املاک پروژه آرش ارمه پرند

معرفی املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند

 

در روزهای گذار صنعت ساختمان و املاک ایران از شیوه سنتی به مدرن، اهالی این حیطه هم مجهز به علم روز شده‌اند و دیگر خبری از شیوه سنتی گردانندگان املاک نیست. به همین دلیل عبارت «آژانس املاک» بهترین توصیف برای موج جدید است.

در همین راستا شرکت‌های ساختمانی و تاسیساتی زیادی با توجه ویژه به تکنولوژی روز و با اشراف بر این موضوع پا به این عرصه گذاشته‌اند. یکی از سرآمدهای عرصه مورد اشاره، شرکت ساختمانی و تاسیساتی «آرش آرمه» است که در نوزدهمین روز چهارمین ماه سال 1375 تاسیس شد. عمده فعالیت «املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند» در زمینه انبوه‌سازی، پروژه‌های راه و ساختمان و سازه‌های صنعتی است. این شرکت در این زمینه از حاذق‌ترین مهندسان و بهترین مشاوران بهره می‌برد. علاوه بر استخدام کادر مجرب،، گردآوری تجهیزات و ماشین‌آلات، تقویت سیستم مدیریتی و انجام مثبت‌ترین اقدامات، آن چیزی است که شرکت «آرش آرمه» را از همتایان خودش متمایز کرده است. نگرش شرکتی و مشارکتی به نوعی ارزش افزوده برای «آرش آرمه» تبدیل شده است.مطالب و مقالات املاک پرند 

 

شماره های تماس :

ثابت : 02156953700

ثابت : 02156953800

همراه : 09106667004

  

املاک پروژه آرش ارمه پرند |خرید و فروش اپارتمان مسکن مهر فاز4 جنوبی|بنگاه پرند|خرید و فروش اپارتمان مسکن مهر فاز4 شمالی|02156953700

پروژه آرش آرمه پرند

یکی از مشهورترین پروژه در حال انجام «خرید و فروش اپارتمان مسکن مهر شهر پرند »پروژه «آرش آرمه پرند» است. این پروژه در پرند در حال تکمیل و به پایان رسیدن است. «املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند» با اعتقاد به توان بالای مدیریتی، تخصصی و فنی خود در انجام پروژه‌های انبوه‌سازی، درصدد است ضمن استفاده از فناوری‌های نوین ساختمان‌سازی و استفاده از سیستم‌های قالب تونلی به فعالیت خودش بیش از پیش توسعه ببخشد و حتی در صورت امکان  ادامه روند فعالیت‌های خود را در بقیه نقاط پرند و اطراف پی بگیرد و رضایت عمومی‌تری را باعث شود. تعامل «املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند» با شرکت‌های خارجی در این پروژه به خوبی نشان می‌دهد شرکت آرش آرمه چه اهداف بزرگی برای ساکنان پرند دارد.

«املاک فاز4 پرند» احتمالا گسترش روزافزونی خواهد داشت. اما برای متخصصان مجرب و سازندگان، تجربه و کیفیت قطعا خیلی مهم‌تر از کمیت و به پایان سپردن صرف پروژه‌هاست. به همین دلیل هر چند طولانی شدن برخی پروژه‌ها در برخی موارد فرسایشی شده اما به شهادت استفاده‌کنندگان از تسهیلات ارائه شده، خروجی و بازخورد مثبتی داشته است. برای بهبود کار پروژه‌ معمولا از متخصصان متنوعی استفاده می‌شود تا خرد جمعی به وفور شکل بگیرد. همچنین چند فکر به یک فکر غالب باشند و خروجی کار به بهترین نحو رقم بخورد.

ساختمان‌های ساخته شده توسط  شرکت «آرش آرمه» جذابیت بصری خاصی دارد.

 

املاک آرش آرمه پرند

 

«پروژه آرش ارمه شهر پرند» به عنوان یک برند معتبر در سراسر تهران و حومه، عمده تمرکز و فعالیت خودش را در برهه فعلی معطوف به منطقه پرند کرده. این شرکت در حال ساخت و تجهیز چندین ساختمان تجاری، اداری و مسکونی است. بالغ بر 50 پروژه این شرکت در پرند انجام شده یا در حال انجام است و به زودی اهالی پرند اخبار خوش‌تری هم از این نام معتبر می‌شنوند. املاک آرش آرمه در پرند در مدت فعالیتش افزایش یافته که این موضوع نشان از موفقیت کاری پروژه دارد. چه این که در صورت ناکام بودن، قطعا تقاضاهای برای ساخت و ساز از سوی این شرکت افزایش نمی‌یافت.

یکی از دلایل استقبال عمومی و اضافه شدن پروژه‌های آرش آرمه پرند، صداقت و البته تخصص عوامل کار است که فاکتور مهمی از سوی متقاضیان تجهیز و ساخت مسکن و امور تجاری تلقی می‌شود. «پروژه آرش ارمه شهر پرند»در 2 فاز منطقه پرند، عمده فعالیت‌هایش را متمرکز کرده. اما در درازمدت اهداف بزرگ‎‌تری دارد و هدف‌گذاری‌اش را معطوف به تحت پوشش قرار دادن کل منطقه پرند می‌داند. بر همین اساس در حال حاضر«پروژه آرش ارمه شهر پرند» در 2 فاز شهر پرند به تکمیل پروژه‌ها مشغول است. طبق نظر کارشناسانش قرار شده بهترین واحدها با حداکثر ایمنی تحویل خریداران داده شود.

برخی از پروژه‌های «آرش آرمه» هنوز در حال تکمیل است.

املاک پروژه آرش ارمه پرند |خرید و فروش اپارتمان مسکن مهر فاز4 جنوبی|بنگاه پرند|خرید و فروش اپارتمان مسکن مهر فاز4 شمالی|02156953700 

معرفی پروژه آرش آرمه فاز4 پرند

 

 

«ملک پروژه آرش ارمه شهر پرند»در فاز 4 پرند یکی از مشهورترین پروژه‌های انجام گرفته توسط این شرکت است. آرش آرمه در فاز 4 پرند جنب پارک مشاهیر در قسمت جنوبی فاز 4 پرند و نزدیک به ایستگاه قطار تازه تاسیس در جنوب فاز 5 پرند قرار دارد. عموم ساختمان‌های ساخته شده پروژه آرش آرمه در فاز 4 پرند، 6 طبقه و دارای آسانسور است و معمولا 2 اتاق خواب دارد و متراژ هر واحد تقریبا 79 متر برآورده می‌شود. کارها و پروژه‌های شرکت آرش آرمه به حدی مثبت بوده که اخیرا ادعا شده به لطف نمای خاص و ساخت و ساز مناسب، فاز 4 پرند توانایی تبدیل شدن به یک منطقه پرهوادار به لحاظ علاقه مردم به خرید مسکن را دارد و حتی می‌تواند این پتانسیل را داشته باشد که به منطقه خاص گردشگری در اطراف تهران تبدیل شود.

فاز 4 پرند یکی از نقاط مهم و استراتژیک منطقه است. به همین دلیل آرش آرمه می‌خواهد بیش‌ترین بهره را از پتانسیل این منطقه ببرد. آنچه در نهایت به بهبود کیفیت زندگی مردم این منطقه کمک می‌کند. «املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند» در فاز 4 پرند شامل بیش از 200 عملیات ساختمانی است و قرار شده طبق توافقات صورت گرفته، ساخت و سازها در این منطقه طی سال‌های آینده افزایش یابد و عملیات هم سرعت بیش‌تری به خودش بگیرد.

سطح دسترسی آسان از مزایای پروژه «آرش آرمه» محسوب می‌شود.

 

معرفی پروژه آرش آرمه فاز6 پرند

 

«املاک شهر پرند» همزمان در فاز دیگری از پرند هم با قدرت در حال اجراست؛ جایی به نام فاز 6 شهر پرند. محل استقرار شرکت آرش آرمه در شمال فاز 6 است. برخلاف فاز 4 در فاز 6 خبری از ساختمان‌های 6 طبقه نیست. در عوض، عمده ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها، 5 طبقه دارند و آسانسور +هم برخوردار هستند.

اکثر آپارتمان‌های فاز 6، دارای 2 اتاق خواب است و به لطف نقشه درست مهندسان، اکثر واحدها به اصطلاح غرق نور هستند و به همین دلیل به محض ورود به ساختمان‌ها، احساس خوشایندی به مراجعان منتقل می‌شود. از «املاک پروژه آرش ارمه شهر پرند» در فاز 6 پرند به عنوان یکی از مستحکم‌ترین سازه‌ها نام برده می‌شود. چون کاملا مطابق با اصول ساختمان‌سازی و کاملا استاندارد و ضد زلزله ساخته شده است. وجود امنیت، اعتماد به شرکت آرش آرمه را به حد نهایت رسانده و از این نظر مشتریان رضایت حداکثری دارند. به طور کلی فعالیت‌های آرش آرمه در فازهای 4 و 6 پرند به دلیل کم‌نقصی، مورد تحسین همگانی قرار دارد.

به زودی پروژه‌های تکمیلی هم توسط «آرش آرمه» در پرند اجرایی می‌شود.

 

 

5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!