خرید و فروش زمین مسکونی پرند

 

خرید و فروش زمین در شهر پرند به علت پتانسیل بالای این منطقه امروزه رونق فراوانی پیدا کرده است. آیا شما نیز علاقه‌مند به خرید زمین مسکونی در پرند هستید؟ به طور کلی برخی مناطق وجود دارند که در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته‌‌اند و هنوز نیز زمین‌ها در این مناطق در حال پیشرفت و افزایش قیمت هستند. با توجه به رشد جمعیت و محدودیت تعداد زمین‌های موجود، قیمت زمین رو به افزایش است. اگر شما نیز زمینی جز دارایی‌های خود دارید مطمئن باشید که در چند سال آینده با توجه به افزایش قیمت زمین، ارزش دارایی‌های شما نیز چندین برابر خواهند شد. به دلیل اهمیت کسب اطلاعات در این زمینه، در نظر داریم در این مطلب شما را با نکات مهم در رابطه با خرید و فروش زمین در شهر پرند آشنا می‌کنیم.

شماره های تماس 

09106667004

02156953800

02156953700

اگر با هر بودجه‌ای تا به امروز صاحب خانه نشده‌ای پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

 

شهر پرند دارای چه ویژگی‌های است؟

خرید و فروش زمین در شهر پرند با توجه به موقعیت بی‌نظیر این شهر، رونقی بی‌سابقه دارد. پرند شهری تازه تاسیس در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران است که به علت وجود بزرگ‌ترین پروژه‌های مسکن مهر در این شهر بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. شهر پرند از لحاظ موقعیت مکانی دارای اهمیت ویژه‌ای است. وجود پارک‌های علم و فناوری در این شهر، نزدیکی به فرودگاه امام خمینی و وجود شهرک صنعتی در آن، باعث ترغیب بسیاری از افراد به خرید زمین مسکونی در پرند شده است. به طبع آن بسیاری نیز مشتاق به فروش زمین مسکونی در پرند هستند. وجود خط راه آهن و مترو در این شهر باعث شده است شهر پرند به عنوان یکی از مهم‌ترین شریان‌های ارتباطی کشور محسوب شود.

پرند شامل هفت فاز مختلف مسکونی و صنعتی است. در ۴ فاز ابتدایی آن که شامل فازهای صفر تا سه می‌شود، شرکت‌های خصوصی و یا افراد به صورت شخصی اقدام به ساخت خانه کرده‌اند. واحد‌های مسکن مهر نیز در سه فاز بعدی که فازهای چهار تا ۷ هستند احداث شده‌اند. شهر پرند را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های جذب سرمایه در اطراف تهران به شمار آورد. از لحاظ شرایط آب و هوایی می‌توان گفت که پرند به علت نزدیکی به شهر تهران دارای آب و هوایی مشابه تهران است. البته میزان رطوبت پرند بسیار کم‌تر از تهران است و این خود عاملی مهم  جهت کمبود بارندگی در این شهر شده است.

به علت دوری از شلوغی، آلودگی‌ها اعم از صوتی و هوایی در آن بسیار ناچیز هستند و به مراتب کمتر از تهران است. به همین دلیل خرید زمین در شهر پرند موقعیتی عالی برای افراد حساس به آلودگی خواهد بود. فروش زمین در شهر پرند به علت استقبال سرمایه‌گذاران و خریداران مهاجر افزایش چشم‌گیری داشته است.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

خرید و فروش زمین در شهر پرند چه مزایایی دارد؟

خرید و فروش زمین در شهر پرند یکی از سرمایه‌گذاری‌های پر سود و پر بازده در آینده خواهد بود. قیمت بالا و محدودیت زمین‌های تهران باعث شده است بسیاری از افراد تمایل به خرید زمین در حومه شهر تهران را داشته باشند که یکی از بهترین مناطق برای خرید زمین، پرند است‌. با خرید زمین در این منطقه امکان سرمایه‌گذاری و خانه‌دار شدن با سرمایه کمتر برای بسیاری از افراد فراهم شده است. پرند منطقه‌ای با موقعیت جغرافیایی مناسب و امکان دسترسی به فرودگاه امام خمینی است. از طرفی به شهرهای تهران، شهریار، کرج، ساوه و قم نزدیک است. این گزینه این امکان را می‌دهد تا کارمندانی که محل کارشان در یکی از شهرهای گفته شده است به راحتی و بدون نگرانی بتوانند اقدام به خرید زمین در پرند کنند.

ساکنین پرند اغلب مهندسان، پزشکان، کارمندان و حتی بازنشسته‌های نیروی انتظامی هستند که به علت نزدیکی به شهرهای بزرگ و مهم تهران، پرند را برای سکونت برگزیده‌اند.

هوای آلوده تهران و شهرهای بزرگ و پرجمعیت این استان برای بسیاری از گروه‌های حساس، پرخطر است. به همین دلیل دارا بودن شهر پرند از هوای تمیز مزیتی است که ارزش خرید در این شهر را چند برابر می‌کند. قیمت ملک در این منطقه از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است. آب پرند نیز آبی شیرین و گوارا است و قرار گرفتن این شهر در دامنه کوه‌های تخت رستم باعث شده است تا این منطقه از هوایی خنک و مطبوع برخوردار باشد.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

خرید زمین در شهر پرند به علت وجود شهرک‌های صنعتی باعث فراهم شدن زمینه اشتغال برای بسیاری از مشاغل اعم از خدماتی مانند کارگران ساختمانی، تاسیساتی و … می‌شود. دارا بودن مترو و سهولت در رفت و آمد بین شهری و خلوت بودن نیز مزایایی هستند که به مراتب در رشد قیمت زمین‌های این منطقه مؤثر بوده‌اند.

با توجه به تمامی مزایای گفته شده برای شهر پرند مخصوصا نزدیکی به تهران و دسترسی سریع به پایتخت، می‌توان علت ضروری و پرسود بودن خرید و فروش زمین در پرند را دریافت. این منطقه دارای رشد سریعی بوده و جز بهترین مناطق اطراف تهران برای خرید زمین است. با توجه به رشد روزافزون وسعت شهر تهران، شهرهای حومه آن به زودی وارد حریم شهری خواهند شد و جزئی از محله‌های تهران محسوب می‌شوند.

قرار گرفتن در محدوده تهران باعث افزایش قیمت زمین و ملک در مناطقی از جمله پرند که قبلاً جز‌ حومه شهر محسوب می‌شدند، خواهد شد. به همین دلیل خرید و فروش زمین در شهر پرند یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت و پربازده بوده که از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار است.

مهمترین معایب خرید و فروش زمین در شهر پرند

خرید و فروش زمین در شهر پرند دارای مزایای زیادی است. اگرچه در کنار تمام مزایای گفته شده می‌توان چند مورد از عیوب شهر را نیز ذکر کرد که در مقایسه با فراوانی مزایای آن جایگاه چندانی نخواهند داشت.

  • از جمله مهمترین معایبی که برای شهر پرند می‌توان عنوان کرد خلوت بودن آن است. اگرچه برای بسیاری از افراد که از شلوغی فراری هستند و به دنبال محیطی آرام و به دور از دغدغه و همهمه می‌باشند، خلوت بودن شهر یک حسن و مزیت به شمار می‌آید. ولی ممکن است برای کسانی که از شهرهای شلوغ و پرجمعیت مانند تهران به پرند مهاجرت می‌کنند، کمی کسل‌کننده باشد. به مرور زمان این افراد نیز به جمع طرفداران آرامش این منطقه خواهند پیوست.
  • خرید و فروش زمین در شهر پرند باتوجه به بادخیز بودن منطقه در برخی روز‌های سرد زمستان ممکن است مناسب به نظر نرسد. این مورد نیز با در نظر گرفتن افزایش ساخت و سازها و بسته شدن دور تا دور محیط اطراف بسیار کاهش یافته است و امروزه کمتر شاهد وزش این بادها هستیم.
  • دوری از مرکز تهران و طولانی بودن مسیر رفت و آمد برای کسانی که محل کارشان در تهران است می‌تواند معزلی به شمار آید ولی با وجود مترو این مشکل نیز تا حد زیادی برطرف شده است.

خرید و فروش زمین در پرند

هزینه خرید زمین در شهر پرند چقدر است؟

املاک پرند

خرید و فروش زمین در شهر پرند یکی از سرمایه‌گذاری‌هایی است که در آینده نزدیک بازدهی مناسب و بالایی خواهد داشت. با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و فوق‌العاده شهر پرند و مسطح و یکدست بودن بیشتر زمین‌‌های آن، در آینده در این شهر توسعه عرضی خوبی اتفاق خواهد افتاد. به دنبال آن قیمت زمین نیز با افزایش رشد جمعیتی منطقه، بالا خواهد رفت. وجود زمین‌های پرند در کاربری‌های متفاوت مانند کاربری مسکونی، تجاری، تفریحی، کشاورزی و صنعتی باعث جذب خریداران و سرمایه‌گذاران زیادی به این منطقه شده است.

قیمت زمین‌های آن با توجه به نوع کاربری متفاوت هستند مثلا در کاربری مسکونی از متری 9 میلیون تا متری 15 میلیون زمین موجود است. در همه کاربری‌ها اعم از مسکونی، تجاری، تفریحی، صنعتی و حتی کشاورزی در محله‌های با جمعیت کمتر و در حومه شهر، شما می‌توانید زمین با قیمت مناسب‌‌تری در حدود متری 5 تا 6 میلیون تومان پیدا کنید. این موقعیت می‌تواند موقعیتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری افراد با بودجه کم باشد.

معمولا افراد با اهداف متفاوتی اقدام به خرید زمین می‌کنند. بسیاری از مردم خرید و فروش زمین مغازه در شهر پرند و برخی نیز خرید زمین تجاری پرند را بهترین روش برای سرمایه‌گذاری می‌دانند. امروزه قیمت زمین از قیمت آپارتمان پیشی گرفته است و با توجه به استقبال مردم از زندگی در مناطقی مانند پرند، قیمت زمین‌های این منطقه جهش شدیدی داشته است. شما می‌توانید با ساخت ملک در زمینی که خریده‌اید و اجاره دادن آن درآمد خود را افزایش دهید و در عین حال سرمایه اولیه خود را حفظ کنید. سرمایه‌ای که با گذشت زمان رو به افزایش است و سیر صعودی خواهد داشت.

زمین‌های شهر پرند معمولا قطعه‌بندی شده و آماده فروش هستند. شما با توجه به نیاز خود و میزان بودجه و سرمایه‌ای که دارید می‌توانید اقدام به خرید زمین 242 متری در پرند کنید. یا اگر بودجه بیشتری دارید خرید زمین 350 متری در پرند می‌تواند گزینه مناسبی باشد. به هر حال با هر بودجه و سرمایه‌ای که دارید می‌توانید در شهر پرند زمین بخرید و در چند سال آینده از افزایش قیمت و چند برابر شدن سرمایه خود لذت ببرید.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

مسکن مهر در شهر پرند

خرید و فروش زمین در شهر پرند با اطلاع داشتن از 100 هزار واحد مسکن مهر در این شهر بسیار جذاب‌تر می‌شود. مسکن مهر این مجموعه در فازهای 4 الی 6 قرار دارند و برخی از واحدهای آن هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌اند. تکمیل و بهره‌برداری پروژه مسکن مهر بستگی به امکانات زیربنایی و خدمات شهری دارد. قیمت واحدها در فازهای مختلف متفاوت هستند و شما با توجه به میزان بودجه‌ای که دارید می‌توانید اقدام به خرید ملک نمایید.

آیا خرید زمین در شهر پرند توجیه اقتصادی دارد؟

خرید زمین در شهر پرند در سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین و کم ریسک‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه ملک بوده است. امروزه با توجه به رونق و پیشرفت مناطق حومه شهر تهران مخصوصا پرند، خرید ملک و زمین در این منطقه دارای رشد قابل توجهی بوده است. علاوه بر موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر این منطقه، شرایط آب و هوایی عالی و کوتاه بودن مسیر پرند به تهران، رغبت و تمایل بسیاری به خرید زمین در این منطقه ایجاد شده است.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

با توجه به افزایش نرخ جمعیت در تهران و نیاز این افراد به مسکن، شهرهای حومه و مناطق اطراف تهران به زودی جزئی از بافت شهر تهران خواهند شد و همین امر باعث افزایش نرخ قیمت زمین در این مناطق خواهد بود. با توجه به گرانی و کمبود زمین و مسکن در تهران، خرید زمین و ملک در حومه تهران می‌تواند امکان صاحب خانه شدن را با هزینه‌ای کمتر برای افراد فراهم کند. از آنجایی که  قیمت زمین‌ها در این منطقه در چند سال آینده و با توجه به رونق شدید و افزایش قیمت‌ها، چند برابر خواهند شد، می‌توان به توجیه اقتصادی خرید زمین در پرند پی برد.

خرید ملک همواره از مهم‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری بوده است و با توجه به وضعیت کنونی زمین در کشور ما این موقعیت، یک سرمایه‌گذاری پربازده خواهد بود. اگر در انتخاب مکانی که قصد خرید زمین را دارید دقت کنید و منطقه‌ای را انتخاب کنید که رو به رشد و پیشرفت باشد مانند شهر پرند، سود شما تضمینی و این سرمایه‌گذاری کاملا منطقی و توجیه‌پذیر خواهد بود.

خرید زمین و واحد مسکونی در شهر پرند

نتیجه گیری

خرید و فروش زمین در شهر پرند به علت جهش قیمت‌ها در این منطقه، بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای سرمایه‌گذاری خواهد بود. خرید ملک و زمین برای کسانی که قصد یک سرمایه‌گذاری بدون استرس و پرسود را دارند، همیشه بهترین روش است. مخصوصا اگر منطقه‌ای که برای خرید زمین انتخاب می‌کنید رو به رشد باشد و جای پیشرفت خوبی داشته باشد. می‌توانید با کم‌ترین هزینه و سرمایه ملک را خریداری کنید و با کمی صبر در موقعیت مناسب بفروشید یا اقدام به ساخت و ساز کنید. به هر حال انتخاب هوشمندانه و درست مکان خرید، می‌تواند تا حد زیادی بازگشت چند برابری سرمایه شما را تضمین کند.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

پرند یکی از بهترین موقعیت‌ها برای خرید زمین در اطراف تهران است که می‌تواند با یک چشم‌انداز چند ساله به رشد چشم‌گیری برسد‌. خرید زمین در این منطقه برای سوددهی بیشتر حتما باید با نظر و مشورت افراد خبره و متخصص در این زمینه صورت بگیرد. در این مطلب سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی در خصوص خرید و فروش در این شهر را در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما نیز قصد سرمایه‌گذاری و خرید زمین در این منطقه را دارید حتما با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. متخصصان حرفه‌ای و خبره ما در این زمینه شما را یاری می‌کنند.

خرید و فروش زمین مسکونی پرند

5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!