املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند

 

فروش و خرید مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل، تحقق یک رؤیا

مستأجران هم هر سال با افزایش چشمگیر اجاره خانه روبه‌رو می‌شوند. به گونه‌ای که دیگر اصطلاح معروف و قدیمی (( اجاره نشینی، خوش‌نشینی)) حقیقت ندارد و مستأجری تبدیل به کابوسی بزرگ شده است. اما با این وضعیت مسکن، سؤال مهم اینجاست که آیا کسانی که تا به حال موفق به خرید خانه نشده‌اند دیگر راه حلی برایشان وجود ندارد؟ آیا مستأجران و کسانی که تازه ازدواج کرده‌اند دیگر نمی‌توانند به صاحب‌خانه شدن فکر کنند؟ آیا دولت برنامه‌ای یا تسهیلاتی برای این دسته از افراد در نظر نگرفته‌است؟ فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل پاسخی برای تمام این سؤال‌ها و دل نگرانی‌ها است.

 

 

شماره های تماس 

همراه : 09106667004

ثابت : 02156953700

ثابت : 02156953800

 

 

 

سه چهار سالی می‌شود که هر روز شاهد گران شدن مسکن در ایران و به ویژه شهر تهران هستیم. هر روز که اخبار را رصد و بررسی می‌کنیم با اعداد و ارقام عجیب و غریبی مواجه می‌شویم که غیرقابل باور هستند. خرید خانه هرروز و هر لحظه تبدیل به رؤیایی دست نیافتنی‌ می‌شود. دیگر جوانان حتی جرأت فکر کردن به صاحب خانه شدن را هم ندارند.

 

املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند 

فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل، مسیری به سوی صاحب خانه شدن

امیدتان را از دست ندهید و بدانید که با کمک فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل، صاحب خانه شدن دیگر یک رؤیا نیست. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم‌تر و دریافت وام و پرداخت اقساطی، صاحب خانه‌ای نوساز و با امکانات شوید. شرکت سابیر بین‌الملل، یک شرکت دولتی است که بیش از پنجاه دهه از عمر آن می‌گذرد. این شرکت در انجام پروژه‌های بزرگ ایرانی و بین‌المللی بسیار موفق عمل کرده‌است و در زمینه‌های مختلف سد و نیروگاه، صنایع و معادن، نفت و پتروشیمی، تونل و سازه‌های زیرزمینی، مترو و آب و فاضلاب فعالیت کرده‌است و کارنامه درخشانی دارد. در سال‌های اخیر هم این شرکت بزرگ و معروف به احداث پروژه‌های عظیم و بزرگ عمرانی پرداخته‌است.

 

از جمله این پروژه‌ها می‌توان به پروژه وسیع و گسترده، فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل اشاره کرد. شرکت سابیر بین‌الملل با ساخت مجتمع‌های بزرگ مسکونی در اطراف شهر تهران از جمله شهرک مسکونی پرند و همچنین دیگر شهرهای ایران تحت عنوان مسکن مهر، در راستای صاحب خانه شدن ایرانیان قدم‌های بزرگ و مفیدی برداشته است. همچنین این شرکت در پروژهای بین‌المللی کشورهای دیگر به ویژه کشورهای اطراف ایران از جمله پاکستان، تاجیکستان، هندوستان و غیره بسیار موفق و حرفه‌ای عمل کرده است. این شرکت سعی نموده با احداث مجتمع‌های مسکونی بزرگ در ایران به ویژه شهر پرند قدم‌های بزرگ و مؤثری در زمینه خانه‌دار شدن ایرانیان بردارد.

 

املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند |خرید و فروش مسکن مهر در پرند|بنگاه پرند|مسکن پرند|سرمایه گذاری ملکی در پرند | 02156953800

املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند

مزایای مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل

علاوه بر اینکه با فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل، شما می‌توانید با قیمت بسیار معقول و مناسب صاحب خانه شوید. باید بدانید که خرید این خانه‌ها مزایای فراوان دیگری هم برای شما دارد. مجتمع‌های مسکونی پروژه سابیر بین‌الملل در شهر جدید پرند واقع شده‌اند. شهر پرند یکی از بهترین شهرک‌های مسکونی تهران به حساب می‌آید. در اولین قدم باید بدانید که شهر جدید پرند در فاصله سی و پنج کیلومتری غرب تهران واقع شده‌است.

به علت آنکه خارج از شهر است هوایی سالم و پاک دارد و شما با سکونت در این شهر از تمام آلودگی‌های هوای تهران و همچنین آلودگی‌های صوتی در امان هستید و می‌توانید زندگی سالم‌تری را تجربه کنید. ازآنجایی‌که که فاصله پرند تا تهران بسیار کم است و دسترسی به مترو و تاکسی در این شهرک برای شهروندان مهیا شده‌است. شما به راحتی و بدون دغدغه می‌توانید در کمترین زمان ممکن خودتان را به شهر تهران و محل کارتان برسانید.

 

همچنین این شهر با برخورداری از دانشگاه‌های معتبر دولتی و آزاد، مدارس خوب و سرشناس و آموزشگاه‌های معتبر، در زمینه آموزشی هم بسیار قدرتمند عمل کرده‌است و دیگر نیاز نیست که نگران تحصیل فرزندانتان باشید. با احداث مجتمع‌های تفریحی و خدماتی و مراکز خرید، تمام امکانات رفاهی متناسب با جمعیت شهر پرند تأمین شده‌است. پس با خیالی آسوده می‌توانید به خرید مسکن در این شهر فکر کنید و اقدام نمایید.

 

املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند |خرید و فروش مسکن مهر در پرند|بنگاه پرند|مسکن پرند|سرمایه گذاری ملکی در پرند | 02156953800

 املاک پرند 

چگونه برای خرید مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل اقدام کنیم؟

برای خرید مسکن مهر پروژه سابیر بین الملل، لازم است بدانید که مجتمع‌های مسکونی در مساحتی بیش از صد هزار مترمربع واقع شده‌اند. دارای بلوک‌ها و واحدهای گسترده و فازهای مختلف می‌باشند. امکانات مجتمع‌های مختلف با توجه به زیربنای آن‌ها و همچنین قیمت‌شان، متفاوت است.

در حال حاضر، پروژه سابیر بین‌الملل فاز4 جنوبی از جمله مواردی است که برای خرید می‌توانید به آن مراجعه کنید. بیشتر آپارتمان‌های این قسمت پروژه دارای امکاناتی از جمله: پارکینگ، آسانسور، فضای سبز، درب ضد سرقت، نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی، نزدیکی به مدرسه و اماکن تفریحی می‌باشند. شما می‌توانید با مراجعه به مشاوران املاک شهر پرند از واحدهای مختلف فاز4 جنوبی دیدن کنید، قیمت‌ها و امکانات مختلف آن‌ها را بررسی کنید و در نهایت متناسب با بودجه‌تان بهترین تصمیم را بگیرید.

 

فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل در فازهای دیگر از جمله فاز6 شمالی، نیز در حال انجام است.پروژه سابیر بین‌الملل فاز6 شمالی، به خاطر آنکه در منطقه مرتفع قرار گرفته‌است در مقایسه با فازهای دیگر شرایط آب و هوایی بهتری دارد و ساکنان آن منظره یا به اصطلاح ویو زیباتر  و جذاب‌تری در مقایسه با فازهای دیگر شهر پرند، دارند. همچنین در فاز6 شمالی به علت نزدیکی به اتوبان، دسترسی سریع و بسیار راحتی برای ساکنین ایجاد شده‌است.

 

املاک پروژه سابیر بین الملل شهر پرند |خرید و فروش مسکن مهر در پرند|بنگاه پرند|مسکن پرند|سرمایه گذاری ملکی در پرند | 02156953800

دیگر ناامید نباشید و به خرید خانه فقط به چشم یک رؤیا نگاه نکنید. هر میزان بودجه‌ای که داشته باشید و با کمک وامی که از بانک دریافت می‌کنید می‌توانید به آرزوی خود دست پیدا کنید و صاحب‌خانه شوید. فروش مسکن مهر پروژه سابیر بین‌الملل، پلی برای تحقق خواسته‌ها و آرزوهای شما است. شرکت سابیر بین‌الملل از معتبرترین و بزرگترین شرکت‌ها در ساخت بناهای مسکونی ‌می‌باشد که در زمینه احداث مجتمع‌های بزرگ از تخصص و تجربه فراوانی برخوردار است و با خیال راحت و آسوده می‌توانید به مجتمع‌های مسکونی بنا شده توسط آن‌ها اعتماد کنید و نگران نباشید. با جستجویی ساده در اینترنت و یا با مراجعه حضوری به مشاور املاک پرند می‌توانید متناسب با بودجه‌تان بهترین واحد مسکونی را خریداری کنید.

 

 

املاک پرند فاز6

 

 

 

آخرین آپدیت : دقایقی پیش 

آگهی بیشتر...
5/5 (2 نظر)
error: Content is protected !!