مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

مشاور املاک پرند

مشاور املاک پرند

بررسی بهترین مشاور املاک شهر پرند

در سال های اخیر با افزایش واحد های آپارتمانی به سراسر کشور ایران، حجم خرید و فروش این ملک ها نیز با افزایش چشمگیری روبرو شده است. در پی این مسئله، مراکز زیادی با عنوان مشاور املاک به منظور راحت تر کردن خرید و فروش ملک وارد این عرصه شدند. نیاز است که بدانید، امروزه مناطق بسیار زیادی از کشور ایران، از املاک های بسیار بیشتری بهره مند می باشد. علت آن نیز، مهم بودن آن مناطق یا آینده دار بودن آن منطقه موردنظر می باشد. بنابراین شما باید با توجه به تمامی این مسائل نسبت به خرید و فروش ملک موردنظر اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در سال های اخیر مجموعه های زیادی در سراسر کشور ایران، از این طریق سودجویی کرده اند. بنابراین شناسایی کامل چنین مراکزی، مسئله ای بسیار مهم می باشد.

در دهه های گذشته با افزایش مشاور املاک شهر پرند، این منطقه نیز به عنوان یکی از مناطق آینده دار شهر تهران شناخته شد. امروزه نیز شهر پرند به دلیل داشتن ویژگی های مختلف، از بازار املاک مناسبی بهره مند می باشد. اما قبل از خرید و فروش املاک در شهر پرند، نیاز است تا اطلاعات متفاوتی را در رابطه با معاملات این منطقه داشته باشید. قطعا کسب اطلاعات لازم در این زمینه موجب می شود تا شما بتوانید سطح کیفی خرید و فروش املاک خود را بالا ببرید. همچنین شما با داشتن آگاهی لازم در این رابطه، توانایی انجام معاملات بزرگتر را نیز به دست خواهید آورد.

مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

سرمایه گذاری ملک در پرند

کلیه نکات معامله املاک

به طور کلی، سرمایه گذاری در حوزه مسکن های کشور ایران، با رشد چشمگیری روبرو شده و مردم کشور ایران نیز از آن استقبال کرده اند. اگرچه قیمت املاک در سال های گذشته از افزایش قابل توجهی بهره مند بوده، اما با این حال بسیاری از سرمایه گذاران از این شرایط سود برده اند. سود دهی بازار املاک ایران به میزانی برای سرمایه گذاران زیاد بوده که چنین افرادی در سال های اخیر ضرر نکرده اند. به همین دلیل نیز بازار مسکن در کشور ایران از جمله بازار های پرطرفداری شناخته شده که بسیاری از سرمایه گذاران به آن علاقه دارند. نقدینگی بسیار زیاد بازار مسکن و همچنین گستردگی این عرصه تاثیر شده تا بازار مسکن از طرفداران زیادی بهره مند شود.

اما اگرچه بازار مسکن از ویژگی های فوق العاده ای بهره مند است، اما معایب زیادی نیز وجود دارند که سبب صدمه زدن به این بازار شده است. همان طور که می دانید، وضعیت اقتصادی کشور ایران نامطلوب می باشد. در همین راستا میزان کلاهبرداری ها با افزایش چشمگیری روبرو شده است. همان طور که گفته شد، افراد زیادی در عرصه خرید و فروش مسکن فعالیت دارند. به همین دلیل نیز یکی از اهداف کلاهبرداران برای کسب سود بیشتر، بازار مسکن می باشد. بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید و فروش املاک را دارید، حتما از نکات ریز این بازار مطلع شوید. قطعا با بهره گیری از توصیه های ما می توانید به خوبی بازار مسکن را تحلیل کنید و با توجه کافی به خرید و فروش بپردازید. این مسئله موجب می شود تا با خیالی آسوده نسبت به جمع آوری دارایی های خود، اقدام نمایید.

مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

از وجود سند برای ملک موردنظر اطمینان حاصل کنید!

یکی از مسائلی که مشاور املاک شهر پرند نیز پیشنهاد می کند تا به آن توجه ویژه ای داشته باشید، این موضوع بوده که ملک موردنظر شما از سند بهره مند است یا خیر؟ در برخی از نواحی شهر پرند زمین های بزرگی وجود دارند که تنها از یک سند مادر برخوردار هستند. در واقع این زمین ها به قطعات بسیار کوچک تری تقسیم بندی شده اند. اما برای قطعات کوچک تقسیم شده، هیچ گونه سندی تنظیم نشده است. معمولا انتقالات این املاک از طریق مبایعه نامه یا وکالتنامه ها انجام می شود.

خرید و فروش املاک با مشاور املاک شهر پرند

مشاور املاک شهر پرند توصیه می کند تا در چنین شرایطی، توجه ویژه ای را به ماده 22 قانون ثبت داشته باشید. در این ماده ذکر شده، دولت تنها به شخصی که ملک به اسم او ثبت شده و به نام او انتقال داده شده است و این انتقال در دفاتر املاک ثبت شده است را به عنوان مالک اصلی می شناسند. بنابراین می تواند دریافت که در معاملاتی که تنها یک سند مادر وجود دارد، امکان بروز مشکلات مختلف بسیار بالا می باشد. در هنگام بروز چنین مشکلات ملزم هستید تا از طرح دعوای اثبات مالکیت استفاده نمایید. در چنین شرایطی می توانید با اثبات حق خود، حقوق مربوط به خود را دریافت نمایید.

از مالک بودن فروشنده ملک اطمینان داشته باشید

توجه داشته باشید که فروشنده ملک موردنظر شما باید به طور کامل، مالک ملک موردنظر شما باشد. قبل از هر چیزی باید مالک بودن فروشنده به شما احراز شود. البته برخی اوقات نیز داشتن وکالتنامه رسمی از مالک اصلی، می تواند روند فروش شما را آسان سازد. اگر ملک موردنظر شما متعلق به چندین نفر باشد، تمامی افراد باید در حین فروش ملک در شهر پرند حضور داشته باشند. برخی اوقات نیز می توان یک نفر را به عنوان نماینده رسمی چندین نفر به مشاوره املاک شهر پرند معرفی نمود. در چنین شرایطی باید یک وکالتنامه رسمی به منظور اعطای نمایندگی رسمی وی، در اختیار نماینده باشد.

مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

توجه زیادی را به موقعیت ملک موردنظر خود دهید!

 یکی از مسائلی که مجموعه مشاور املاک شهر پرند نیز بر روی آن تاکید ویژه ای دارد، توجه بسیار زیاد به موقعیت ملک می باشد. هیچ گاه بدون بازدید از یک ملک، نسبت به خرید و فروش آن ملک اقدام نکنید. چرا که این مسئله موجب می شود تا شما در آینده با مشکلات بسیار زیادی روبرو شوید. شما باید از ابتدا نما های خارجی و داخلی و تمامی مسائل مربوط به ملک موردنظر خود را جزئیات کامل بررسی کنید. همچنین شما می توانید با پرسیدن سوال از سایر همسایگان یا افرادی که در آن محله ساکن هستند، اطلاعات بهتری را به دست آورید.

دقت به نکات مختلف برای خرید مسکن

تاسیسات خانه موردنظر ر! قبل از خرید ملک بررسی کنید!

قطعا هیچ فردی علاقه ندارد تا پس از خرید خانه موردنظر خود با مشکلات گوناگونی نظیر مشکلات تاسیساتی روبرو شود. بنابراین مجموعه مشاور املاک شهر پرند نیز به شما پیشنهاد می کند تا در این زمینه از یک فرد تعمیرکار کمک بگیرید. خانه های قدیمی نیز از لوله کشی های ضعیفی بهره مند هستند که می توانند در آینده سبب به وجود آمدن خرج های سنگین شوند.

مفاصا را در خرید و فروش ملک فراموش نکنید!

قبل از این که به خرید ملک موردنظر خود بپردازید، حتما از مجموعه مشاور املاک شهر پرند مشورت بگیرید و از بدهی های ملک مطلع شوید. اکثریت املاک بدهی های زیادی را به ادارات و دستگاه های دولتی مانند شهرداری و اداره مالیات دارند. بنابراین شما باید قبل از انتقال ملک، از فروشنده اطمینان حاصل کنید که ملک موردنظر، هیچ گونه بدهی ندارد. همچنین تسویه بدهی های مربوط به شارژ ساختمان نیز از جمله مواردی بوده که باید به آن توجه کنید. لطفا پس از گرفتن تایید مفاصا نسبت به انجام فعالیت های نهایی از طریق مشاور املاک شهر پرند اقدام نمایید.

رضایت مشتری و همکاری مجدد، مشاوره صادقانه

گرفتن رضایت مشتری برای تمامی املاک ها به عنوان اولویت شناخته نمی شود. اما رضایت مشتری و همکاری مجدد با مشتری موردنظر از جمله اولویت های مشاور املاک شهر پرند به شمار می رود. بنابراین شما باید به سراغ مراکزی بروید که داشتن رضایت مشتری را در اهداف و اولویت های اصلی خود قرار دهند. در چنین شرایطی قطعا می توانید مشتری های زیادی را در آینده به دست آورید.

یکی از مشخصات مشاور املاک شهر پرند که به وسیله آن اعتبار مجموعه خود را به مشتریان نشان می دهند، مشاوره صادقانه می باشد. در واقع مجموعه ای که تمامی امور مربوط به ملک موردنظر شما را در اختیار شما بگذارد، قصد دارد تا شما را در خرید ملک کمک کند. بسیاری از مراکز فروشنده املاک، هدف خود را تنها فروش ملک قرار داده اند. اما در مشاور املاک شهر پرند بدین گونه نبوده و تمامی مشاورین، صداقت را به عنوان پایه ارتباط با مشتری قرار داده اند. بنابراین حتما با مراکزی به همکاری بپردازید که با ارائه اطلاعات لازم در این زمینه، سعی دارند تا کیفیت خرید ملک شما را افزایش دهند.

خرید و فروش املاک با بهترین شرایط

مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

جذب سرمایه گذار ملک در پرند

در سال های اخیر، شهر پرند به عنوان یکی از مناطق پر بازدید در سراسر کشور ایران شناخته شده است. علت آن نیز مناسب بودن این شهر برای خرید و فروش ملک می باشد. به همین جهت امروزه، مشاور املاک شهر پرند وارد عرصه خرید و فروش مسکن در این عرصه شده است. بنابراین شما می توانید برای سرمایه گذاری بر روی املاک و کسب سود های کلان، به راحتی نسبت به سرمایه گذاری در این منطقه اقدام کنید. چرا که بسیاری از تحلیل گران بازار بر این عقیده هستند که شهر پرند در آینده، سود های کلانی را به صاحبین املاک ارائه خواهد داد.

بنابراین جذب سرمایه گذار در سال های اخیر توسط مشاور املاک شهر پرند با افزایش بیشتری صورت گرفته است. شما نیز می توانید با اعتماد به مجموعه ما به راحتی نسبت به سرمایه گذاری خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که تمامی مجموعه های املاک، اطلاعات صحیحی را در این زمینه به شما ارائه نمی دهند. تنها چندین مرکز مجرب و حرفه ای که اهداف خود را مطابق اهداف خریداران قرار داده اند، در این زمینه شما را یاری می دهند.

نکات مربوط به خرید و فروش مسکن مهر

در سال های گذشته به دلیل افزایش تمایل مردم کشور ایران به خرید ملک مسکن مهر، در خرید و فروش این نوع مسکن نیز کلاهبردارانی وارد شده اند. به همین منظور، باید تمامی نکات و مبانی مربوط به خرید و فروش مسکن مهر را از گذشته مورد بررسی قرار داد. یکی از نکات مهم در خرید و فروش مسکن مهر، نوع مالکیت بنا می باشد. مسکن های مهر در تقسیم بندی های انجام شده دارای دو نوع مالکیت ملکی و اجاره ای، به صورت 99 ساله می باشد.

خرید آپارتمان های مسکونی با بهترین قیمت

در واحد های مسکن مهر که به صورت مالکیت ملکی هستند، زمین و ساختمان از سوی فروشنده قابلیت انتقال خواهند داشت. اما در اجاره های 99 ساله، تنها می توان ساختمان موردنظر را انتقال داد. بنابراین در خرید و فروش مسکن مهر باید به این مسئله توجه داشته باشید. دقت کنید که مسکن مهر از نکات و جزئیات بسیار کوچک تری نیز بهره مند می باشد که می تواند در معاملات شما مهم باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا برای دریافت این اطلاعات، حتما از مشاور املاک شهر پرند کمک بگیرید.

مشاور املاک پرند |خرید و فروشی تخصصی مسکن مهر شهر پرند|خرید و فروش مغازه و زمین های مسکونی |02156953700 | 02156953700

نکات مربوط به خرید و فروش اپارتمان های سند دار

به طور کلی آپارتمان های سند دار نیز از ویژگی های زیادی مانند رسمی بودن بهره مند هستند که این مسئله سبب راحت تر شدن انتقال می  شود. یکی از اصلی ترین مسائلی که باید در خرید ملک سند دار توجه کنید، مطابقت نام فروشنده و نام صاحب سند می باشد. در بسیاری از ملک های امروزی، از طریق جعل اسناد، خرید و فروش های تقلبی صورت می گیرد. به همین منظور نیز باید حتما توجه داشته باشید تا در خرید و فروش ملک سند دار به مشکل نخورید. فروش ملک های سند دار معمولا از طریق وکالتنامه یا قرار دادن یک نماینده قانونی نیز صورت می گیرد. تیم مشاور املاک شهر پرند پیشنهاد می کند تا برای جلوگیری از دردسر، حتما ملک هایی را خریداری کنید که تنها از یک مالک بهره مند هستند. چرا که برخی اوقات وجود چند مالک برای فروش ملک و نارضایتی یکی از آن افراد، موجب می شود تا شما نتوانید انتقال سند را به درستی انجام دهید.

معاملات مسکن با مشاور املاک شهر پرند

جمع بندی

همان طور که متوجه شدید، در سال های اخیر، روش های کلاهبرداری خرید و فروش ملک با تغییرات زیادی روبرو شده است. به همین منظور نیز، برای جلوگیری از این روش ها باید، با املاک های معتبری مانند مشاور املاک شهر پرند همکاری کنید. قطعا می توانید با ایجاد همکاری با یک مجموعه معتبر و سرشناس، میزان کیفیت معاملات خود را بالاتر ببرید و با خیالی آسوده نسبت به امضای قرارداد معاملات مختلف خود اقدام نمایید. شما می توانید برای سرمایه گذاری در شهر پرند، تنها با کارشناسان مشاور املاک شهر پرند تماس بگیرید تا بتوانید در این زمینه از اطلاعات بیشتری بهره مند شوید.

 

 

 

مشاورین املاک پرند تهران

 

با سلام خدمت کاربران سایت املاک پرند بنده حسین هدایتی هستم مشاور شما در امور خرید و فروش خانه های شخصی ساز و ملک های مسکن مهر در کلیه فاز های شهر پرند

برای کسب اطلاعات بیشتر ممنون میشم تماس بگیرید

09106667004

02156953700

02156953800

5/5 (18 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!