خرید و فروش آپارتمان پرند |قیمت آپارتمان مسکن مهر در پرند|خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر پرند|02156953700 | 02156953800

خرید و فروش آپارتمان پرند

خرید و فروش آپارتمان پرند

 

شهر پرند یکی از شهرهای جدید و نوساز است که مسکن های زیادی با قیمت مناسب در آن در حال ساخته شدن هستند. در واقع قیمت پایین و جمعیت کم باعث افزایش خرید و فروش آپارتمان در پرند شده است. افراد می توانند به راحتی در فاز های مختلف این شهر صاحب خانه شوند. هر کدام از این فاز ها از میزان متفاوتی از امکانات برخوردار هستند. این امر می تواند در قیمت نهایی خانه نیز تاثیر گذار باشد.

 

شماره های تماس : 09106667004

شماره ثابت : 02156953700

شماره ثابت : 02156953700 

 

اگر شما هم به دنبال سکونت در شهر پرند هستید یا می خواهید ملک خود را بفروشید، بهتر است اطلاعات کافی در این باره داشته باشید. به عنوان مثال آگاهی از معایب و مزایا می تواند نظر خریدار را تغییر دهد. همچنین کسب اطلاعات در خصوص خرید زمین یا مسکن مهر نیز می تواند در تعیین میزان بودجه مورد نیاز به افراد کمک کند. برای دانستن تمامی این نکات تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

+خرید و فروش آپارتمان پرند |قیمت آپارتمان مسکن مهر در پرند|خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر پرند|02156953700 | 02156953800

خرید و فروش آپارتمان در پرند

در 35 کیلومتری جنوب غرب شهر تهران، شهری نوساز به اسم پرند وجود دارد. امروزه فروش آپارتمان در پرند سیر صعودی پیدا کرده است. به عبارتی خریدن یا فروختن ملک در این شهر گزینه مناسبی برای سرمایه داران می باشد. در واقع به دلیل نوساز بودن خانه ها و بکر بودن محیط، فرصت های بسیاری برای اشتغال یا دوچندان کردن سرمایه وجود دارد. از ویژگی های این شهر می توان به وجود 6 فاز اشاره کرد. آپارتمان های فاز صفر تا فاز سه به دلیل داشتن موقعیت مکانی بهتر، خریداران بیشتری دارند. همچنین خانه های فاز صفر الی سه به دلیل شخصی سازی شدن دارای سند می باشند.

می توان گفت که علاقه مندان به خرید و فروش آپارتمان پرند معمولا به سراغ خانه های این چهار فاز می روند. به عبارتی تا به امروز این فاز ها جزو بهترین مناطق پرند محسوب می شوند. در عوض ساختمان های احداث شده در فاز های دیگر معمولا از امکانات راهی مناسبی برخوردار نیستند. جالب است بدانید که امکان پیش فروش یا پیش خرید آپارتمان های پرند در فاز های چهار الی شش نیز وجود دارد. تنها عیب این فرآیند، عدم تحویل به موقع آپارتمان می باشد.

افرادی که قصد خرید و فروش آپارتمان در پرند را دارند، ممکن است با اسم پردیس نیز آشنا باشند. در واقع شهر پرند و پردیس جزو شهرک های تازه تاسیس در تهران می باشند. با وجود اینکه پردیس آب و هوای بهتری دارد اما پرند از قدمت بیشتری برخوردار است. در نتیجه بسیاری از امکانات رفاهی در آن وجود دارد. از نظر قیمت باید گفت که هر دو شهر تقریبا به یک قیمت واحدهای خود را به فروش گذاشته اند. همچنین میزان افزایش قیمت در هر سال نیز برای این دو شهر تقریبا یکسان می باشد. به صورت دقیق تر باید گفت که خانه های پرند کمی گرانتر از پردیس به فروش می رسند.

 

 

خرید و فروش آپارتمان در پرند

مزایای خرید آپارتمان در پرند

اگر شما هم می خواهید نسبت به خرید و فروش آپارتمان پرند اقدام نمایید، حتما از مزیت های مختلف خرید ملک در این شهر آگاه شوید. در واقع امروزه افراد ترجیح می دهند در جایی سرمایه گذاری کنند که آینده بهتری داشته باشد. برخی از مهمترین مزایای خرید ملک در پرند را در ادامه برای شما ذکر کرده ایم.

 • یکی از واضح ترین مزیت ها برای خرید و فروش آپارتمان در پرند، قیمت پایین آپارتمان در این منطقه است. علاقه مندان زندگی در این شهر با بودجه ای نسبتا کم می توانند صاحب خانه ای مناسب شوند. امکان اجاره خانه های بزرگ همراه با امکانات فراوان نیز با این بودجه کم وجود دارد. تمام این موارد باعث شده تا افراد زیادی مشتاق داشتن ملک در این شهر باشند.
 • اکثر خانه های پرند مخصوصا در فاز های پایین دارای سند هستند. در نتیجه از نظر قانونی و حقوقی در آینده مشکلی برای شخص ایجاد نخواهد شد، چرا که اکثر آپارتمان ها شخصی ساز هستند. با این حال قبل از خرید مسکن مورد نظر خود حتما از وجود سند مطمئن شوید.
 • ممکن است تصور کنید که هیچ درختی در شهر پرند نیست و همه چیز مانند بیابان است. در صورتی که در شهر پرند فضای سبز نسبتا زیادی وجود دارد. این فضا امروزه بیشتر در فاز های صفر و یک پرند دیده می شود.
 • جمعیت ساکنین پرند نسبت به شهرهای دیگر تهران بسیار کمتر است. از این رو اگر به دنبال شهری آرام و خلوت هستید، پرند گزینه بسیار مناسبی می باشد.
 • به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب پرند، آب و هوا در آنجا معتدل است. در نتیجه نوسان های شدید آب و هوایی مانند طوفان یا بارش برف به ندرت در این شهر دیده می شود.
 • ممکن است برخی از امکانات در فاز های بالاتر پرند وجود نداشته باشد. با این حال فراموش نکنید که موارد ضروری در همه خانه های این منطقه وجود دارند. به عنوان مثال در پرند آب آشامیدنی شیرین به راحتی یافت می شود.
 • جمعیت این شهر بیشتر از قشر کارمندی تشکیل شده است، در نتیجه اشتغال و به وجود آوردن کسب و کار جدید در پرند آسان می باشد. شما با هزینه ای معقول می توانید کار خود را به راحتی و بدون رقابت آغاز کنید. تازه بودن کار شما در آینده باعث پیشرفت شغلی خواهد شد.
 • از آنجایی که خانه های پرند نوساز هستند، بافت شهری مدرن در آن دیده می شود. در واقع افراد می توانند با خیال راحت خانه ای جدید،‌ امروزی و با کیفیت بخرند.
 • به دلیل خلوت بودن و کم بودن تعداد افراد ساکن در پرند، وسایل نقلیه کمتری دیده می شوند. به عبارتی می توان گفت حمل و نقل در این شهر آسان می باشد. همچنین از جاده های بسیار شلوغ یا ساختمان های پر سر و صدا در این شهر خبری نیست.

مزایای خرید آپارتمان در پرند

 

 

معایب خرید آپارتمان در پرند

اگر می خواهید به خرید یا فروش آپارتمان در پرند بپردازید، باید بدانید که ضمن مزایای مذکور، این شهر مانند شهرهای دیگر نیز دارای معایبی است. برخی از این عیب ها را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

 • همانطور که قبلا ذکر شد، پرند دارای آب و هوای خوبی است. با این حال گاهی بادخیز بودن این منطقه می تواند مشکلاتی را برای ساکنین به وجود آورد. برخی از افراد نمی توانند به راحتی در مکان هایی که همیشه بادخیز هستند، زندگی کنند.
 • به دلیل جمعیت کم پرند، این شهر خلوت می باشد. از این رو کسانی که قبلا در جاهای شلوغ زندگی کرده اند، به سختی می توانند با زندگی کردن در جایی بسیار آرام خو بگیرند. اگر جزو کسانی هستید که به آرامش و جای خلوت علاقه بیشتری دارید، شهر پرند را انتخاب کنید.
 • معمولا آپارتمان های سند دار بدون آسانسور می باشند. این ویژگی باعث شده تا کسانی که در طبقات بالاتر زندگی می کنند، به مرور برای رفت و آمد یا حمل وسیله های خود دچار مشکل شوند. امروزه وجود آسانسور در آپارتمان ها بسیار کلیدی است.
 • برخی از فاز های بالاتر پرند از سند برخوردار نیستند، از این رو خرید خانه در این فاز ها ممکن است افراد را در آینده دچار مشکل کند.
 • به دلیل خلوت بودن بیش از حد و نبود امکانات کافی در فاز های بالاتر پرند، فرد به آسانی نمی تواند سکونت کند. در واقع فروشگاه، درمانگاه یا برخی از مغازه های ضروری ممکن است تاکنون در آنجا تاسیس نشده باشند. به مرور زمان نیز فرد برای تامین لوازم ضروری و خوردنی خود ممکن است با مشکلاتی رو به رو شود.

معایب خرید آپارتمان در پرند

خرید زمین در شهر پرند

جدا از خرید و فروش آپارتمان در پرند، یکی از کارهایی که سرمایه داران معمولا انجام می دهند، خرید زمین در این شهر می باشد. پرند به دلیل موقعیت جغرافیایی خود از زمین های خوبی برخوردار است. از طرفی به دلیل تازه تاسیس بودن خانه های این شهر، امکان پیشرفت و دو چندان شدن سرمایه در پرند وجود دارد. همچنین خرید زمین جهت احداث مکان های کاری، تفریحی، صنعتی و تجاری نیز در آینده بسیار پرسود خواهد بود.

البته بهتر است زمین هایی که نزدیک مناطق شلوغ هستند، خریداری شوند. در صورت ساخت ملک های مختلف در این زمین ها، ارزش آنها در آینده بالاتر خواهد رفت. برای خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند یا خرید زمین بهتر است ابتدا فاز های مختلف این شهر را به صورت حضوری مشاهده نمایید. با وجود مزایای این شهر ممکن است واحدهای آپارتمانی آن از نظر ظاهری یا ساختاری نظر شما را جلب نکنند. گاهی اوقات حتی صحبت با برخی از ساکنین این شهر می تواند شما را از نکات مهم زندگی در شهر پرند آگاه سازد.

خرید زمین در شهر پرند

قیمت آپارتمان در شهر پرند

اگر نگاهی به قیمت خانه های مناطق مختلف استان تهران بیندازید، متوجه می شوید که قیمت آپارتمان در شهر پرند بسیار معقول و نسبتا کمتر از سایر مناطق می باشد. همین امر باعث افزایش سرمایه گذاری در این شهر می گردد. در واقع افراد ترجیح می دهند برای سود بیشتر در آینده، نسبت به خرید خانه در این شهر اقدام نمایند. البته در صورتی که بودجه زیادی دارید، پیشنهاد می شود در چهار فاز اول پرند به خرید خانه های ویلایی بپردازید. هزینه خرید ویلا در مقایسه با خانه های مسکن مهر بیشتر می باشد، در نتیجه در آینده نیز سود بیشتری خواهید کرد.

با توجه به نوساناتی که در جامعه وجود دارد، نمی توان مبلغی ثابت برای خرید و فروش آپارتمان در پرند در نظر گرفت. از این رو برای کسب اطلاعات دقیق حتما به املاکی مطمئن مراجعه نمایید. در حال حاضر به طور معمول می توان گفت قیمت هر متر در پرند بین 3 الی 5 میلیون تومان است. بد نیست بدانید که خانه های فاز دو و سه در مقایسه با سایر مناطق پرند، در ردیف مسکن های گران قرار می گیرند.

با توجه به قیمت آپارتمان در شهر پرند، اجاره مسکن های آن نیز بسیار به صرفه می باشد. افراد با مبلغی حدود 50 الی 70 میلیون تومان می توانند نسبت به رهن کامل یک خانه اقدام نمایند. اجاره نمودن خانه هایی با امکانات زیاد در شهر پرند با مبلغ مذکور در حال حاضر برای افراد امکان پذیر است.

قیمت آپارتمان در شهر پرند

 

خرید و فروش آپارتمان پرند |قیمت آپارتمان مسکن مهر در پرند|خرید و فروش آپارتمان مسکن مهر پرند|02156953700 | 02156953800

 

خرید و فروش مسکن مهر در شهر پرند

خرید آپارتمان در پرند شامل خانه هایی تحت عنوان مسکن مهر نیز می شود. می توان گفت که تاکنون بیش از 90 هزار واحد مسکن مهر در پرند ساخته شده است. هر کدام از این واحد ها با توجه به فازی که در آن احداث شده اند، قیمت متفاوتی دارند. در واقع مدتی است که پروژه های زیادی در خصوص احداث مسکن مهر در پرند آغاز شده است. زیاد بودن تعداد پروژه ها باعث واگذاری تعدادی از آنها به پیمانکاران شد. همین مسئله باعث شده تا خانه های مسکن مهر با کیفیتی متفاوت و خارج از زمان مشخص شده در اختیار خریداران قرار گیرند.

در واقع خرید و فروش املاک پرند به امکانات موجود در مناطق مختلف آن بستگی دارد. برخی از مسکن مهر ها به دلیل نداشتن امکانات زیرساختی مناسب همواره به صورت نیمه کاره و خالی رها شده اند. در فاز های بالاتر این مسئله بیشتر به چشم می خورد. از این رو اگر قصد خرید مسکن مهر را دارید، حتما تمام شرایط حاکم را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. بد نیست بدانید که مسکن مهر با امکانات مشابه در شهر پردیس نیز احداث شده اند. با توجه به افزایش قیمت مناطق مختلف تهران، خرید خانه در هر کدام از این شهرها به نفع فرد خریدار می باشد.

خرید و فروش مسکن مهر در شهر پرند

سخن آخر در خصوص خرید و فروش آپارتمان در پرند

در مقاله بالا با نکات مهم خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند آشنا شدیم. به طور خلاصه می توان گفت که خریدن زمین یا خانه در پرند مخصوصا برای افرادی که سرمایه زیادی ندارند، بسیار مناسب است. با گران تر شدن آپارتمان ها، در آینده مبلغ خانه های پرند نیز افزایش خواهد یافت. با افزایش هزینه ملک نیز افراد می توانند سرمایه خود را در آینده دوچندان کنند.

البته باید دقت کرد که خرید و فروش آپارتمان در پرند نسبت به خرید مسکن مهر بهتر است. دلیل آن هم به نیمه کار رها شدن مسکن مهرها مربوط می شود. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات بهتر است افراد در فاز های پایینتر پرند، آپارتمان مورد نظر خود را خریداری نمایند. معمولا در این فاز ها آپارتمان هایی با کیفیت بهتر وجود دارند.

 

خرید و فروش امتیاز مسکن ملی پرند

5/5 (20 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!