افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند |خرید و فروش امتیاز مسکن مهر پرند | اطلاعیه و مقالات مسکن ملی پرند | 02156953700 | 02156953800

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند

آن‌طور که مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفته است ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن شهر پرند که مشخصا در دولت سیزدهم آغاز شده دارای پیشرفت ۸۵ درصد است که در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس آماری که آبان ماه سال گذشته ارایه شد، در شهر جدید پرند حدود ۲۲۵ هزار  متقاضی برای واحدهای نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار نفر تایید نهایی شدند و برای ۲۷ هزار نفر واحد تعریف شده است. در واقع ظرفیت ایجاد شده در این شهر ۲۰۰۰ واحد بیش از تعداد متقاضیان است که در مراحل بعد به متقاضیان واجد شرایط  تعلق می‌گیرد.

علیرضا جعفری ـ مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داده است: نخستین بسته نهضت ملی مسکن به تعداد ۱۵۰۰ واحد که از خرداد ۱۴۰۱ عملیات اجرای آنها در پرند آغاز شده بود و در مراحل پایانی قرار دارند در هفته دولت (هفته اول شهریورماه) تکمیل و تحویل می‌شود.

وی پیشرفت فیزیکی ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی پرند را ۸۵ درصد عنوان و تصریح کرد: در برنامه است تا بتوانیم سرعت احداث و تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن را در شهرهای جدید تسریع کنیم.

بیشتر بخوانید

  • ساخت ۸۰۰۰ مسکن مازاد در هشتگرد و پرند

دولت سیزدهم تا کنون یک میلیون و ۲۳۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن را به مرحله‌ی اجرا رسانده که ۱۵۰ هزار واحد به شکل گروهی، ۵۵۰ هزار واحد توسط انبوه‌سازان، ۱۱۵۰ واحد توسط نیروهای مسلح، ۱۰۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده، ۱۰۰ هزار واحد خود مالکی، ۲۲۰ هزار واحد مسکن روستایی، اجرایی و عملیاتی شده است. طبق اعلام بانک مسکن تا کنون ۶۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی به حساب سازندگان واریز شده که از این رقم حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان توسط متقاضیان و ۴۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان توسط بانک به پروژه‌ها تزریق شده است.

منبع خبر : isna.ir/xdNZmv

 

املاک پرند 

 

 

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند

5/5 (7 نظر)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!