خرید و فروش تجاری و مغازه

وبلاگ

۲۴ مهر ۱۴۰۱ 407 بازدید
خرید و فروش تجاری و مغازه |سرمایه گذاری در شهر پرند|بنگاه مسکن پرند|قیمت زمین تجاری پرند|02156953700 | 02156953800

خرید و فروش تجاری و مغازه

خرید و فروش مغازه در شهر پرند تا چه حد سودآور است؟ آیا خرید و فروش زمین تجاری در شهر پرند یک فرصت عالی سرمایه گذاری به شمار می آید؟ چشم انداز پیشرفت شهر جدید پرند به چه صورتی است؟ تا چه میزان می توان به گسترش و توسعه شهر پرند امیدوار و خوشبین بود؟ اینها و سوالات مشابه، جزو سوالاتی هستند که خیلی از سرمایه گذاران در مورد پرند دارند. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. مسلما اطلاع درست از شرایط تجاری و مسکونی در شهر جدید پرند، دید خوبی به سرمایه گذاران می دهند تا برای خرید و فروش مغازه در شهر پرند تصمیم گیری کنند.

 

خرید و فروش تجاری و مغازه |سرمایه گذاری در شهر پرند|بنگاه مسکن پرند|قیمت زمین تجاری پرند|02156953700 | 02156953800

 هدف از احداث شهر جدید پرند چه بود؟

از سال 1352 و با گسترش شهرنشینی و مهاجرت گسترده به پایتخت، طرح ایجاد شهرهای کوچک در کنار شهرهای بزرگ کلید خورد. این طرح ها برای شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز اجرا شد. شهر جدید پرند، یکی از این طرح‌ها بود که به طور جدی در سال 1371 گسترش یافت. از همان زمان خیلی از سرمایه گذاران آینده‌نگر، به خرید و فروش زمین تجاری در شهر پرند پرداختند و توانسته اند از این موقعیت ، سود خوبی کسب کنند. حالا این شهر جمعیت حدود یکصد هزار نفر دارد که مطمئنا شاهد افزایش آن نیز خواهیم بود.

هدف اصلی از احداث شهر جدید پرند، میزبانی از جمعیت زیاد مردم تهران و نواحی اطراف آن و حتی از استانهای دیگر کشور بود. به همین دلیل افزایش جمعیت این شهر اجتناب ناپذیر است و هر روز بر تعداد افراد آن نیز اضافه می شود. از این رو پتانسیل بسیار خوبی برای فعالیت‌های تجاری دارد. در حال حاضر مناطق منحصر به فردی در شهر پرند وجود دارند که برای املاک تجاری و مغازه پرند  بسیار مناسب هستند و موقعیتشان به گونه ای است که امکان جذب مشتری در آنها بسیار زیاد است.

خرید و فروش مغازه در شهر پرند، یک فرصت استثنایی و تکرار نشدنی!

 

 

چرا خرید و فروش مغازه در شهر پرند یک سرمایه گذاری منحصر به فرد است؟

تا چند سال پیش یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای رفت و آمد از تهران به  شهر جدید پرند و دیگر شهرهای اطراف تهران، نیود مسیرهای اختصاصی بود. از آنجایی در حال حاضر شاهد تکمیل مترو تهران پرند هستیم، ارزش زمین ها در این شهر افزایش داشته و پیش بینی می شود این افزایش با شیب کم ادامه داشته باشد. با تکمیل مترو، امکان حمل و نقل و ارتباط بین تهران و پرند با سرعت بسیار زیادتری در حال انجام است. این موضوع، نشان دهنده سرعت توسعه در این شهر می باشد.

شهر پرند در ۳۰ کیلومتری تهران واقع شده و در تقسیمات کشوری، جزو شهرستان رباط کریم به شمار می‌رود. این شهر در 7 فاز گسترش یافته و در هر دو حوزه مسکونی و صنعتی، پیشرفت بسیار زیادی داشته است. به علت مجاورت با فرودگاه، ترافیک و آلودگی ناچیز، داشتن دو دانشگاه آزاد و پیام نور، نزدیک بودن به آزادراه های تهران-قم و تهران-ساوه و امکانات تفریحی بسیار زیاد و موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد،  این شهر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در املاک به شمار می آید. در حال حاضر املاک و ساختمان های تجاری این منطقه، دارای قیمت های نسبتاً پایین و مناسبی هستند.

به طوری که اقشار مختلف جامعه، به خصوص اقشار متوسط رو به پایین، می‌تواند برای خرید املاک مسکونی و تجاری در شهر پرند اقدام کنند. از آنجایی که تفاوت قیمت ها بین تهران و پرند قابل توجه است، این قشر می توانند برای خرید و فروش مغازه در شهر پرند اقدام کنند.

خرید و فروش مغازه در شهر پرند، یک فرصت استثنایی و تکرار نشدنی!

 

خرید و فروش تجاری و مغازه |سرمایه گذاری در شهر پرند|بنگاه مسکن پرند|قیمت زمین تجاری پرند|02156953700 | 02156953800

 اهمیت خرید و فروش زمین تجاری و فعالیت های اقتصادی در شهر پرند

از آنجایی که یکی از مشکلات بزرگی که معمولاً اقتصاد ایران با آن مواجه بوده، تورم ۳۰ درصدی است، خیلی از کارشناسان به سرمایه گذاران، خرید خانه و املاک تجاری و مغازه را در شهرهای جدید (از جمله پرند) توصیه می کنند. معمولا میزان افزایش قیمت املاک به موازات تورم بیشتر می شود. از این رو حتی اگر به دید سرمایه گذاری، قصد خرید مغازه در پرند را داشته باشید باز هم سودآوری آن تضمین شده است. با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روزافزون هزینه ها در شهرهای بزرگ مانند تهران، احتمال اینکه جمعیت قابل توجهی از ساکنین پایتخت به سمت شهر های جدید (مثل شهر پرند) مهاجرت کنند، بسیار زیاد است. از این رو پیش‌بینی می‌شود توسعه این شهرها به سرعت انجام شود و شاهد رونق سرمایه گذاری و خرید و فروش مغازه در شهر پرند باشیم.

 

خرید و فروش تجاری و مغازه |سرمایه گذاری در شهر پرند|بنگاه مسکن پرند|قیمت زمین تجاری پرند|02156953700 | 02156953800

 

 وضعیت فعالیت های تجاری و اقتصادی در شهر جدید پرند

هم اکنون فعالیتهای تجاری، صنعتی و بازرگانی در شهر جدید پرند رونق دارد. شهرک های صنعتی مختلفی اطراف پرند در حال فعالیتند و چند شهرک صنعتی جدید هم در نزدیکی این شهر، در حال احداث هستند. پرند، یک شهر مدرن و با همه امکانات لازم است. پس از تکمیل خطوط مترو نیز، رفت و آمد از این شهر به پایتخت،ساده تر شده و هم اکنون اکثر ساکنان این شهر، در تهران مشغول به کار هستند. به همین دلایل، به احتمال زیاد این شهر، یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجرت از شهر تهران و حتی شهرهای دیگر کشور خواهد بود. از این رو سرمایه گذاری و خرید مغازه در شهر پرند می تواند یک گزینه و فرصت عالی باشد.

 

خرید و فروش مغازه در شهر پرند، یک فرصت استثنایی و تکرار نشدنی!

کلام آخر

با توجه به هزینه ها و دستمزدها می توان گفت قشر عظیمی از مردم، توانایی خرید مغازه یا ملک در شهرهای بزرگ مانند تهران را ندارند. اما این توانایی را دارند که در شهرهای اطراف آن، مثل پرند املاک مختلف را خریداری کنند. به عبارت دیگر یکی از بهترین و جذاب ترین فرصت ها و موقعیت ها برای خرید و فروش مغازه و املاک تجاری، در شهر جدید پرند است.

 

 

 

جالب است بدانید که خرید و فروش ملک در پرند  به قدری در چند ماه گذشته (مخصوصا بعد از تکمیل مترو) رونق یافته که برخی از مشاورین املاک، تمرکز خود را صرفا روی شهر پرند گذاشته اند. خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند که سرمایه گذاری روی خرید زمین های تجاری ، بسیار سودآورتر از خرید و سرمایه گذاری روی املاک مسکونی است. به خاطر اینکه معمولا قیمت زمین های تجاری بالاتر زمین های مسکونی است. به همین دلیل خرید و فروش تجاری و مغازه می تواند برای افرادی باشد که قصد سرمایه گذاری یا حتی فعالیت های اقتصادی دارند، یک تصمیم هوشمندانه تلقی شود.

5/5 (30 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!