خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند

موقعیت و ویژگی های شهر پرند

خرید و فروش خانه در شهر پرند به خاطر موقعیت و ویژگی هایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این شهر در 33 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این منطقه با آزادراه تهران ساوه در یک مسیر می باشند. شهر پرند شهری نو و تازه تاسیس می باشد و شرایط مناسب آن موجب شده که روز به روز بر جمعیت آن افزوده شود. همچنین افرادی که از شهرستان به تهران می آیند می کنند شهر پرند را گزینه مناسبی برای زندگی می دانند و اقدام به خرید خانه در پرند می کنند. شهر پرند با وجود امکانات و خدمات رفاهی و از طرف دیگر قیمت مناسب و ارزان گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. شهر پرند یک شهر در حال رشد می باشد که دارای خدمات رفاهی و تجاری می باشد.

 

شماره همراه : 09106667004

تلفن ثابت : 02156953700

تلفن ثابت : 02156953800

تلفن ثابت : 02156728098

خرید فروش خانه در شهر پرند با قیمت مناسبی انجام می شود و نسبت به منطقه های مجاور قیمت کمتری دارد. شهر پرند 7 فاز دارد که تعدادی از این فاز ها هنوز به مرحله ی بهره برداری نرسیده است. فازهای 2 و 3 چون از نظر امکانات و خدمات دارای موقعیت بهتری هستند گرانتر از فاز های دیگر می باشند. در واقع در شهر پرند هرچه تعداد فاز ها بیشتر می شود امکانات کمتر می شود. بنابراین بهتر است برای خرید خانه در شهر پرند به فاز های دارای امکانات مراجعه کنید. البته فاز های آخر با توجه به موقعیت و خدمات پایین تر قیمت ارزان تری را دارند. همچنین قیمت آپارتمان در شهر پرند نسبت به شهر های دیگر اطراف تهران مانند اندیشه و پردیس بسیار مناسب تر می باشد. البته با وجود استقبال زیاد از این منطقه بعید نیست که در آینده ای نه چندان دور با افزایش قیمت همراه باشد.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند |02156953700|خرید و فروش مسکن مهر پرند|02156953800|بنگاه پرند|خرید خانه در پرند|فروش خانه در پرند

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند

 

نحوه خرید و فروش خانه در شهر پرند به چه صورت است؟

خرید و فروش خانه در شهر پرند به صورت پیش فروش و پیش خرید انجام می شود. یکی از روش های خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند خرید مسکن مهر می باشد.  خانه هایی که در پرند می باشند دارای دو سند تک برگ و سند پنج برگ شرکت عمران هستند. شرکت های پیمانکار نیز سند مخصوص به خود را دارا می باشند که پس از تحویل واحد ها سند پنج برگ به آن ها داده می شود. تعدادی از خانه های مسکن مهر پرند در ابتدا به شکل اجاره 99 ساله فروخته شدند و بعدا تغییر آن ها به واحد های ملکی امکان پذیر شد.

سند واحدهای پروژه مسکن مهر اغلب به صورت تک برگ یا به عبارتی شش دانگ عرصه و عیان می باشند. که منظور از عیان نمای ساختمان و آنچه دیده می شود است و منظور از عرصه حق سهم زمین برای مالک آن می باشد. اگر کسی مالک سند پنج برگ باشد و بخواهد سهم زمین یا همان عرصه را نیز دریافت کند می تواند درخواست خرید عرصه را به شرکت عمران اعلام کند و بعد از پرداخت کردن مقدار هزینه ی آن سند تک برگ را دریافت کند.

از روش های دیگر خرید اپارتمان در پرند پیش خرید کردن آن ها می باشد. پیش فروش اپارتمان در پرند بیشتر در فاز های چهار تا شش صورت می گیرد. این روش یک عیب بزرگ دارد که به موقع تحویل ندادن واحد ها می باشد. دلیل این امر این است که چون تعداد پروژه ها زیاد است تعدادی از آن ها را به پیمانکار تحویل دادند. در این روش خریداری خانه خریداران باید بسیار دقت کنند و همه ی جوانب را بررسی کنند. روش دیگری که برای خرید مسکن وجود دارد شرکت در طرح اقدام مسکن ملی می باشد.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند |02156953700|خرید و فروش مسکن مهر پرند|02156953800|بنگاه پرند|خرید خانه در پرند|فروش خانه در پرند

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند

 

 

خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند به صورت وکالتی

خرید و فروش خانه در شهر پرند به صورت وکالتی نیز انجام می شود. خرید وکالتی خانه به این صورت است که فروشنده یک نفر را به عنوان خریدار انتخاب کرده و به او وکالت بلاعزل  فروش می دهد. طبق این وکالت آن فرد هر زمان و به هر کسی که بخواهد می تواند آن ملک را بفروشد. اینکار کاملا قانونی می باشد. باید به این نکته توجه داشته باشیم که هنگام خرید مسکن به صورت وکالتی به موارد مهمی توجه کنیم. در هنگام خرید یا فروش خانه در پرند به صورت وکالتی اول از همه باید مبایعه نامه را به صورت قانونی و رسمی تنظیم کرد. با این کار فردی که وکالت را دریافت کرده است می تواند تمامی اختیارات خود را حتی بعد از مرگ فروشنده ثابت کند. همچنین با رسمی کردن این قرارداد خریدار یک کد رهگیری دریافت می کند که معتبر بودن قرارداد را ثابت می کند . از مزیت دیگر این قرارداد این است که از فروش مجدد ملک خودداری می شود.

برای خرید و فروش مسکن مهر پرند به صورت وکالتی باید قوانین آن را نیز بلد باشیم تا از هر گونه کلاهبرداری جلوگیری شود. تنظیم وکالت نامه فروش زمین یا خانه حتما باید در مکان معتبر مانند دفتر اسناد رسمی باشد. بعد از تنظیم وکالت نامه دو نسخه که یکی برای فروشنده و دیگری برای خریدار می باشد وجود دارد. حتما نسخه ی خود را دریافت کنید. اگر می خواهید زمین یا خانه ای را بخرید که قبلا هم به صورت وکالتی فروخته شده باید حتما وکالت نامه ی اولی که قولنامه شده را از فروشنده تحویل بگیرید. هیچ گونه تاریخی برای مدت زمان وکالت نامه در آن قید نشود. بعد از تنظیم قرارداد کد رهگیری دریافت کنید. توجه داشته باشید که حتما بعد از تنظیم قرارداد آن را مطالعه کنید.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند |02156953700|خرید و فروش مسکن مهر پرند|02156953800|بنگاه پرند|خرید خانه در پرند|فروش خانه در پرند

 

خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند

 

مزایا و معایب خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

خرید و فروش خانه در شهر پرند هم مزیت هایی دارد و هم معایبی. البته که مزیت های آن بیشتر از معایب آن می باشد. از مزیت های شهر پرند می توان نزدیکی آن به تهران را اشاره کرد. با توجه به اینکه دسترسی به امکانات پایتخت را دارد اما از شلوغی و آلودگی آن دور است. آب و هوای این منطقه نیز بدون آلودگی می باشد و دارای هوای خنک و مناسبی است. از نظر امکانات خدماتی و رفاهی و آموزشی منطقه ی مناسب و قابل قبولی می باشد. به دلیل وجود شهرک صنعتی تامین شغلی خوبی نیز دارد. با توجه به آب و هوا و زمین های  موجود کشاورزی نیز در آنجا رونق دارد. از همه مهم تر زمین و خانه در این منطقه قیمت مناسب و ارزانی دارد.

با توجه به مزیت هایی که برای شهر پرند گفته شد معایب آن بسیار کمتر می باشد. از معایب این منطقه می توان به خلوت بودن آن اشاره کرد که ممکن است باعث بروز عواملی مانند سرقت و ناامنی شود.

املاک پرند خرید و فروش مسکن مهر پرند |خرید و فروش مغازه و زمین تجاری در پرند |خرید و فروش ویلایی و دوبلکس پرند|02156953700

املاک پرند 

5/5 (23 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!