خرید و فروش آپارتمان شهر پرند

سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش آپارتمان

اگر به فکر یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن هستید؛ خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. توضیح اینکه پرند، از جمله شهرهای جدیدی می باشد که از نظر بعد مسافت، فاصله چندانی با تهران ندارد. این شهر واقع در جنوب غرب تهران است که در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی است. با توجه به اینکه ساخت و ساز در این شهر جدید رو به افزایش است؛ سرمایه گذاران زیادی روی این شهر حساب باز کرده اند. آن ها با خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند، می توانند سرمایه خود را چندین برابر کنند. چرا که پرند با رشد و نمو چشمگیری در حال گسترش می باشد. احداث خط مترو در این شهر در آینده ای نه چندان دور به منظور دسترسی سریع و آسانتر به تهران، یکی از نکات مثبت سرمایه گذاری در پرند است. چرا که قطع به یقین سبب افزایش قیمت ملک در این شهر جدید می گردد.

 

 

خرید و فروش آپارتمان در پرند |خرید خانه و ملک آپارتمانی در پرند|سرمایه گذاری ملک در شهر پرند |مسکن پرند|02156953700

 

نکات لازم پیش از خرید آپارتمان در پرند

اگر می خواهید اقدام به خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند کنید؛ بایستی نکاتی را مدنظر قرار دهید. یکی از اصلی ترین نکاتی که در این زمینه وجود دارد؛ توجه به فازهای مختلف پرند است. شهر پرند در چندین فاز طراحی شده است. سه فاز نخست آن را پروژه های شخصی یا املاکی های شرکتی به خود اختصاص داده اند. اما سه فاز بعدی متعلق به پروژه های مسکن مهر هستند که از طرف دولت آماده و به مردم واگذار شده اند. طبیعتا اگر بخواهید خانه ای با امکانات بیشتر را خریداری کنید؛ بهتر است از سه فاز اول به دنبال ملک مورد نظر خود باشید. چرا که امکانات پروژه های مسکن مهر با پروژه های شخصی سازی قابل مقایسه نیستند. البته از میان سه فاز دولتی نیز فاز ششم بستر مناسب تری را برای سرمایه گذاری شما مهیا نموده است. چرا که در آینده ای نزدیک، امکانات این فاز نیز همانند فاز 4 و 5 خواهد شد. در نتیجه قیمت ملک افزایش می یابد.

 

 

دلایل استقبال به خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند

استقبال نسبت به خرید و فروش مسکن مهر شهر پرند در طی چند سال أخیر بسیار قابل توجه بوده است. دلایل زیادی وجود دارد که ساکنین تهران و یا انواع شهرستانی ها را به این شهر جدید کشانده است. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت های بسیار مقرون به صرفه خرید آپارتمان در پرند نسبت به تهران
  • ساخت خانه های جدید بسیار شیک با بروزترین امکانات
  • توجه به ضد زلزله و ساخت خانه های محکم
  • زندگی سرشار از آرامش به دور از هر گونه ترافیک و آلودگی صوتی
  • نزدیک بودن به پایتخت
  • عبور و مرور سریع و آسان به تهران به منظور کار در شرکت های مناطق مختلف تهران
  • وجود امکانات عمومی در سطح شهر پرند و توجه به آن
  • آینده نگری به گسترش امکانات موجود در شهر پرند
  • سرمایه گذاری به خرید یا فروش آپارتمان در شهر پرند
  • و…

بدین ترتیب روز به روز تعداد ساکنین پرند بیشتر می شوند.

خانه های شیک مدل جدید پرند

فروش آپارتمان در شهر پرند با اهداف کوتاه مدت و بلندمدت

مسئله خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند، از جمله مسائلی است که ذهن بسیاری از سرمایه گذاران را به خود مشغول کرده است. اگر هدف سرمایه گذاری در زمینه ملک باشد؛ فروش آپارتمان در پرند به دو رویکرد بلندمدت و کوتاه مدت منجر می شود. اما معمولا سرمایه گذاران، رویکرد کوتاه مدت را بر می گزینند. چرا که هدف اولیه آن ها نقدینگی بالاست. به همین جهت سرمایه اولیه خود را در جهت ساخت آپارتمان های شیک و لوکس با بهترین امکانات در بهترین نقطه از شهر پرند صرف می کنند. پس از ساخت واحدهای مسکونی یا حتی آپارتمان های چند طبقه و خانه های ویلایی، آن ها را با هزینه بیشتری به فروش می رسانند. همین روال را برای ساخت آپارتمان های دیگر طی می کنند. شاید سوددهی آن ها ده یا بیست درصد در بازه زمانی کم باشد. اما اگر هدف خود را بلندمدت در نظر بگیرند؛ سوددهی آن ها بسیار بیشتر خواهد بود. با این تفاوت که نقدشوندگی آن ها پایین می آید.

 

خرید و فروش آپارتمان در پرند |خرید خانه و ملک آپارتمانی در پرند|سرمایه گذاری ملک در شهر پرند |مسکن پرند|02156953700

 

خلاص شدن از شر مستاجری در مناطق مختلف تهران با خرید آپارتمان در پرند

جدا از سرمایه گذارانی که اقدام به خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند می کنند؛ افراد عادی زیادی هم می توانند صاحب خانه در پرند باشند. کسانی که هر ساله در گوشه گوشه کلانشهر تهران، زندگی مستأجری را تجربه می کنند. آن ها می توانند با خرید آپارتمان در پرند، برای همیشه خود را از شر مستأجری برهانند. با توجه به قیمت های فعلی آپارتمان ها در شهر پرند و مقایسه آن ها با آپارتمان های تهران، می توان با مبلغی به مراتب کمتر از تهران در پرند صاحب منزل شد. البته شما می توانید خانه های ویلایی را هم بنا به سلیقه و پسند خود در پرند خریداری نمایید. در هر صورت هزینه کمتری را برای صاحب خانه بودن پرداخت خواهید کرد. صاحب خانه شدن شاید برای بسیاری از مردمان ساکن تهران، رویای دور از انتظاری باشد. اما با امکان خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند و گسترش روزافزون این شهر، این رویا برای شما به واقعیت نزدیک شده است.

رویای خانه دار شدن با زندگی در پرند

تنوع در انتخاب انواع آپارتمان باب میل و سلیقه شما

هدف از خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند برای هر کسی نسبت به دیگران متفاوت است. اما اگر قصد زندگی در این شهر را دارید؛ دست شما در انتخاب آپارتمان های باب میل خود باز است. چرا که واحدهای آپارتمانی و منزل ویلایی و حتی پنت هاوس های زیادی در ابعاد و اندازه های مختلف در سراسر شهر پرند وجود دارند. منازل تک خوابه، دو خوابه و بزرگتر برای خانواده هایی با تعداد افراد مختلف، ساخته و طراحی شده اند. کسانی که اقدام به خرید و فروش آپارتمان در شهر پرند می کنند؛ به درستی به خواسته افراد توجه دارند. در نتیجه شما می توانید با توجه به ملاک های در ذهن خود اقدام به خرید ملک در پرند کنید. تا پیش از خرید می توانید مشخصات کلی ملک را مشاهده کنید و با فراغ بال و ذهن باز، خریدی شایسته را در پیش رو داشته باشید. مشاور املاک پرند  مشاور مورد اعتماد شما

 

 

 

فایل های فروش املاک پرند

اپدیت و بروزرسانی : دقایقی پیش 

آگهی بیشتر...
5/5 (1 نظر)
error: Content is protected !!