معرفی شهر پرند

به طور کلی رشد کلان شهر تهران و کرج باعث شده شهرهایی همچون پرند شکل بگیرند. شهر پرند با هدف کاهش جمعیت کلان شهر تهران و بهبود کیفیت زندگی ساخته شده و دارای تمام شرایط ایده آل برای زندگی می باشد. املاک پرند فازهای مختلف شهر پرند را به شما معرفی می کند. با مطالعه بررسی این فازهای مختلف متوجه می شوید که شهر پرند از هر نظر شهر زندگی است. این شهر امکانات و امتیازات شهرهای بزرگ همچون تهران را بدون آلودگی هوا، آلودگی صوتی و… به شما ارائه می کند. از طرفی هزینه زندگی در شهری همچون پرند کمتر از کلان شهرهای تهران و کرج می باشد.

املاک پرند در 7 فاز صنعتی و مسکونی شکل گرفته اند. آخرین فاز این مجموعه، فاز 7 است که با هدف تکمیل فازهای قبل ایجاد شده است. هر کدام از این فازها می توانند با توجه به ویژگی هایی که دارند، منتخب گروه خاصی از افراد باشند.

نتایج بررسی املاک پرند نشان می دهد که فازهای این مجموعه برای سرمایه گذاری و زندگی مورد توجه هستند. معمولاً فازهایی که برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار می گیرند، خلوت تر هستند و فضای آرامی دارند. همین موضوع باعث شده املاک پرند در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

 

"</p

 

پرند در نگاه کلی

اغلب افراد برای فرصت های شغلی، دسترسی راحت، بهبود کیفیت زندگی و امکانات به سراغ زندگی در شهرهای بزرگ می روند. زمانی که املاک پرند تمام موارد مورد نیاز برای زندگی را فراهم می کند، دیگر نیاز به زندگی در کلان شهرهایی همچون تهران وجود ندارد. در حال حاضر پروژه راه اندازی مترو در شهر پرند نیز در حال اجراست که خبر خوبی برای سرمایه گذاران و ساکنان این املاک می باشد. بسیاری از ساکنان پرند در شهر تهران مشغول به کار هستند و با سایر وسایل نقلیه رفت و آمد می کنند. راه اندازی مترو به مراتب دسترسی آن ها را به محل کار راحت تر و سریع تر می کند.

وبلاگ و اخبار املاک پرند

املاک پرند چند نوع هستند؟

به طور کلی املاک پرند در هر فازی یا به شکل شرکتی یا به شکل شخصی یا به عنوان مسکن مهر ساخته شده اند. املاک پرند فاز صفر، یک و دو اغلب مشمول ملک های سنددار و شخصی می باشند. فازهای 3 از نوع تعاونی یا شخصی ساز هستند و به شکل سنددار عرضه می شوند. املاک فاز 4 نیز از نوع تعاونی یا مسکن مهر از نوع سنددار هستند. فازهای 5 و 6 از نوع مسکن مهر و تعاونی ساز هستند.

معرفی پرند

 

"</p

 

پرند شهری است در رباط کریم استان تهران که جزو شهرهای تازه تاسیس و جدید است. این شهر تازه تاسیس، فرصت های سرمایه گذاری زیادی را در اختیار افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند، قرار می دهد، به همین خاطر پرند را با نام شهر فرصت های طلایی می شناسند.

املاک پرند شرایطی برای افراد ساکن در کلان شهرها فراهم می کنند که بتوانند صاحب خانه شوند. حال آن که صاحب خانه شدن در کلان شهرهایی همچون تهران برای کارمندان ساده، بسیاری از پزشکان، کارگران و… غیر ممکن شده است. شهر پرند شهر فرصت ها نامیده می شود، چون فرصت صاحب خانه شدن را به افراد کم درآمد نیز می دهد. این ویژگی با در اختیار داشتن مجموعه ای از امکانات و امتیازات در اختیار افراد قرار می گیرد.

برای اینکه بتوانید در مورد املاک پرند تصمیم درستی بگیرید، بهتر است به وبلاگ و اخبار املاک پرند مراجعه کنید. این اخبار اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می دهد. این وبلاگ متعلق به سایت پرند مسکن می باشد.

موقعیت شهر پرند

شهر پرند از نظر موقعیت در مجاور اتوبان ساوه واقع شده و 35 کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد. عده ای معتقد هستند که این شهر، شهر انتقال پایتخت است. البته هیچ گونه تضمین یا تصمیم قطعی در این باره وجود ندارد. با این وجود این شهر قرار است از 7 فاز به 16 فاز توسعه پیدا کند.

دسترسی به املاک پرند از طریق آزاد راه تهران-قم، آزادراه تهران- ساوه و راه آهن تهران-جنوب فراهم می شود.

ون از دیگر موارد دسترسی به املاک پرند می باشد. این ون ها از تهران به پرند و بالعکس تردد دارند. رفت و آمد بین تهران و پرند با خط اتوبوس و تاکسی نیز امکان پذیر است. این خطوط از پرند به متروی صادقیه تردد دارند و خطوط مربوط به اتوبوس و تاکسی ون نیز از پرند به سمت متروی شاهد تردد می کنند. پرند موقعیت خوبی نسبت به شهرهای مجاور دارد. این شهر 110 کیلومتر با قم، تنها 20 کیلومتر با شهریار، 75 کیلومتر با ساوه، 40 کیلومتر با کرج و 35 کیلومتر با تهران فاصله دارد.

متروی خط یک تهران در راستای آزادراه تهران-قم و فرودگاه امام خمینی حرکت می کند و در نهایت به شهر پرند می رسد. نقطه حرکت این مترو از تهران، ایستگاه شاهد می باشد. قرار است 11 قطار به شکل روزانه در این مسیر رفت و آمد کنند.

 

 

"</p

 

 

چرا املاک پرند؟

املاک پرند در هر فازی موقعیت خوبی برای زندگی فراهم می کنند.

موقعیت و دسترسی مناسب شهر پرند

اول اینکه املاک پرند و خود شهر پرند دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب است. این شهر موقعیت کوهستانی و آب و هوای بسیار مطبوعی دارد. موقعیت این شهر طوری است که دسترسی راحتی به فرودگاه بین المللی امام خمینی ایجاد کرده است که این موضوع از ویژگی های مثبت املاک پرند به حساب می آید. شهر پرند به کلان شهرهایی مثل تهران و کرج و دیگر شهرها مثل شهریار، قم و ساوه دسترسی خوب و نزدیکی دارد. مزیت های املاک پرند تنها به این موارد محدود نمی شوند. در واقع این شهر حرف زیادی برای گفتن دارد.

موقعیت شهر پرند

هوای پاک پرند

املاک پرند با اهداف مختلفی شکل گرفته و توسعه یافته اند. با این وجود یکی از مهم ترین دلایل توسعه این شهر، استفاده از هوای پاک و تمیز است. بسیاری از بیماران تنفسی برای زندگی به چنین فضایی نیاز دارند.

فضای آرام شهر پرند

اغلب افراد تمایل به محیط آرام برای سکونت دارند و به همین دلیل شهر پرند را برای سکونت انتخاب می کنند. بیشترین جمعیت این شهر را کارمندان، پزشکان، بازنشستگان نیروی انتظامی، مهندسان و… تشکیل می دهند. این ساکنین باعث شده اند که محیط شهر پرند به یک محیط ایده آل برای زندگی تبدیل شود. طبیعتاً اگر ساکنین یک محدوده را افراد با شخصیت و با فرهنگ تشکیل دهند، میزان بزهکاری، ایجاد مزاحمت و… کاهش پیدا می کند.

آب آشامیدنی شهر پرند

آب آشامیدنی شیرین شهر پرند به خوبی تامین می شود، بنابراین هیچ گونه نگرانی در مورد تامین آب آشامیدنی وجود ندارد.

قیمت املاک پرند

املاک پرند قیمت مناسبی دارند. اگر قرار باشد شما یک واحد آپارتمان 70 متری یک خوابه را در شهر تهران بخرید، باید چندین برابر قیمت املاک پرند پرداخت کنید. قیمت خرید و فروش ملک در پرند به گونه ای است که بسیاری از افراد را صاحب خانه می کند. به خصوص اگر خرید و فروش مسکن مهر شهر پرند باشد. از طرفی این قیمت ها با توجه به گسترش جمعیت و امکانات در پرند پیشرفت قابل توجهی دارند، بنابراین این املاک برای خرید و فروش و سرمایه گذاری گزینه‌ی مناسبی هستند.

شهر پرند

زمینه شغلی پرند

فراموش نکنید که شهر پرند یک شهر مسکونی و صنعتی است، بنابراین امکان اشتغال در این شهر نیز وجود دارد. شهرک های صنعتی متعدد، بازار کاری مربوط به شغل های خدماتی، تاسیسات و… از جمله مشاغل ایجاد شده در شهر پرند هستند.

دسترسی و رفت و آمد به پرند

رفت و آمد به شهر پرند با توجه به امکانات حمل و نقلی متنوع به راحتی انجام می شود. این شهر ترافیک ندارد و خلوت است، به همین خاطر دیگر خبری از آلودگی صوتی، ازدحام بیش از اندازه جمعیت، ترافیک سنگین و غیر قابل کنترل، صف های طولانی فروشگاه، صف های طولانی نانوایی، پمپ بنزین و… نیست.

نوساز بودن املاک

گروه دیگری از افراد نیز هستند که املاک پرند را به دلیل نوساز بودن انتخاب می کنند. همان طور که می دانید نوساز بودن خانه و آپارتمان می تواند یک ویژگی مثبت برای محل سکونت باشد، چرا که اغلب ساختمان های قدیمی با مشکلات بسیاری از جمله انسداد لوله، بوی نامطبوع، ایمنی نامناسب، خرابی سازه و… مواجه هستند.

 

 

"</p

 

معایب شهر پرند

املاک پرند نیز مانند هر محیط دیگری دارای معایبی نیز هستند.

  • اول اینکه متاسفانه اغلب آپارتمان های سنددار این مجموعه بدون آسانسور هستند.
  • منطقه پرند بادخیز است و این موضوع به دلیل موقعیت و کم بودن تراکم ساختمان ها می باشد.
  • خلوت بودن شهر پرند نیز از دیگر مسائلی است که برخی از افراد از آن متنفر هستند.
  • مشکل مهم دیگری که در املاک پرند وجود دارد، این است که هر چه به سمت املاک پرند فاز5 و املاک فاز6 حرکت می کنیم، از امکانات و تجهیزات در نظر گرفته شده برای شهر کم می شود. این فازها به مسکن مهر تعلق دارند. اگر به دنبال سکونت در شهر پرند هستید، بهتر است زندگی در فازهای صفر تا 3 را انتخاب کنید. این فازها قیمت بیشتری دارند اما گزینه ای مناسب برای خرید ملک در پرند هستند.

معرفی فازهای مختلف املاک پرند

بوستان بزرگ مشاهیر از جمله بوستان های در حال احداث است که بین فاز3 و 4 پرند قرار می گیرد. این بوستان قرار است به محلی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح تبدیل شود. املاک پرند فاز صفر نسبت به دیگر فازها موقعیت ایده آل تری برای زندگی دارند. رمپ ویژه نابینایان و معلولان، پیست دوچرخه سواری، سالن آمفی تئاتر 3 هزار متر مربعی، نگارخانه و… از جمله امکانات تفریحی در نظر گرفته شده برای فاز صفر هستند. از دیگر امکانات پرند باید به 40 مدرسه، 4 واحد درمانی، 5 کلانتری، 84 فضای سبز، 10 مسجد و… اشاره کرد.

در جنوب شهر پرند نیز بزرگ ترین مرکز تفریحی-اقامتی خاورمیانه را می توان مشاهده کرد. وسعت این مرکز تفریحی معادل 20 هکتار بوده و سرزمین ایرانیان نام دارد. پینت بال، سینما، شهربازی کودکان، رستوران، پیست موتور، زمین گلف، پیست اتومبیلرانی، دریاچه مصنوعی و… از امکانات سرزمین ایرانیان می باشند.

 

"</p

 

معرفی شهر پرند

املاک پرند فاز صفر

املاک پرند فاز صفر قدیمی ترین املاک شهر پرند را به خود اختصاص می دهند. قطعات زمین این فاز به شکل باز و بزرگ هستند، به همین خاطر ساختمان های این محدوده فشرده و متراکم نیستند. فاز صفر پرند در ابتدای بلوار چهارباغ قرار گرفته و جمعیت کمی دارد. این جمعیت نسبت به دیگر فازهای پرند سنجیده می شود. افرادی که دوست دارند در محیطی به دور از شلوغی و ازدحام زندگی کنند، بهتر است فاز صفر را برای زندگی انتخاب کنند.

اکثر خانه هایی که در فاز صفر ساخته شده اند، از نوع ویلایی، لوکس و شخصی هستند. این فاز امکانات بهداشتی، آموزشی و رفاهی بسیاری دارد. تقریباً این فاز هیچ عیبی ندارد. البته قیمت زمین و خانه در املاک فاز صفر بالاست.

املاک پرند فاز1

املاک پرند فاز یک هم جزو قدیمی ترین فازهای شهر پرند به حساب می آیند. طرح این فاز از سال 1369 کلید خورد و اکنون تکمیل شده است. این فاز تراکم جمعیتی پایینی دارد و در بلوار علامه طباطبایی و شهدا قرار گرفته است. جمعیت این فاز از فاز صفر به مراتب بیشتر بوده و از نظر سبک خانه سازی دقیقاً شبیه به فاز صفر می باشد. البته نکته مهم در مورد مقایسه این دو فاز این است که فاز یک از نظر دسترسی به مرکز شهر و امکانات در وضعیت مناسب تری قرار دارد. آتش نشانی، مدارس، بوستان کوهسار، پارک ها، مهد کودک و مراکز آموزشی، مراکز درمانی، کلانتری از جمله امکانات فاز یک می باشند. خیابان های این فاز نیز دارای ترتیب خاصی می باشند. نام این خیابان ها برگرفته از قله های کشور یعنی سهند، سفیدار و… می باشد.

 

"</p

 

املاک پرند فاز2

نکته مهم در مورد املاک پرند فاز2 این است که 50 درصد شهر پرند در 2 فاز 2 و 3 جای گرفته است. شرکت های ساخت و ساز بسیاری در املاک پرند فاز2 قرار دارند. این شرکت ها ساختمان ها را با تیپ های مختلفی می سازند. این موضوع باعث می شود کلیه افراد متناسب با سلیقه خود، خانه و آپارتمان انتخاب کنند.

املاک پرند فاز2

املاک پرند فاز2 امکانات رفاهی متفاوتی را در اختیار ساکنین قرار می دهند. این امکانات شامل مراکز بهداشتی و درمانی، دانشگاه پیام نور، کتابخانه، 6 بوستان و پارک، بانک های خصوصی و دولتی و… است. اداره های دولتی، اداره آب و فاضلاب، مراکز تجاری و اداری، مخابرات و… از جمله امکانات دولتی و اداری املاک پرند فاز2 هستند. اگر تمایل دارید دسترسی خوبی به مجموعه ای از امکانات دولتی و رفاهی داشته باشید و این موضوع برای شما در اولویت قرار دارد، حتماً این فاز را برای زندگی و سکونت انتخاب کنید.

املاک پرند فاز2 برای سرمایه گذاری نیز گزینه ای درخور و قابل توجه هستند، چون بافت های متفاوتی دارند و همین موضوع امکان انتخاب آپارتمان دلخواه را ساده تر می کند.

املاک پرند فاز3

املاک پرند فاز3 نسبت به سه فاز قبلی قدمت کمتری دارد و می توان آن را به عنوان فاز جدید معرفی کرد. این فاز تراکم جمعیت بالاتری نسبت به سه فاز صفر، یک و 2 دارد. بخشی از املاک پرند فاز3 به ساختمان های مسکن مهر اختصاص دارد. این بخش ساخت ضعیفی دارد اما تراکم جمعیت بالایی را به خود اختصاص می دهد.

یکی از ویژگی های مثبت و قابل توجه املاک پرند فاز3 این است که تمرکز  خوبی از نظر خدمات دارد. این موضوع در تمام قسمت های فاز3 به خوبی دیده می شود. تراکم خدمات باعث شده که ساکنین این فاز نیاز به طی کردن مسافت های طولانی برای انجام کارهای اداری، خرید و… نداشته باشند.

املاک پرند فاز3

املاک پرند فاز3 قیمت مناسبی دارند. می توان گفت قیمت املاک این فاز نسبت به فازهای صفر، یک و 2  مناسب تر است. برای نام گذاری خیابان های فاز3 از نام شاعران ایران زمین استفاده شده است. افرادی که می خواهند خانه ای با کیفیت و اصولی با قیمت مناسب بخرند، می توانند املاک پرند فاز3 را انتخاب کنند. واقعیت امر این است که املاک پرند فاز3 را می توان در دسته‌ی بهترین املاک شهر پرند معرفی کرد. این املاک هم برای سرمایه گذاری و هم برای سکونت گزینه ای ایده آل هستند.

 

"</p

 

املاک پرند فاز4

املاک پرند فاز4 یکی از فازهای مناسب شهر پرند است. این فاز به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود. درمانگاه شبانه روزی سلام و بوستان بزرگ مشاهیر در این فاز قرار دارد.

املاک پرند فاز4 از نظر دسترسی و موقعیت نیز در وضعیت مناسبی قرار دارند. شما می توانید از طریق بلوار 22 بهمن این فاز به راحتی به فاز صفر دسترسی داشته باشید، همچنین می توانید از طریق بلوار جمهوری یا همان چهار بانده نیز به فاز صفر دسترسی داشته باشید.

املاک پرند فاز4

هم اکنون نیز در فاز4 پرند، پروژه های بسیاری در حال اجرا هستند. در قسمت جنوب املاک پرند فاز4، پروژه های مثل تک سام، آرش ارمه و… در حال اجرا هستند. میثم نهاجا، امیرالمومنین، احجام، نگین، شمیرانات، آذر گستر میانه و… نیز از پروژه های اجرایی شمال فاز4 می باشند. نکته مهم در مورد پروژه های جدید فاز4 پرند این است که اغلب پارکینگ های این مجموعه به شکل مسقف طراحی و ساخته می شوند.

املاک پرند فاز4 از نوع مسکن مهر بوده و به شکل تعاونی ساخته می شوند، به همین خاطر اغلب افراد این فاز را برای سرمایه گذاری ترجیح می دهند.

املاک پرند فاز5

املاک پرند فاز5 در حال تکمیل و بهره برداری هستند، به همین خاطر بیشتر برای سرمایه گذاری مناسب می باشند. متاسفانه در فازهای بالاتر رسیدگی به امکانات ضعیف تر می شود. بسیاری از پروژه ها و ساخت و سازهای در حال اجرا نیز گاهی اوقات رها می شوند اما خوشبختانه املاک پرند فاز5 فاقد این نوع مشکلات می باشند. این مجموعه با توجه به رشدی که پشت سر گذاشته، در حال تکمیل پروژه های مختلف است. متروی تهران-پرند از این فاز عبور می کند و دسترسی به تهران راحت تر و سریع تر خواهد شد.

املاک پرند فاز5 به ساختمان های مسکن مهر اختصاص دارند، بنابراین آن ها از هر نظر می توانند گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری باشند. همان طور که می دانید پروژه های مسکن مهر با قیمت نازل تری معامله می شوند. این موضوع باعث شده خرید و فروش مسکن مهر شهر پرند در این فاز قوت بگیرد.

املاک پرند فاز5

املاک پرند فاز5 در ابتدا با مشکلات شدید امکانات رفاهی و تفریحی همراه بودند اما بهره برداری از دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی باعث شده این فاز وضعیت مناسب تری از امکانات را تجربه کند.

منطقه آفتاب یا همان منطقه کوزو فاز یکی از مناطقی است که به شدت مورد استقبال سرمایه گذاران قرار می گیرد، چون این منطقه امکانات خوبی را ارائه می دهد و از هر نظر مناسب تر می باشد.

 

"</p

 

املاک پرند فاز6

املاک پرند فاز6 نیز می تواند برای سرمایه گذاری ایده آل باشد. پروژه های متعددی در این فاز در حال اجرا هستند. در واقع این پروژه ها و سرعت تکمیل آن ها نشان می دهد که فاز 6 بسیار آینده دار است. املاک پرند فاز6 به سرعت افزایش قیمت را تجربه می کنند، چون با تکمیل پروسه ساخت و افزایش امکانات، قیمت ملک و زمین نیز در این مجموعه بالاتر می رود.

نکته قابل توجه در مورد املاک پرند فاز6 این است که این فاز آپارتمان های مختلفی دارد. این آپارتمان ها با توجه به نوع امکانات، ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. آپارتمان هایی که در فاز6 ساخته شده اند، از هر نظر ایده آل هستند. این آپارتمان ها با قیمت مناسبی پیش فروش می شوند و با کیفیت مناسبی ساخته شده اند.

املاک پرند فاز6

خانه های مسکن مهر و خانه های شرکتی بیشترین آپارتمان های فاز6 پرند را به خود اختصاص می دهند. این خانه ها با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می شوند و از هر نظر برای سرمایه گذاری مناسب می باشند.

املاک پرند فاز7

ادامه‌ی ساخت و ساز مسکن مهر را می توان در املاک پرند فاز7 مشاهده کرد. خرید و فروش امتیاز مسکن ملی شهر پرند از مواردی است که در فاز 7 انجام می شود. این موضوع می تواند معاملات سودمندی را برای افراد به همراه داشته باشد. فاز 7 فعلاً امکانات رفاهی چندانی ندارد اما طرح مسکن ملی در این فاز اجرا می شود. این طرح برای زوج های جوانی است که صاحب خانه نیستند. این زوج ها با خرید و فروش امتیاز مسکن ملی شهر پرند می توانند با قیمت بسیار کم صاحب خانه شوند. برای انجام خرید و فروش امتیاز مسکن ملی شهر پرند در فاز 7 یا خرید و فروش مسکن ملی شهر پرند در فازهای مختلف می توانید به سایت مسکن پرند مراجعه کرده و اقدام به سرمایه گذاری کنید.

 

5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!