فاز مدنظر، متغیر است. مسکن مهر پرند انتخابی مناسب برای اجاره و خرید منزل محسوب می‌شود.

فاز های املاک پرند

فاز های مسکن مهر پرند

تمام املاک شهر جدید پرند در مساحت 17000 هکتاری در 7 فلز مجزا قرار دارند. تعداد فازهای املاک پرند با هدف سرریز جمعیت مهاجران تهران صورت گرفته است. بنابراین املاک این شهر در فاز های شخصی ساز، شرکتی و مسکن مهر قرار گرفته اند.

فاز 0،1،2 و 3 املاک پرند به طور کلی منزل های شخصی ساز و شرکتی هستند. این چهار فاز نسبت به فاز های دیگر از امکانات رفاهی و موقعیت مناسبت تری برخوردار هستند. از این رو طرفداران فاز های اول این شهر بیشتر هستند. طبق نظر کارشناسان تعداد فاز های املاک منطقه پرند به 17 فاز نیز خواهد رسید. تقسیم بندی املاک پرند بر اساس متراژ های استاندارد، امکان خرید با توان مالی متفاوت میسر می‌شود. از این رو در این شهر مطابق هر توان مالی و سلیقه ای ملک پیدا می‌شود.

فاز 4،5 و 6 املاک پرند

فاز چهار املاک پرند، اولین فاز اجرای طرح مسکن مهر در پرند است. املاک فاز های پنج و شش نیز در راستای اجرای همین طرح، آپارتمان های مسکن مهر هستند. امکانات رفاهی و وضعیت خدمات شهری در این فاز ها چندان مطلوب نیست. البته نکته حائز اهمیت در امکانات رفاهی املاک منطقه پرند در فاز های 4، 5 و 6، وجود زیرساخت های لازم است. یعنی برخی از طرح های خدماتی احداث شده اند. اما تکمیل آنها به تامین بودجه نیاز دارد. چه بسا در آینده ای نزدیک، طرح های رفاهی اجرا شوند. و قیمت این زمین ها افزایش چشمگیری داشته باشد. واحدهای مسکن مهر فاز های پنج و شش، انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید با قیمت مطلوب هستند. امکان پیشرفت و ترقی این فاز ها امری کاملا بدیهی است. از این رو می توان این واحدها را مطلوب قلمداد نمود.

املاک پرند فاز 4

فاز 4 املاک پرند، اولین فاز اجرای طرح مسکن مهر در شهر پرند است که بسیاری را صاحب خانه نمود. خدمات رفاهی و امکانات شهری آپارتمان های فاز 4 پرند، تقریبا مشابه فاز های قبلی است. اغلب واحدهای آپارتمان های این فاز به بهره برداری رسیده اند. جهت خرید و اجاره این واحدها می توان به املاک منطقه پرند مسکن مراجعه نمود.

املاک پرند فاز 5 خرید

و اجاره مسکن مهر املاک پرند، فرصت مناسب برای صاحب خانه شدن است. فاصله نیم ساعته این آپارتمان ها با تهران، سبب محبوبیت واحدهای فاز 5 شده است. اگرچه کیفیت زندگی در فاز 5 در حد کیفیت زندگی در فاز های اول نیست، اما انتخابی هوشمندانه است.

املاک پرند فاز 6، ارزان و پرطرفدار

املاک منطقه پرند فاز 6، ارزان و پرطرفدار

فاز 6 املاک پرند، آخرین فاز شهر تازه تاسیس پرند به شمار می آیند. آپارتمان های این فاز در قسمت های مرتفع پرند استقرار یافته اند. از این رو چشم انداز مطلوبی برای خریداران فراهم شده است. یکی از نکات حائز اهمیت در خرید واحدهای فاز 6 املاک پرند، اجرای پروژه های قابل توجه مسکونی و رفاهی است. قرار گیری پروژه های مهمی چون اینتا پارس، هسا و کوزو سبب افزایش توجه به این فاز شده است. قیمت واحدهای این فاز نسبت به املاک منطقه پرند در سایر فاز ها مناسب تر است.

خرید و فروش مسکن مهر پرند

خرید املاک پرند اعم از مسکن مهر و سایر املاک، به صورت پیش خرید و خرید خانه بهره برداری شده است. خرید مسکن مهر اغلب به صورت پیش خرید انجام می‌شود. اما بسیارند افرادی که پس از تکمیل واحدها نسبت به خرید اقدام می‌کنند. پیش خرید مسکن مهر پرند از طریق املاک و ثبت نام در سایت مسکن مهر امکان پذیر است. یکی از مشکلات بارز پیش خرید واحد، عدم تکمیل واحد در موعد مقرر است. برخی واحدها نیز عملا غیرقابل استفاده هستند.

راه دیگر خرید مسکن مهر املاک پرند، خرید پس از بهره برداری واحد است. خرید این واحدها از املاکی ها، پیمان کاران، شرکت های مجری طرح و صاحبان واحدها امکان پذیر است. مهم ترین نکته در خرید و اجاره املاک منطقه پرند، اطمینان از ویژگی های ملک است. از این رو مراجعه به املاک معتبر و یا معامله با افراد قابل اطمینان از متضرر شدن خریدار پیشگیری می‌کند. پرس و جو در مورد موقعیت و امکانات رفاهی ملک مدنظر از الزامات خریدی موفق است.

مزایا و معایب پیش خرید مسکن مهر املاک پرند

پیش خرید املاک پرند

زمینه ی صاحب خانه شدن به صورت تدریجی را برای فرد میسر می‌سازد. پیش فروش املاک مسکن مهر فاز 4،5 و 6 بیشتر رایج است. مزایای پیش خرید املاک منطقه پرند شامل موارد ذیل می باشند.

  • امکان خرید آپارتمان با مبلغ اولیه ناچیز
  • پرداخت هزینه خرید ملک طی اقساط معین
  • امکان صاحب خانه شدن خانوار های مختلف
  • امکان ساخت بنا به صورت مشارکتی

پیش خرید املاک پرند همانگونه که مزایایی دارد، از معایبی نیز برخوردار است. پیش خرید مسکن مهر به دلیل واگذاری آپارتمان ها به شرکت های مختلف و پیمانکاران، گاهی سبب بروز مشکل می‌گردد. برخی از مجریان طرح از تحویل به موقع واحدها سرباز می زنند. سایر معایب پیش خرید املاک منطقه پرند شامل موارد ذیل می باشند.

  • عدم تحویل واحد مدنظر مطابق استانداردهای درج در قرارداد
  • رها شدن واحدها به صورت نیمه کاره
  • استفاده از مصالح نامناسب
  • عدم توجه سازندگان به نکات ایمنی و کیفیتی ساخت و ساز
  • افزایش مبلغ اقساط در گذر زمان

مزایا خرید مسکن مهر و املاک پرند، شهری مدرن و پاکیزه

املاک پرند فروش

خرید مسکن مهر پرند

املاک پرند فروش

مزایای خرید مسکن مهر و املاک پرند به طور کلی با موقعیت جغرافیایی و نوساز بودن شهر پرند، بسیار قابل توجه هستند. شهر پرند با قرارگیری در 35 کیلومتری پایتخت، دسترسی ساکنان به تهران را میسر نموده است. موقعیت این شهر در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام است و این نکته حائز اهمیت در رونق پرند محسوب می‌شود.

ساکنان املاک پرند به دلیل نزدیکی به اتوبان تهران ساوه و تهران قم، به شهرهای تهران، کرج و شهریار دسترسی آسان دارند. املاک و مسکن مهر پرند، نزدیک پایتخت قلمداد می‌شوند. از این رو افراد می توانند برای انجام امور روزانه مانند کسب و کار و تحصیل به شهرهای اطراف تردد نمایند. آب و هوای نسبتا پاک شهر پرند، میزان علاقمندان به خرید املاک منطقه پرند را افزایش داده است. این شهر در کنار آب و هوای تمیز، دارای بافتی مدرن و به روز است. از این رو سبب تجدید انرژی ساکنان و خریداران می‌گردد.

از دیگر مزایای این شهر، انجام زیرساخت ها و اجرای طرح های خدمات شهری و رفاهی مختلف است. سطح اجتماعی ساکنان این شهر نیز به عنوان مزین خرید این منطقه محسوب می‌شود. اغلب ساکنان مسکن مهر منطقه پرند، بازنشستگان و کارمندان هستند.

تجهیز مسکن مهر و املاک پرند به مترو و خطوط راه آهن

امکانات شهری و خدمات رفاهی رو به رشد شهر پرند، سبب محبوبیت املاک پرند اعم از شخصی ساز و مسکن مهر شده‌است. احداث و اجرای خط مترو تهران _پرند در مراحل پایانی به سر می برد. در حال حاضر روزانه 11 خط مترو مابین فرودگاه امام و تهران در حال تردد هستند.

قرارگیری در نزدیکی خط راه آهن سبب بهره گیری از مزایای این سیستم حمل و نقلی شده است. اغلب شهرهای تازه تاسیس با مشکلات رفت و آمد ساکنان به شهرهای اطراف گریبان گیر هستند. اما شهر پرند در این مورد موقعیت مطلوبی دارد و طرح های بسیاری در حال احداث هستند. قیمت مناسب تردد با این امکانات حمل و نقل، از مزایای بارز املاک پرند به شمار می آید. در چنین موقعیتی فرد هزینه کمتری به رفت و آمد تخصیص می‌دهد.

مزایای سرمایه گذاری در مسکن مهر پرند

املاک پرند فروش

مزایای سرمایه گذاری در مسکن مهر پرند

مسکن مهر و سایر املاک پرند از میان املاک سایر شهرهای اطراف تهران، گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری هستند. واحدهای نسبتا ارزان آپارتمان های مسکن مهر در فاز های 4،5 و 6 بهترین انتخاب جهت سرمایه گذاری می باشند. علت این امر توسعه خدمات و پیشرفت وضعیت املاک این فاز ها در گذر زمان است.

علاوه بر املاک پرند می توان روی سایر بخش های خدماتی و رفاهی این شهر سرمایه گذاری نمود. جمعیت روبه رشد شهر پرند، نیاز آن به خدمات شهری را افزایش داده است. از این رو سرمایه گذاری در این زمینه سبب کسب سود مطلوب می‌گردد. نکته حائز اهمیت سرمایه گذاری در املاک پرند، قیمت بسیار مناسب واحدهای مسکن مهر و امکان پیش خرید پرداخت قسطی است. بنابراین با کمترین هزینه می توان سرمایه گذاری مطمئن در این شهر داشت.

خرید و فروش فاز های اولیه املاک پرند یا فاز های مسکن مهر؟

هر یک از فازهای املاک پرند دارای خصوصیات و مزایای منحصر بفرد خویش هستند. املاک فاز های ابتدایی پرند به دلیل اجرای طرح های خدماتی و توسعه چشمگیر برای زندگی مناسب هستند. اما اغلب افراد این املاک را گزینه مناسب سرمایه گذاری حساب نمی کنند.

علت این امر، گذراندن مراحل توسعه شهری و پر شدن پتانسیل رشد املاک این فاز ها است. در واقع املاک فازهای 0،1،2 و 3 پرند بهترین گزینه برای سکونت و گزینه نامناسب برای سرمایه گذاری هستند. سرمایه گذاری در مسکن مهر و ساختمان های نیمه کاره در فاز های 4،5 و 6 املاک پرند، سود خوبی خواهد داشت. تنوع در پروژه های اجرایی در این فاز ها، زمینه سرمایه گذاری را توسعه داده است.

قیمت فوق العاده مسکن مهر پرند

قیمت های نجومی اجاره و خرید منزل در کلان شهرها، سبب روی آوردن افراد به شهرهای کوچکتری چون پرند شده است. قیمت اجاره و خرید املاک پرند نسبت به سایر شهرهای اطراف مقبول تر است. به طور کلی قیمت واحدهای آپارتمانی در پرند نسبت به اندیشه و پردیس مناسب تر است. روند افزایشی قیمت خانه و زمین روی قیمت املاک منطقه پرند نیز بی تأثیر نبوده است. املاک فاز های ابتدایی پرند به دلیل امکانات رفاهی و شخصی سازی، از قیمت نسبتا بالایی برخوردار هستند. اما قیمت مسکن مهر های نوساز کاملا مناسب است. اغلب مسکن مهر های املاک پرند به اجاره رفته اند. دلیل قیمت پایین اجاره و خرید مسکن مهر پرند، تکمیل نشدن خدمات شهری است. در صورت تکمیل خدمات مورد نیاز ساکنین، قیمت این واحدها نیز افزایش می یابد.

خرید و فروش مغازه و زمین تجاری در پرند

اولین فاکتور در خرید و فروش مغازه و زمین تجاری در پرند، اطلاعات دقیق در مورد موقعیت واحد مدنظر و چگونگی وضعیت بهره برداری آن است. محاسبه قیمت و ارزیابی میزان دارایی خود نیز در داشتن خریدی مطلوب بسیار موثر است. مشاوران املاک پرند مسکن با سابقه درخشان در امور خرید و فروش ملک، گزینه مناسبی برای کسب مشاوره می باشند. با مراجعه به املاک پرند مسکن، می توان نسبت به قیمت خرید، اجاره و فروش واحدهای مسکن مهر پرند اقدام نمود. پیشرفت تکنولوژی سبب تسهیل خرید، فروش و اجاره املاک شده است. از این رو با مراجعه به سایت پرند مسکن به راحتی می توان در مورد قیمت ها و وضعیت واحدهای پرند اطلاعات کافی کسب نمود.

املاک پرند فروش

املاک پرند

آگهی بیشتر...
5/5 (2 نظر)
error: Content is protected !!